Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 28.01.2007 o 00:53, Vormulac napisał:

Sorki, poszedłem sobie oglądnąć film - Klucz do koszmaru.

szprycerowanie to technika rozcieńczania koktajli alkoholowych, bo chyba nie skojarzyło ci
się z inną czynnością, która ma podobną nazwę...

Ooo, bardzo ciekawe. :D Powiedz cos wiecej na ten temat. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Więc chodzi o to, że niektórzy nie preferują np. czystej 40%. Wtedy można zrobić coś co popularnie nazywa się koktajlem alkoholowym. Szpryceruje się na dwa sposoby:
- mniejsze (tzw. chluśnięcie)
- większe (tzw. miksowanie)
Przeważnie chodzi o mieszanie z wodą mineralną lub tonikiem. Drink po wykonaniu operacji musi być musujący (bąbelki :D).

Inna sprawa to garnirowanie - czyli ozdabianie, dekorowanie drinków. Słynny kawałek cytryny, wisienka, oliwka itd. Podane na krawędzi szkła lub nabite na szpadki, w zależności od rodzaju drinka i szkła w jakim jest podawane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na taki pomysł żeby założyć na swoim Strobie, konkurs na najlepsze piwo. Jak myślicie czy byłyby jakieś problemu bo sam już niewiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 01:35, Unreal11 napisał:

Wpadłem na taki pomysł żeby założyć na swoim Strobie, konkurs na najlepsze piwo. Jak myślicie
czy byłyby jakieś problemu bo sam już niewiem?


Całkiem niezły pomysł :D Masz moje poparcie... Ja też wpadłem na dość fajny pomysł z nowym konkursem, ale później się o tym dowiecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 01:38, Diddle napisał:

> Wpadłem na taki pomysł żeby założyć na swoim Strobie, konkurs na najlepsze piwo. Jak myślicie

> czy byłyby jakieś problemu bo sam już niewiem?

Całkiem niezły pomysł :D Masz moje poparcie... Ja też wpadłem na dość fajny pomysł z nowym
konkursem, ale później się o tym dowiecie :)

Tak, ale czy to nie będzie reklama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 01:42, Unreal11 napisał:

> > Wpadłem na taki pomysł żeby założyć na swoim Strobie, konkurs na najlepsze piwo.
Jak myślicie
>
> > czy byłyby jakieś problemu bo sam już niewiem?
>
> Całkiem niezły pomysł :D Masz moje poparcie... Ja też wpadłem na dość fajny pomysł z nowym

> konkursem, ale później się o tym dowiecie :)
Tak, ale czy to nie będzie reklama?


Napewno będzie ale jak inaczej masz promować konkurs?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2007 o 01:43, Diddle napisał:

Napewno będzie ale jak inaczej masz promować konkurs?


Niewiem już sam, wole nie ryzykować i mieć Brygade niż podjąc pochopnie decyzje i liczyć się z niemiłymi konsekwencjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Unreal11, Diddle ----->
Przecież Budo pisał byście udali się do tematu o gramsajtach. Gdzie się nie wejdzie to ktoś coś pisze o tym, Dajcie na luz albo piszcie tam gdzie jest odpowiedni temat. Nie róbcie syfu w każdym temacie pisząc co dacie, co zmienicie itp.
Ciąć cytatów też nie umiecie...

Kompletna porażka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 03:14, Quatre napisał:

No, no! Jeszcze ja jestem :D Ale chyba pójdę już spać - w końcu najwyższy czas :]


Więc dobrej nocy Ci życzę... Ja jeszcze trochę na straży posiedzę, jednak już chyba nie długo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2007 o 22:17, Martimat napisał:

ja sie nie zgadzam z twoim zdaniem; top jest kino dla AMERYKANÓW którzy kojarzą tego kolesia
+ agenta oo7

Kojarzę 007, ale nie bawi mnie oblizywanie pionków szachowych, facet latający nago po jakimś hotelu, kobieta robot z karabinami umieszczonymi w krągłościach, ani nawet maniakalny śmiech doktora Zło, czy też nabijanie się z karła.
Jakiś nudziarz jest ze mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam nocnych marków :] Dzisiaj mam nadzieje, że długo nie będę musiał tutaj być :P (nie to, że nie lubię, ale że chciałbym szybko iść spać, ale musze jeszcze lekcje zrobić i mam nadzieję, że uda mi się tego dokonać jak najprędzej)

Widzę też, że stroblony cały czas są na ustach większośći forumowiczów ... Wszędzie się o nich mówi ... Nawet tam gdzie nie trzeba :P ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 22:43, bitelz90 napisał:

Witam nocnych marków :] Dzisiaj mam nadzieje, że długo nie będę musiał tutaj być :P (nie to,
że nie lubię, ale że chciałbym szybko iść spać, ale musze jeszcze lekcje zrobić i mam nadzieję,
że uda mi się tego dokonać jak najprędzej)


Nie musisz sięmęczyć, nikt Ci nie karze ;)

Dnia 28.01.2007 o 22:43, bitelz90 napisał:

Widzę też, że stroblony cały czas są na ustach większośći forumowiczów ... Wszędzie się o nich
mówi ... Nawet tam gdzie nie trzeba :P ...


Co do tego to prawda. Pewnie tak jeszcze będzie z 2 tygodnie, aż wszyscy przejdą z nimi do porządku dziennego i nie będzie tego "hurra" bo to fajne i nowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2007 o 22:43, bitelz90 napisał:

Widzę też, że stroblony cały czas są na ustach większośći forumowiczów ... Wszędzie się o nich
mówi ... Nawet tam gdzie nie trzeba :P ...


W innych wątkach, czy w ogóle poza Gram.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować