Zaloguj się, aby obserwować  
Zauri

America`s Army 3.0

129 postów w tym temacie

Mimo frustrujących bugów, itp. ta gra zaczęła naprawdę mi się podobać ^^.
Wczoraj grałem na jakimś norweskim serwie, prawie wszyscy mieli mikrofony, po prostu poezja. Podoba mi się to, że gra jest chyba jeszcze bardziej nastawiona (m.in. dzięki nowemu systemowi leczenia) na teamwork, niż AA2. Do tego całkiem fajnie mi szło:

20090624131333

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś ściągnęła mi się ta gra i jestem zadowolony , ale mam kilka problemów :
-Zrobiłem te treningi "Fit to Win" , "BRM" , "Weapon Familiarization" , "Combat Lifesaving" i resztę mam zablokowaną co jest???
-W treningu Infantry Mos zrobione mam wszystkie pierwsze zadania z tych czterech rzędów , choć nic nie robiłem , reszta zablokowana co jest???
-w tym 3 trenigu odblokowane 2 co jest ?? reszta blok
-Jeśli podczas gry nacisnę ESC to wyświetla się Menu , i potem chcę wrócić do gry i znów wciskam ESC to menu zostaje po boku jak zrobić żeby nie zostawało ??

Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2009 o 22:34, Infes napisał:

W ogóle to mnie zastanawia czemu Oni to wydali? Dobrze wiedzieli jak to jest "ukończone",że
jest naprawdę sporo do poprawienia bo jest gra po prostu niedopracowana. Dziwi mnie taka
postawa twórców, bo potem ciężej będzie przyciągną rzesze fanów skoro gdy to ściągną
zobaczą jaka kicha z tym MP.

Może wiedzieli, że już ich zwolnią i w ramach buntu nie dopracowali gry. W sumie to nierozsądne posunięcie by było, bo w takim razie ich szefowie mieliby kolejny powód, by ich zwolnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi gra chodzi całkiem nieźle i płynnie, zawsze gdy włączam to ustawiam najniższą rodzielczość i mi się nie freezuje.
Kirabaxior Może zagramy sobie w to AA, jak cóś to XF. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


reszty treningów jeszcze nie ma.... pojawią się kiedyś tam, a te treningi na mapie to pokazują jak wygląda szkole w armi Wujka Sama, do grania jest tylko te 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 20:15, JaN-J napisał:


reszty treningów jeszcze nie ma.... pojawią się kiedyś tam, a te treningi na mapie to
pokazują jak wygląda szkole w armi Wujka Sama, do grania jest tylko te 5


A co z tym Menu ?? I jak ściągnąć patcha , mam wersje steam ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

z tego co wiem, steam wszystko sam automatycznie sciaga do danej gry...
a z tym menu tez raz tak mialem, wyszedlem z serwa i sie samo naprawilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 21:00, Zauri napisał:

z tego co wiem, steam wszystko sam automatycznie sciaga do danej gry...
a z tym menu tez raz tak mialem, wyszedlem z serwa i sie samo naprawilo :)

A u mnie nie chce ://

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakąś godzinę-dwie temu (w momencie kiedy piszę tego posta. wątpię żeby ktoś go przeczytał wcześniej niż powiedzmy o 6:00.. :D) wyszedł patch 3.0.3. Jak ktoś go ściągnie (ja niestety nie mam chwilowo gry na dysku) i zagra, to niech koniecznie podzieli się wrażeniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 01:53, Kreeg napisał:

Jakąś godzinę-dwie temu (w momencie kiedy piszę tego posta. wątpię żeby ktoś go przeczytał
wcześniej niż powiedzmy o 6:00.. :D) wyszedł patch 3.0.3. Jak ktoś go ściągnie (ja niestety
nie mam chwilowo gry na dysku) i zagra, to niech koniecznie podzieli się wrażeniami :)

Mam nadzieje, że w końcu gra przestanie tak mulić. Odpalam "steama" i zobaczymy co z tego będzie...

P.S Dostałem listę zmian...

Poprawki w patchu 3.0.3:


- Zlikwidowano zapisywanie się hasła w pliku AA3Launch.log,
- naprawiono system MBS (autoryzacja) który wyłączał się po zmianie mapy,
- naprawiono funkcję Ready! (gotów), którą możemy użyć w fazie planowania misji,
- zaktualizowano narzędzia do konfiguracji serwerów,
- poprawiono kod gry, dzięki którym doświadczymy wzrost płynności i stabilności gry,
- zlikwidowano problem zawieszania się gry podczas ładowania misji treningowych,
- wzrosła szybkość ładowania map i treningów,
- zoptymalizowano wykorzystanie pamięci RAM,
- zlikwidowano problem wydajności serwerów, powodowany przez interfejs - przez co zmniejszono zapotrzebowanie na pamięć RAM i zużycie procesora,
- zoptymalizowano proces autoryzacji przy odczycie i zapisie stanu szkoleń,
- naprawiono problem pojawiający się u użytkowników procesorów AMD: (negative delta time exception),
- naprawiono funkcję administratora: dodaj "gracza-admina",
- poprawiono możliwość usuwania graczy z serwera przez admina; teraz jest to możliwe również poprzez użycie numeru identyfikacyjnego,
- dodatkowa komenda AdminListPlayers wyświetli listę graczy na serwerze wraz z ich numerami ID,
- można teraz poruszać się będąc na drabinie na boki, dzięki czemu nie ugrzęźniemy w niektórych miejscach na mapie Pipeline, czy chociażby na torze przeszkód. Należy uważać, by nie spaść z drabiny poruszając się zbyt daleko w bok,
- tymczasowe pliki zostaną automatycznie usunięte,
- naprawiono problemy z wyświetlaniem informacji o wynikach, również w misjach treningowych,
- poprawiono system wykrywania nieprawidłowych obiektów w grze, by uniknąć awarii programu,
- zlikwidowano problem błędnego wyświetlania statystyk singleplayer,
- informacja o kupowaniu treningu "Purchasing" nie zniknie, dopóki proces nie zostanie sfinalizowany,
- zmiana w przeglądarce serwerów MBS, która teraz będzie pokazywać ilu graczy znajduje się na serwerze, a ilu rzeczywiście gra (nie czeka w trybie obserwatora - spectator),
- HUD (czyli to co widzimy na ekranie - mapka, ikonka ze statusem naszego żołnierza) wyłącza się zawsze, gdy przechodzimy do menu, niestety nadal występuje problem z przechodzeniem do ekranu planowania za pierwszym razem,
- zlikwidowano możliwość przypadkowego podwójnego otwarcia menu podczas gry,
- ulepszono opcję 'pomoc' w konsoli,
- wprowadzono wyświetlanie taga klanu / drużyny w ekranie poglądu naszego żołnierza (Soldier Overview), dodano także lepsze komendy umożliwiające dodanie bądź usunięcie taga,
- zlikwidowano problemy czatu głosowego admina,
- dodano nową komendę do konsoli, wpisz "version" by zobaczyć aktualną wersję gry,
- numer wersji 3.0.3 będzie wypisany w menu, jednak w wielu miejscach nadal będzie widoczny napis 3.0.0, przyszłe aktualizacje naprawią ten błąd,
- poprawiono wydajność przeglądarki MBS, dzięki czemu lista serwerów będzie pobierana szybciej i będzie ona zawierać więcej serwerów,
- wprowadzono opcję w pliku INI, po włączeniu której przeglądarka MBS nie będzie za każdym razem pobierała nowej listy serwerów, będzie używać ostatniej wgranej listy - opcja ta jest domyślnie wyłączona dopóki nie zostanie przetestowana i wprowadzona w kolejnej wersji gry, deweloperzy będą wdzięczni za wszelkie spostrzeżenia w nieprawidłowym działaniu tej funkcji,
- naprawiono proces dołączania do serwerów z hasłem - system nie wybierze już błędnie serwera znajdującego się bezpośrednio pod kursorem myszki gdy klikamy na "join" w okienku wpisywania hasła,
- poprawiono, lecz nie do końca, problem związany ze zmianą typu amunicji do granatnika M320.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2009 o 02:21, gogiell napisał:

U mnie niestety żadnych zmian. Dalej zdarzają się freezy i muszę restartować grę :/.


Poprawka - gra ZNACZNIE mi przyśpieszyła - kilkadziesiąt FPS więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

sciagnalem update`a i jest poprawa, przynajmniej nie mam zwiech, jak chce sie dolaczyc na serwer, ale nadal nie moge sie drugi raz polaczyc, tam gdzie juz gralem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2009 o 18:18, Adamo55 napisał:

Mi gra chodzi całkiem nieźle i płynnie, zawsze gdy włączam to ustawiam najniższą rodzielczość
i mi się nie freezuje.
Kirabaxior Może zagramy sobie w to AA, jak cóś to XF. :P

Zobaczę, czy gra mi dobrze działa. Jak nie to piepsznę ją w kąt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wy ściągacie tego patcha przez steam wchodzę do Moje Gry , klikam prawym zobacz wiadomości o uaktualnieniach i nic nie ma :/ pojawia się jakaś tam wiadomość i nie wiem co dalej :/ trzeba mieć zainstalowanego tego pierwszego patcha żeby działał drugi ??? Nie mam ani tego ani tego ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować