Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 02.01.2016 o 02:18, meryphillia napisał:

Nie to, że gra mierna, bo przeca nawet nie wiem czy mierna skoro nie zagrałem więcej
niż 2h, a skoro po latach udało się przejść nudnawe Neverwinter Nights, to i pewnie Wiesława
tez w końcu kiedyś uda się zaliczyć.


Będziesz miał porównanie, obie gry na tym samym silniku powstały.;d
A do W3 już kolejny dodatek w drodze; mam nadzieję że zrobią ich jeszcze kilka.;3
No i że Sapkowski zdąży jeszcze 2-3 książki w uniwersum machnąć nim przeniesie się do lepszego świata.

Dnia 02.01.2016 o 02:18, meryphillia napisał:

O ile fabryczki, czy inne kosmiczne imperia pozwolą. ;P


Źle kolejkujesz - wiedźmińskie gry mają swój koniec, fabryczki nie bardzo, więc...;d


Sposób na lepsze granie w D3: wyciszyć muzykę i zamiast niej puścić tą z dwójki, od razu fajniej; przy okazji zmieniłem poziom na torment v i pojawiło się w końcu jakiekolwiek wyzwanie, i przed niektórymi grupkami mocniejszych stworków muszę już czasami wykonywać taktyczny odwrót, a nie biegać sobie między nimi i śmiać się, kiedy padają.;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2016 o 02:48, Nephren-Ka napisał:

Będziesz miał porównanie, obie gry na tym samym silniku powstały.;d


Niby to Aurora, ale jednak na tyle zmodyfikowana, że nie za bardzo jak porównać wizualiów do NWN.

Dnia 02.01.2016 o 02:48, Nephren-Ka napisał:

Źle kolejkujesz - wiedźmińskie gry mają swój koniec, fabryczki nie bardzo, więc...;d


Co ja poradzę na to, że już wolę marnotrawić czas w fabryczkach niż w Wiesławie. ;3

Dnia 02.01.2016 o 02:48, Nephren-Ka napisał:

Sposób na lepsze granie w D3: wyciszyć muzykę i zamiast niej puścić tą z dwójki, od razu
fajniej


heh.
Mi jeszcze parę kredytów zostało na wysadzanie się T92, ale zaraz koniec i pomyszkuję chyba coś w fabryczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2016 o 02:53, meryphillia napisał:

Niby to Aurora, ale jednak na tyle zmodyfikowana, że nie za bardzo jak porównać wizualiów
do NWN.


Tam do razu wizuale, sam gejmplej, można zobaczyć że jak się chciało, to można było zrobić grę nie nudną na tym silniku.;d

Dnia 02.01.2016 o 02:53, meryphillia napisał:

Co ja poradzę na to, że już wolę marnotrawić czas w fabryczkach niż w Wiesławie. ;3


Będzie zemsta przedmiotów martwych, jak będziesz chciał już zagrać, to coś się zbuguje i nie pójdzie.;p

Dnia 02.01.2016 o 02:53, meryphillia napisał:

heh.
Mi jeszcze parę kredytów zostało na wysadzanie się T92, ale zaraz koniec i pomyszkuję
chyba coś w fabryczkach.


Jak na wysadzanie się i topienie to masz niezgorsze staty na tym T92; mój jeden znajomy to ma, a drugi prawie-ma(nie ma kasy żeby kupić); jarali się że najlepszy splash w grze, a grałem z nimi parę razy i trafiła się bitwa gdzie tym kiepskawym E-75 nabiłem prawie 2k dmg, a tamci artylerzyści 0 i 100-parę.;3
Pomyśleć, że jak zaczynałem grać to głównie artą grywałem, i było to nawet fajne(stąd mam chyba 7 tier usa), a teraz to już ginięcie czymś tragicznym(jak E-75 ;3) wydaje się być znacznie ciekawsze.
Dwie bitwy zagrałem, raz Leopardem z minimalnym wpływem na wynik, i raz wiadomo czym; niespodziankę mi gra zrobiła i byłem topem(a nie że 3/4 drużny to dziesiątki), ale niestety nie udało mi się obronić flanki przed połową drużyny przeciwnej; moi kompani szarżowali drugą stroną i też polegli; ach ten pech...;s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2016 o 03:23, Nephren-Ka napisał:

Będzie zemsta przedmiotów martwych, jak będziesz chciał już zagrać, to coś się zbuguje
i nie pójdzie.;p


Trudno.
tym lepiej, nie będę musiał przestać marnotrawić czasu w fabryczkach. :D

Dnia 02.01.2016 o 03:23, Nephren-Ka napisał:

Jak na wysadzanie się i topienie to masz niezgorsze staty na tym T92 /.../


Poniżej 2k dpb, to nie są "niezgorsze staty". ;P
T92 kupą guana jest, choć i tak bez porównania do sraki praptaka, którą jest GWE 100.

Dnia 02.01.2016 o 03:23, Nephren-Ka napisał:

/.../ moi kompani szarżowali
drugą stroną i też polegli; ach ten pech...;s
Ochota na granie dalej jest totalnie zerowa; blehh, co się stało z tą grą to nie wiem.


Typowy cyrk pawianów randoma. :3
Ja pewnie ogrywałbym i coś innego, gdyby nie fakt, że wczytałem się mocno w fajną książkę, a ta rozrywka idealnie wpisuje się w "granie jedną ręką" artą w pancernym zoo. :D

Coś Ciebie polubiło dublowanie się pościków na forume tak poza tym. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2016 o 03:29, meryphillia napisał:

Trudno.
tym lepiej, nie będę musiał przestać marnotrawić czasu w fabryczkach. :D


Byłem absolutnie pewien że tak odpowiesz.xd

Dnia 02.01.2016 o 03:29, meryphillia napisał:

Poniżej 2k dpb, to nie są "niezgorsze staty". ;P
T92 kupą guana jest, choć i tak bez porównania do sraki praptaka, którą jest GWE 100.


Każdy pojazd to kupa guana.;3
Ja dzisiaj wywaliłem grę, bo przeinstalowałem ją na zwykłe hdd, nie jest godna przebywania na ssd. W ankiecie zaznaczyłem pole że kiepsko mi się gra przez głupotę innych graczy.;3
Przejechałem się dwa razy Leo i raz E-75 i to by było na tyle jeśli chodzi o expienie; ale mam nowy plan, zaznaczyłem sobie kilak pojazdów premium i pofarmię chociaż trochę kasę; a i gra się na nich nieco lepiej, mając już całkiem niezłe załogi.

Dnia 02.01.2016 o 03:29, meryphillia napisał:

Typowy cyrk pawianów randoma. :3
Ja pewnie ogrywałbym i coś innego, gdyby nie fakt, że wczytałem się mocno w fajną książkę,
a ta rozrywka idealnie wpisuje się w "granie jedną ręką" artą w pancernym zoo. :D


Czytanie i granie w cokolwiek innego niż FM mi nie wychodzi(chociaż mam podzielną uwagę).;/ Przy czym zupełnie zgubiłem chęć czytania w ostatnich miesiącach...

Dnia 02.01.2016 o 03:29, meryphillia napisał:

Coś Ciebie polubiło dublowanie się pościków na forume tak poza tym. :D


Wiadomo, płatanie głupich figli to tylko na mnie.;3

Dziś przesiedziałem pół dnia(znaczy jak już się podniosłem z łóżka; ciekawe, że kłaść mi się nie chce, ale jak już to potem wstać coś nie mogę) przy FM; udało mi się awansować do Championship przez baraże do których wszedłem w ostatniej kolejce(ofc nieco wcześniej wtopiłem mega waży mecz z sąsiadem w tabeli, chociaż przewaga była moja). Zabawne, ale okazuje się że w Southend niby kasy mniej niż miałem w Altrincham, ale zawodników udało mi się ściągnąć(ofc z free transfer) zdecydowanie lepszych; szkoda tylko, że nie mam w ogóle rezerw i na ławce muszą jeździć jakieś kasztany.;/

Graficzny spamik z kategorii debilne i głupie. Pierwsze to misja, w której kiedyś wbijałem jak na mnie kosmiczne wyniki i nic, a zrobiła się przy żałosnej bitwie; drugi to FM, gdzie Altrincham buduje właśnie stadion mojego imienia; po tym jak mnie nowy prezesunio wylał.;3

201601030020120

20160103002033156

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2016 o 00:20, Nephren-Ka napisał:

udało mi się awansować
do Championship przez baraże do których wszedłem w ostatniej kolejce.

Złóż w ofierze najzdolniejszego juniora, żeby nie doszło no zmiany zarządu w najbliższym czasie. ;d

Dnia 03.01.2016 o 00:20, Nephren-Ka napisał:

Altrincham buduje właśnie stadion mojego imienia; po tym jak mnie nowy prezesunio
wylał.;3

Może się zreflektuje i dostaniesz drugą szansę. ;p

Ja za to mam problemy ze szklanym skrzydłowym. Chucham na niego i dmucham, powoli wprowadzam w rytm meczowy po kontuzji, a gdy złapie formę (w której jest najlepszym zawodnikiem na swojej pozycji, jakiego kiedykolwiek w FMie miałem) to znów wypada na 2 miesiące. : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2016 o 00:36, Kadaj napisał:

Złóż w ofierze najzdolniejszego juniora, żeby nie doszło no zmiany zarządu w najbliższym
czasie. ;d


Nie mam w klubie nikogo, kto byłby zdolnym juniorem, sam szrot.;s

Dnia 03.01.2016 o 00:36, Kadaj napisał:

Może się zreflektuje i dostaniesz drugą szansę. ;p


Wątpię, nie zwolnił kolesia który zleciał z Premiership; zresztą na inaugurację niższej ligi dostał bęcki 3-1 od kogoś tam, i patrząc na to kogo kupuje do klubu to jakoś lepszych wyników nie osiągnie.;d

Dnia 03.01.2016 o 00:36, Kadaj napisał:

Ja za to mam problemy ze szklanym skrzydłowym. Chucham na niego i dmucham, powoli wprowadzam
w rytm meczowy po kontuzji, a gdy złapie formę (w której jest najlepszym zawodnikiem
na swojej pozycji, jakiego kiedykolwiek w FMie miałem) to znów wypada na 2 miesiące. : /


Recepta prosta na problem, trza znaleźć kogoś równie dobrego i wtedy jak jeden ma kontuzję, to gra drugi i nie odczuwa się zbytnio braku tego pierwszego.

A sobie postrzelałem w SPku, kilka ostatnich strzałów na 14hp.;3

20160103004738264

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2016 o 00:20, Nephren-Ka napisał:

Ja dzisiaj wywaliłem grę /.../


A ja nie.
Nawet zostawiłem choć popuszczanie pasa na randomku zapewniło mi odpoczynek na pięć dni przy ciekawszych gierkach. ]:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2016 o 00:57, meryphillia napisał:

A ja nie.
Nawet zostawiłem choć popuszczanie pasa na randomku zapewniło mi odpoczynek na pięć dni
przy ciekawszych gierkach. ]:>


Robisz postępy.;3
Skądinąd, to ciekawe co tam wyprawiasz, że te bany tak lecą.;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2016 o 00:57, meryphillia napisał:

A ja nie.
Nawet zostawiłem choć popuszczanie pasa na randomku zapewniło mi odpoczynek na pięć dni
przy ciekawszych gierkach. ]:>


Robisz postępy.;3
Skądinąd, to ciekawe co tam wyprawiasz, że te bany tak lecą.;d

edit - za oknem -23, całkiem nieźle; szkoda tylko że śniegu zupełnie niet.;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.01.2016 o 00:48, Nephren-Ka napisał:

Wątpię, nie zwolnił kolesia który zleciał z Premiership; zresztą na inaugurację niższej
ligi dostał bęcki 3-1 od kogoś tam, i patrząc na to kogo kupuje do klubu to jakoś lepszych
wyników nie osiągnie.;d

Jak poleci z Championship, to go na pewno wywalą. ;d

Dnia 03.01.2016 o 00:48, Nephren-Ka napisał:

Recepta prosta na problem, trza znaleźć kogoś równie dobrego i wtedy jak jeden ma kontuzję,
to gra drugi i nie odczuwa się zbytnio braku tego pierwszego.

Zaczynam myśleć o innym rozwiązaniu, mwahaha. : >
Płacenie 80 tysięcy funtów tygodniowo zawodnikowi, który rozgrywa 15-20 meczów ligowych w sezonie, zaczyna mnie boleć. : <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2016 o 01:09, Kadaj napisał:

Jak poleci z Championship, to go na pewno wywalą. ;d


Wcale niekoniecznie; w tym FM jest totalnie chory rynek pracy menadżerów(realnie jest całkiem podobnie ;d). Często prezes na siłę trzyma jakiegoś nieudacznika i nic go nie rusza; a jak się już ruszy, to zatrudnia sobie kogoś, kto dopiero co miał tragiczne wyniki w innym klubie. Przez to mnie nie chcieli nigdzie zatrudnić, bo wszędzie byli zatrudniani menago z lepszą reputacją(co z tego, że bez wyników).;3

Dnia 03.01.2016 o 01:09, Kadaj napisał:

Zaczynam myśleć o innym rozwiązaniu, mwahaha. : >
Płacenie 80 tysięcy funtów tygodniowo zawodnikowi, który rozgrywa 15-20 meczów ligowych
w sezonie, zaczyna mnie boleć. : <


Jak ciągle siedzisz w Man Utd, to nie jest to wielki problem chyba, zwłaszcza jak się jest przywiązanym do zawodnika.
Ja przeważnie też nie lubiłem dawać za dużych kontraktów, ale jak widziałem że ktoś jest światowym topem, to nie żałowałem kasy(a i siedział przez to spokojnie); a 80k, toż to grosze jakieś.;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2016 o 01:06, Nephren-Ka napisał:

Robisz postępy.;3
Skądinąd, to ciekawe co tam wyprawiasz, że te bany tak lecą.;d


Postęp będzie jak mi już żadnych innych niż minimum na 10 dni będą dawać. :3
A ban za besztanie i topienie się oraz wysadzanie o ścianę.
Wyjątkowo jak na mnie, w ciągu ostatniego pobytu (z trzy tygodnie), odstrzeliłem może z dwa pawiany we własnym teamie.
Nawet z 4 medale za "fair play" dostałem. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2016 o 01:48, meryphillia napisał:

Postęp będzie jak mi już żadnych innych niż minimum na 10 dni będą dawać. :3


Albo jak zaprzestaniesz gry w ogóle, z własnej nieprzymuszonej woli.;p

Dnia 03.01.2016 o 01:48, meryphillia napisał:

A ban za besztanie i topienie się oraz wysadzanie o ścianę.
Wyjątkowo jak na mnie, w ciągu ostatniego pobytu (z trzy tygodnie), odstrzeliłem może
z dwa pawiany we własnym teamie.


Nawet mając poniżej 2k dmg na bitwę, przy tym topieniu i wysadzaniu o ścianę, to niezły wynik.;d

Dnia 03.01.2016 o 01:48, meryphillia napisał:

Nawet z 4 medale za "fair play" dostałem. :3


Znaczy 200 bitew pod rząd bez team dmg? Jakoś mi się nie chce wierzyć.

Heh, odpaliłem fabryczki, wczytałem save, popatrzyłem, wyłączyłem.;3
Pora na nocną szczelinę w d3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2016 o 01:18, Nephren-Ka napisał:

Wcale niekoniecznie; w tym FM jest totalnie chory rynek pracy menadżerów

I tak najlepsze jest, gdy jesteś niechciany, bo masz za wysoką reputację. ;p

Dnia 03.01.2016 o 01:18, Nephren-Ka napisał:

Jak ciągle siedzisz w Man Utd, to nie jest to wielki problem chyba, zwłaszcza jak się
jest przywiązanym do zawodnika.

Zwykle jestem bardziej przywiązany do niskiego budżetu płac niż zawodników. ;d

Dnia 03.01.2016 o 01:18, Nephren-Ka napisał:

a 80k, toż to
grosze jakieś.;d

Ja obecnie w MU nikomu nie daję więcej niż 100k, więc 8 dych to całkiem sporo. : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2016 o 01:55, Nephren-Ka napisał:

Znaczy 200 bitew pod rząd bez team dmg? Jakoś mi się nie chce wierzyć.


Z tego co pamiętam dwa pod rząd dostałem. :3
Oczywiście czasami jakiś pawian wjedzie w celownik więc długie serie tych miernych odznak raczej nie wchodzą w rachubę.

Dnia 03.01.2016 o 01:55, Nephren-Ka napisał:

Heh, odpaliłem fabryczki, wczytałem save, popatrzyłem, wyłączyłem.;3


Nup.
Ja jeszcze myszkuję w Salem, ale pewnikiem zaraz wpadnę na "chwilę" do fabryczek, czynić zaległe postępy w industrializacji planety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2016 o 02:25, Kadaj napisał:

I tak najlepsze jest, gdy jesteś niechciany, bo masz za wysoką reputację. ;p


Teraz napotkać coś takiego ciężko; za to chyba ciągle nie da się zmienić miejsca pracy na jakiś mały klubik, bo nie będą chcieli kogoś tak dobrego, czy też że niby nie będą wstanie zapłacić(gdzie kontrakt zbiłoby się przecież na minimum).

Dnia 03.01.2016 o 02:25, Kadaj napisał:

Zwykle jestem bardziej przywiązany do niskiego budżetu płac niż zawodników. ;d


Zaczynam się zastanawiać jakim cudem udało Ci się z Dover zajść tak daleko, nie pakując się przy tym w zbyt wysokie wydatki; przecież przeskakując poziomy w Anglii zawodnicy w kółko chcą więcej kasy, i nie idzie utrzymywać tego na jakimś znośnym poziomie, zawsze będzie mało(ofc do czasu zajmowania dobrych pozycji w Premiership).

Dnia 03.01.2016 o 02:25, Kadaj napisał:

Ja obecnie w MU nikomu nie daję więcej niż 100k, więc 8 dych to całkiem sporo. : >


Nup(cytując Merego).;p
Ostatnio jakieś spore pieniądze do wydawania miałem chyba prowadząc Milan, i cała paka świetnych wychowanków zarabiała godnie(i żaden nie marudził, że chce do PSG), a i budżet wykorzystywałem chyba ledwo w połowie; sknera jesteś, nie chcę nawet wiedzieć na co wydajesz nadwyżki z budżetu.;p

@Mery

Dnia 03.01.2016 o 02:25, Kadaj napisał:

Z tego co pamiętam dwa pod rząd dostałem. :3
Oczywiście czasami jakiś pawian wjedzie w celownik więc długie serie tych miernych odznak
raczej nie wchodzą w rachubę.


Ja mam tego dużo, więc tak do końca sami to się pod celownik nie pchają.
Aczkolwiek nieco rozumiem podejście, kiedyś przez kilka gier trollowałem sobie nieco na koncie jednego znajomka, i reakcje ludzie z własnej drużny po otrzymaniu bombki z nieba bywają prześmieszne.;3

Dnia 03.01.2016 o 02:25, Kadaj napisał:

Nup.
Ja jeszcze myszkuję w Salem, ale pewnikiem zaraz wpadnę na "chwilę" do fabryczek, czynić
zaległe postępy w industrializacji planety.


Co ja poradzę, jak wszedłem, a tam w sumie nie ma nic do roboty...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2016 o 02:49, Nephren-Ka napisał:

Co ja poradzę, jak wszedłem, a tam w sumie nie ma nic do roboty...;/


Pościągaj mody nabczaku, ile razy mam powtarzać... :D
Po drugie zawsze można wybudować kolejny kompleks, albo turlać ciopągi wszędzie gdzie się da.
A nie "nie ma nic do roboty". :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2016 o 02:49, Nephren-Ka napisał:

za to chyba ciągle nie da się zmienić miejsca pracy
na jakiś mały klubik, bo nie będą chcieli kogoś tak dobrego, czy też że niby nie będą
wstanie zapłacić(gdzie kontrakt zbiłoby się przecież na minimum).

Ano. Jak mi się MU znudzi, to chciałbym znów zacząć w najniższej lidze (niekoniecznie w Anglii), ale nikt mnie nie zatrudni. : <

Dnia 03.01.2016 o 02:49, Nephren-Ka napisał:

Zaczynam się zastanawiać jakim cudem udało Ci się z Dover zajść tak daleko, nie pakując
się przy tym w zbyt wysokie wydatki;

Liczy się wynik. Skoro mogę utrzymać zespół na topie, jednocześnie tnąc wydatki na pensje, to traktuję to jako dodatkową zabawę. W Dover przed awansem do PL były inne priorytety i co pół roku chodziłem do zarządu na kolanach z prośbą o podniesienie budżetu płac. xD


Dnia 03.01.2016 o 02:49, Nephren-Ka napisał:

sknera jesteś, nie chcę nawet wiedzieć na co wydajesz
nadwyżki z budżetu.;p

Sex, drugs & rock''n''roll. ;d
Dochodzę powoli do miliarda na koncie. :3

A obrazkowym spamie gierka na dziś. Nie wiem czy przemęczę, bo fanem tego systemu walki raczej nie zostanę.

2016010400132393

2016010400132893

20160104001343281

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.01.2016 o 03:12, meryphillia napisał:

Pościągaj mody nabczaku, ile razy mam powtarzać... :D


Nie chce mi się grać z modami, jak nie ogarnąłem w pełni podstawowej wersji.;p

Dnia 03.01.2016 o 03:12, meryphillia napisał:

Po drugie zawsze można wybudować kolejny kompleks, albo turlać ciopągi wszędzie gdzie
się da.
A nie "nie ma nic do roboty". :3


Dzisiaj właśnie wybudowałem sobie linię kolejową, mającą przewozić wydobytą rudę żelaza do miejsca przetopu na żelazne płytki; nawet się wszystko udało dobrze zbudować; ale w międzyczasie robaczki stworzyły sobie bazę z powietrza gdzieś na moim terenie(a mam totalnie wszystkie możliwe przejścia zamurowane i obłożone wieżyczkami laserowymi); niby nic i łatwo idzie wyeliminować, ale przypadkiem dostało mi się o jedną kulkę za dużo, a ostatni save był jak stawiałem stacje kolejowe...całe szczęście, że tory są już zbudowane, a nie skasowała się cała robota odkąd włączyłem grę.;s

Dziś fajnie, ok -20 i do tego mocno wieje, więc i temperatura odczuwalna znacznie niższa. Jak w tygodniu tak będzie, to będzie zabawa w pracy, bo ogrzewanie jest tam takie, że w sumie to go nie ma.;3
Mróz i okres świąteczno-noworoczny kiepsko działa na mój światłowód, jak nie jakieś rozłączanie się na chwilę co chwilę to lagi na tyle niemiłe, że ani nie postrzelam w czołgach(Dicker Max którego wygrałem kiedyś w misji okazał się być bardzo fajnym pojazdem, wychył działa i cammo ma przegięte), ani nie pomorduję w D3; no to zostaje chyba pograć w FM, albo dalej oglądać Bondy(jadę od końca, jestem póki co przy Ośmiorniczce). Albo nic nie robić.;3

@Kadaj

Dnia 03.01.2016 o 03:12, meryphillia napisał:

Ano. Jak mi się MU znudzi, to chciałbym znów zacząć w najniższej lidze (niekoniecznie
w Anglii), ale nikt mnie nie zatrudni. : <


To się nowy save zaczyna i tyle.;p

Dnia 03.01.2016 o 03:12, meryphillia napisał:

Liczy się wynik. Skoro mogę utrzymać zespół na topie, jednocześnie tnąc wydatki na pensje,
to traktuję to jako dodatkową zabawę. W Dover przed awansem do PL były inne priorytety
i co pół roku chodziłem do zarządu na kolanach z prośbą o podniesienie budżetu płac.xD


Ja nie chodzę, bo wiem że i tak nie dadzą(ciężko mając wiecznie ujemny bilans).;s

Dnia 03.01.2016 o 03:12, meryphillia napisał:

Sex, drugs & rock'n'roll. ;d


Chyba raczej hentai, drugs & games.;d

Dnia 03.01.2016 o 03:12, meryphillia napisał:

Dochodzę powoli do miliarda na koncie. :3


W którymś FM próbowałem takiej strategii, i za nic nie chciało za wysoko szczególnie wskoczyć z tym kontem, kasa jakby wyparowywała na pewnym poziomie. Ale zawodników tez warto mieć wartych bardzo dużo(a pensja chyba ma na to jakiś wpływ).;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować