Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TrackMania United Forever - recenzja

22 postów w tym temacie

gram.pl

Jeżeli ktokolwiek w 2003 roku podejrzewał, że Trackmania – za którą nie stały milionowe sumy wydane na produkcję ani nawet olśniewająca grafika czy niebywale zaskakujący pomysł dotyczący rozgrywki – zrobi taką karierę... to albo miał nosa, albo jest jasnowidzem. Gra była zupełnie niepozorna. Zmieniło się to w ciągu ostatnich kilku lat, kiedy to dorobiła się dziesiątek tysięcy fanów na całym świecie.

Przeczytaj cały tekst "TrackMania United Forever - recenzja" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 20:42, Pavlovich napisał:

Grałem jakiś czas w darmową wersję, byłem zachwycony :D


No Stary innej wersji jak darmowej to nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2008 o 21:33, MisioKGB napisał:

> Grałem jakiś czas w darmową wersję, byłem zachwycony :D

No Stary innej wersji jak darmowej to nie ma ;)

Nie masz racji , TrackMania Nations ESWC jest właśnie darmową grą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To trzeba mieć dość specyficzne poczucie humoru, żeby napisać, że wadą gry jest możliwość pobrania jej esencji (wszystko co najważniejsze jest niby w UF) z netu za darmo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko dobrze, ale nie rozumiem jednego... Co to za minus "Sporą część tej zabawy można mieć za darmo (...)"?! Tak samo można napisać o każdej grze, która posiada wersję demo, albo o części MMO, gdzie można zagrać w triala. Jestem pewien, że Nadeo traktuje Nations Forever, jako właśnie taką wersję demonstracyjną United Forever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 09:11, CCZ napisał:

To trzeba mieć dość specyficzne poczucie humoru, żeby napisać, że wadą gry jest możliwość
pobrania jej esencji (wszystko co najważniejsze jest niby w UF) z netu za darmo ;)


Jakkolwiek by to śmiesznie nie brzmiało, to jednak dokładnie: jest to minus recenzowanej wersji. :) W tym bowiem momencie płacimy za coś, czego spora część dostępna jest za darmo. Cierpi na tym nie tyle sama gra, co parametr jakość/cena. Ponieważ innymi słowy, prze-pła-ca-my. A samo to, że UF jest udostępnione do pobrania za free jest bardzo fajne i zdecydowanie oceniamy to na plus. ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 09:31, Erunn0 napisał:

Tak samo można napisać o każdej grze, która posiada
wersję demo, albo o części MMO, gdzie można zagrać w triala.


Moim zdaniem to jednak nie to samo... Wersja demo pozwala najczęściej do grania przez kilka minut, czy jest ograniczona do jednego etapu. Trail gry MMO natomiast trwa np. 7 dni i po tym się kończy. Natomiast Nations Forever zawiera kilkadziesiąt tras oraz osobno dostępny cały tryb multiplayer, a grać w niego możemy tak długo jak nam się żywnie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2008 o 10:23, Zaix... napisał:

Jakkolwiek by to śmiesznie nie brzmiało, to jednak dokładnie: jest to minus recenzowanej
wersji. :) W tym bowiem momencie płacimy za coś, czego spora część dostępna jest za darmo.
Cierpi na tym nie tyle sama gra, co parametr jakość/cena. Ponieważ innymi słowy, prze-pła-ca-my.
A samo to, że UF jest udostępnione do pobrania za free jest bardzo fajne i zdecydowanie
oceniamy to na plus. ;) Pozdrawiam


Zgodziłbym się z ta opinią, gdyby.. nie fakt że ja akurat zapoznałem się z grą właśnie w wersji FN (dodanej w swoim czasie do CDA) i przejściu jej prawie całej - mimo, że samochodówki są ostatnim gatunkiem gier, po które sięgam, zostałem przez nią wchłonięty i dla mnie odpowiedź na pytanie, czy należy kupić wersję United wydaje się zbędna!
Uważam, że gra jest na tyle FN jest na tyle dobrze zapodanym produktem, że albo człowieka przekona do całej idei Trackmanii, albo od niej odbije. I to jest jak dla mnie plus. Ponieważ gracz naprawdę może zapoznać się nim go zakupi.
Nie zgadzam się też ze stwierdzeniem, że tro nie jest demo! Powiem przewrotnie - to jest najlepsze Demo na świecie.
Tyle - pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować