Zaloguj się, aby obserwować  
Gordi92

Film który mógłby powstać

17 postów w tym temacie

Tak sobie myślałem żeby nakręcono film na podstawie pewnej gry. A mianowicie trylogię GOTHIC-a. Myślę że byłby to super hit podobnie jak trylogia Władcy Pierścieni. Fajnie by było gdyby ktoś miał jakiś kontakt z jakimś studiem filmowym i żeby jakiś znany reżyser podjął się takiego wyzwania...może gdyby dano propozycję takiemu człowiekowi to napewno zainteresowałby sie tym. Ale to tylko moje gadanie. Piszę bo ciekaw jestem co myślicie o takim czymś...Pozdrawiam wszystkich użytkowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i co, cały film bohater latałby, zabijał orki i dwa razy tracił pamięć w trakcie filmu? swoją drogą, Władca Pierścieni moim zdaniem to nie jest jakiś super-hicior, ale po prostu dobrze zrobiona produkcja, która miała świetną reklamę ;)

Film - co warto obejrzeć, a czego nie http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=255&u=11424
Gothic 3 http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=14226&u=31096
Gothic 2 Noc Kruka http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=58&u=17598
Gothic http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=4895&u=12406
Gothic http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=104&u=14217

edit: ale Bonzo znalazł lepszy temat ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie? Żeby powstało coś naprawdę fajnego związanego z Gothic''iem to musiało to by być tak zmodyfikowane że Gothica w ogóle by nie przypominało, co by poskutkowało tym że wielcy ''fani'' serii zaczęli by się pluć i mówić jaki to ten film jest beznadziejny... Sam pomysł jest fajny - więzień wrzucony za bariere, ale z resztą mogło by być ciężej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale jak to w świecie bywa to wielbiciele by się podzielili na wielbicieli filmów (na których by się mówiło że są frajerami) i przeciwników filmu (tych ''fajnych''). Bodajże już coś takiego było ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 17:59, lord0 napisał:

taki film juz jest: Gothic the movie


ale on jest zrobionyw grze, przez paru fanów z tego co mi wiadomo, w dodatku po niemiecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem pomysł beznadziejny. :)
Nie ma co porównywać do Władcy Pierścieni gdzie było to kręcone na podstawie książki. Reżyser, scenarzysta ma punkt zaczepienia. A w Gothicu jak? Historię od I do III czyli taki trochę spoiler całej gry... Jakby to mogło wyglądać jakbyś grał.
Już lepiej zrobić film na podstawie Diablo np. Od I do II. Fabuła jedzie liniowo i mogłoby z tego coś być dobrego. Ale Gothic... Chyba, że film fantasy w świecie Gothica, to spora różnica. Tak czy siak nie wróżę tu sukcesu... "Władcy Oskarów". :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 18:28, Vesania666 napisał:

> taki film juz jest: Gothic the movie

ale on jest zrobionyw grze, przez paru fanów z tego co mi wiadomo, w dodatku po niemiecku

1. film jest i to ze w grze to tylko dzial na jego korzysc
2. no i co ze po niemiecku, jak idziesz do kina to wszystkie filmy sa po polsku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.08.2008 o 19:52, lord0 napisał:

>
1. film jest i to ze w grze to tylko dzial na jego korzysc


Ee... Dla mnie to wada, jest sporo , nawet amatorskich, produkcji na podstawie gier w rzeczywistym świecie i ogląda się to ciekawiej niż zlepek sztuczny w grze...

Dnia 17.08.2008 o 19:52, lord0 napisał:

2. no i co ze po niemiecku, jak idziesz do kina to wszystkie filmy sa po polsku ?


E... Lol? Co ty, nie mów mi, że coś zrobione w grze miałoby iść do kina, niezły żart :D Weź ochłoń, bo gadasz głupoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.08.2008 o 19:52, lord0 napisał:

1. film jest i to ze w grze to tylko dzial na jego korzysc

ta, to dla tego te wszystkie filmy co teraz lecą to dziadostwo, bo nie są zrobione na silniku graficznym jakiejś gry...

Dnia 17.08.2008 o 19:52, lord0 napisał:

2. no i co ze po niemiecku, jak idziesz do kina to wszystkie filmy sa po polsku ?

zazwyczaj są po angielsku ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 20:04, Vesania666 napisał:


> 1. film jest i to ze w grze to tylko dzial na jego korzysc
ta, to dla tego te wszystkie filmy co teraz lecą to dziadostwo, bo nie są zrobione na
silniku graficznym jakiejś gry...

mi chodzi o to ze nie zminili fabuly wiec film bedzie sie podobal fana gry

Dnia 17.08.2008 o 20:04, Vesania666 napisał:

> 2. no i co ze po niemiecku, jak idziesz do kina to wszystkie filmy sa po polsku
?
zazwyczaj są po angielsku ...

zazwyczaj, coraz czescie spotykasz tez filmy francuskie, mi jezyk niemiecki nie przyszkadza, sa polskie napisy

Mr.M
wez zacznij czytac ze zrozumieniem, nigdzie nie napisalem ze ten film powinien byc w kinach, pisalem tylko i wylacznie o jezyku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2008 o 15:37, Gordi92 napisał:

Myślę że byłby to super hit podobnie jak trylogia Władcy Pierścieni. Fajnie
by było gdyby ktoś miał jakiś kontakt z jakimś studiem filmowym i żeby jakiś znany reżyser
podjął się takiego wyzwania...

No pewnie, połowa luda z gram.pl ma kontakty w najlepszych studiach filmowych, a druga połowa zna najlepszych reżyserów. Proponowałbym zejść na ziemię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 00:13, Kapizak1 napisał:

> Myślę że byłby to super hit podobnie jak trylogia Władcy Pierścieni. Fajnie
> by było gdyby ktoś miał jakiś kontakt z jakimś studiem filmowym i żeby jakiś znany
reżyser
> podjął się takiego wyzwania...
No pewnie, połowa luda z gram.pl ma kontakty w najlepszych studiach filmowych, a druga
połowa zna najlepszych reżyserów. Proponowałbym zejść na ziemię :)

Ciekawe porównanie :D A tak poważnie , to pamiętajmy , żyjemy w Polsce a nie w Usa ... a co do filmu , który mógłby powstać , stawiałbym na kolejną część przygód Lary Croft :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować