Zaloguj się, aby obserwować  
Keroth

Nocne marki... [temat dla wszystkich cierpiących na bezsenność lub tych co lubią poszaleć w nocy :P]

66725 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2007 o 01:56, Graffis napisał:

A widział ktoś dziś bitelza?


On na GG jest, ale na forum go jakoś nie widać.

P.S. Znowu o to pytam, ale muszę - czy u Was muzyka na moim GSie odpala sie automatycznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może ja się was zapytam...

Czy myślicie, że ostatnia już część Rockiego będzie hitem tak jak poprzednie części???
Pytam się bo jutro mam zamiar się na ten film wybrać???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No już jestem :D :D :D Na życzenie ;))

Tak w ogóle to AVE! wszytkim =P


vazon ---> to nie nauka, tylko cały czas ktoś mi żółte kartki daje ... heh :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 02:04, vazon napisał:

Czy myślicie, że ostatnia już część Rockiego będzie hitem tak jak poprzednie części???
Pytam się bo jutro mam zamiar się na ten film wybrać???


Weź mi nawet o tym nie mów, ja nie mam zamiaru tego oglądać (ble). Ale hitem to on takim strasznym chyba nie będzie. Zależy jaka fabuła będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 02:04, vazon napisał:

To może ja się was zapytam...

Czy myślicie, że ostatnia już część Rockiego będzie hitem tak jak poprzednie części???
Pytam się bo jutro mam zamiar się na ten film wybrać???



Jeśli jesteś fanem Rockiego,to musisz.Film kończący serię jest obowiązkowy(według mnie).Filmu nie oglądałem,ale myślę że dorówna klasą poprzednim częścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 02:01, balduran2 napisał:

P.S. Znowu o to pytam, ale muszę - czy u Was muzyka na moim GSie odpala sie automatycznie?

Na stronie IMEEM musisz zaznaczyć odpowiednią opcję i skopiować link na lewo od niej. Ale nie wiem, czy odwiedzający gs będą zachwycenie, muzyka automatyczna może zirytować -nocne przeglądanie, własna muza w słuchawkach, źle ustawione głośniki, etc.

20070310020754

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 02:06, NyGgA MiLy napisał:

Jeśli jesteś fanem Rockiego,to musisz.Film kończący serię jest obowiązkowy(według mnie).Filmu
nie oglądałem,ale myślę że dorówna klasą poprzednim częścią.


Wszytskie części były dla mnie bomba i mam nadzieję, że teraz też tak będzie.Ale podziwiam Sylwka, że pomimo wieku ma siły na walkę i mordercze treningi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 02:04, vazon napisał:

To może ja się was zapytam...

Czy myślicie, że ostatnia już część Rockiego będzie hitem tak jak poprzednie części???
Pytam się bo jutro mam zamiar się na ten film wybrać???



Ja oglądałem tylko kawałek pierwszej części Rockiego i wcale ten film mnie nie zachwycał ... Innych częśći w ogóle nie oglądałem bo ten film jakoś nie przypadł mi do gustu, więc moim zdaniem kolejna część niczym mnie nie zachwyci ... bo pewnie nie obejrze tego filmu :PP

Ja oglądałem dzisiaj Ghost Rider''a :D I bardzo mi się podobał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A witamy naprawdę Nocnego Marka wśród tych naprawdę Mocnych Marków ;]

vazon
To w ogóle ma być kolejna część Rock''iego? @.@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2007 o 02:08, Graffis napisał:


Na stronie IMEEM musisz zaznaczyć odpowiednią opcję i skopiować link na lewo od niej. Ale nie
wiem, czy odwiedzający gs będą zachwycenie, muzyka automatyczna może zirytować -nocne przeglądanie,
własna muza w słuchawkach, źle ustawione głośniki, etc.



Popieram.Lepiej dać wybór przeglądającemu.2 piosenki w słuchawkach to zły pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 01:51, Graffis napisał:

No tak. Powiem ci, że tutaj też witają nas chętnie. Chociaż ze specjalizacjami może być różnie.
Ale możliwości rozwoju są... no ogromne. Ostatnio na prace naukowe dali nam 20 milionów funtów
na każdy rok przez następnych 5 lat. I to tylko na przygotowanie centrum do badań, potem firmy
same za nie zapłacą. A młody lekarz po 4 latach pracy zarabia 80 tysięcy funtów, sześc razy
tyle co w Polsce specjalista z 20 letnim stażem.


Ale tylko specjalizacja w medycynie jest kluczem do rozwoju. Trzeba wskoczyć w tą ścieżkę specjalizacyjną.
Ilość funduszy na badania w brytyjskim uniwersytecie jest bez znaczenia dla lekarza, który nie ma możliwości w tych funduszach partycypować - Ty to inna para kaloszy, bo jesteś "tamtejszy", a nie obcy.
Znam osobiście przynajmniej kilku lekarzy, któzy wrócili z GB ponieważ nie mogli nawet myśleć o specjalizacji.
Niektórzy chcą wrócić tam po zrobieniu tego w Polsce. Ale - co ciekawe - nie wszyscy. (?!?)
Czytywaliśmy z żoną dość dużo o brytyjskim systemie bo poważnie zastanawialiśmy się nad emigracją do GB ale jednak bezkonkurencyjne okazały się USA - bo tam KAŻDY lekarz pracujący w zawodzie robi specjalizację.
Inny system szkoleń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 02:08, Graffis napisał:

> P.S. Znowu o to pytam, ale muszę - czy u Was muzyka na moim GSie odpala sie automatycznie?

Na stronie IMEEM musisz zaznaczyć odpowiednią opcję i skopiować link na lewo od niej. Ale nie
wiem, czy odwiedzający gs będą zachwycenie, muzyka automatyczna może zirytować -nocne przeglądanie,
własna muza w słuchawkach, źle ustawione głośniki, etc.


Wiem, wiem. Ale i tak nie jestem pewny czy działa.
A do tego jeszcze mój GS, dziwnie działa u niektórych osób na IE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2007 o 02:06, vazon napisał:

AVE!!!

To chyba wiem co to za sędzia ;)



Noo ;) Ale wydaje mi się, że powinni nałozyć na niego jakieś kary :PP Za częśto daje te kartki i to nie tylko mi ... heh :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować