Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Filmowy Książe Persji... och ach

95 postów w tym temacie

Zaitsev

Obsadzenie Jake'a Gyllenhaala w roli głównego bohatera ekranizacji Prince of Persia spotkało się z mieszanym odzewem ze strony graczy. Że nie pasuje, że to się nie uda. Jednak oglądając jego zdjęcia po charakteryzacji można odzyskać wiarę w ten film.

Przeczytaj cały tekst "Filmowy Książe Persji... och ach" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm... Powiem tak: Twarz jak i barki i ramiona jak najbardziej OK,
no ale brzucha mógłby trochę zrzucić, wyglądałby lepiej :P
Ano sama radość w tym, że PoP film pooglądamy w przyszłości : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no no źle to nie wygląda widać ze obsadzili na główną postać dobrego aktora i zadbali o charakteryzacje tylko to wygląda jak autor napisał połączenie księcia z piasków czasu i duszy wojownika z czego można wywnioskować że film być może będzie opowiadać o tym co się w tedy z księciem działo poczekamy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to na Miłość Boską za aktor? Prince? Ech... Zapowiada się kolejny kasowy-efekciarski-hollywoodzki film...
Dla mnie Sands of Time to coś, czego film nie potrafi odtworzyć... A szczególnie Warrior Within, i te dialogi & relacje międzyludzkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 20:12, damos123 napisał:

Nie chcę nikogo urazić ale tak patrze na gościa i ubrany w białe szaty wyszedł by z niego
taki z całym szacunkiem Jezus.


Muszę się z tobą zgodzić. Jednak może jak będzie walczyć to się tego nie zauwarzy. Gorzej z resztą typu rozmowa itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest okej, włosy, muskulatura i strój w jak najlepszym porządku. i mówię to jako fan serii, a szczególnie drugiej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mr. Zaitsev, moim zdaniem lepiej jakby pan napisał Ubistuff, no napewno lepiej brzmi niż Ubisfot, a może to syn sąsiada robi sobie jaja : P ? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do tej roli obstawiałbym przystojnego akrobatę, żeby jak najrealniej oddać wyczyny księcia. Patrząc na tors aktora, nie wydaje mi się żeby miał predyspozycje w tym kierunku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 20:17, mic02 napisał:

Co to na Miłość Boską za aktor? Prince? Ech... Zapowiada się kolejny kasowy-efekciarski-hollywoodzki
film...
Dla mnie Sands of Time to coś, czego film nie potrafi odtworzyć... A szczególnie Warrior
Within, i te dialogi & relacje międzyludzkie...

Całkowicie popieram, ale dodam, że filmu nie reżyseruje Uwe Bol, więc jakieś nadzieje na suksec są...ale małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2008 o 20:28, ArvenAc napisał:

Ja do tej roli obstawiałbym przystojnego akrobatę, żeby jak najrealniej oddać wyczyny
księcia. Patrząc na tors aktora, nie wydaje mi się żeby miał predyspozycje w tym kierunku...


totalna bzdura, chłopcze. zobacz miejsce, gdzie kości miednicy ''wystają'' spod mięśni skośnych. a teraz rozkmiń, jak mięśnie proste muszą wystawać ''poza'' biodra. brzuch jest pierwsza klasa, masa zamiast rzeźby, zresztą, teraz aktor nie musi mieć umiejętności akrobatycznych, żeby zagrać w ''takim'' filmie. wszystko załatwia komputer, kaskaderzy, montaż i inne cuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widzicie kolesia z maska??;> moze ida na dodsysanie tluszczu z brzucha;p a Ubisfotu to moze firma ktora sie tym zajmuje;p ale teraz powaznie:) to i tak nie poznacie go na ekranie.. wszystko bedzie tak idealne i super(no chyba ze cos popsuja..) ze bedzie wrecz nierealne..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może być ;)... Trochę w tych galotach wygląda jak jakiś "Sindbad" czy jak mu tam było ;P, ale nie jest źle ;). Mam nadzieję, że nie zepsują filmu i będzie warto pójść na niego do kina ;). Prince cmon! You can do that ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować