Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Są wymagania sprzętowe Call of Duty: World at War

58 postów w tym temacie

niskie wymagania byly oczywiste - w koncu to silnik CoD4, tylko miejscami poprawiony. a pozatym przeciez z tego tez slynie seria CoD - piekna grafa i male wymagania. ja to sie osobiscie nie musze martwic o wymagania, troche inwestowalem w kompa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2008 o 10:49, Neysha napisał:

Dość małe wymagania. A przynajmniej ja spodziewałam się dużo większych. Jeśli na takim
sprzęcie gra rzeczywiście uruchomi się i będzie działać płynnie, by można było komfortowo
pograć, to możemy się cieszyć. Ciekawe jaki sprzęt trzeba, aby ruszyła na maksymalnych
detalach.


Naprawde patrzac na trailery nie widze zadnej roznicy miedzy CoD4 a 5 wiec na takim sprzecie jak wyzej napisano powinno wszystko chodzic plynnie, moze nie w very high ale na medium spokojnie. I oczywiscie nie w jakichs kosmicznych rozdzielczosciach typu 1600x1200 tylko np. w 1024x768.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie są aż takie duże, no bo w końcu tylko 512 ram-u? To bardzo mało, ale wciąż mam nadzieję, że nowy CoD odpali na mojej 128 (karcie graficznej oczywiście)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli gra nie będzie wymagała Pixel Shader 3.0 od mojej karty graficznej, to z przyjemnością pogram. Mam nadzieję, że tryb single będzie bardziej rozbudowany od tego z Modern Warfare (raptem 4-5 godzin odstresowywującego naparzania w lewy przycisk myszy), a z trybu multi znikną granatniki i perki, i poprawią fizykę ''latania'' granatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wymagania dużo wyższe niż CoD4:MW. Co oni takiego zrobili z silnikiem że aż tak poszły wymagania do góry:/ ten sam silnik grafika niewiele sie zmieniła a wymagania procesor o 1 Ghz wyższy i karta 256 mb. Zwalili cały silnik gry:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej sprawdzić demko jak wyjdzie i wtedy się zweryfikuje wymagania.Procka lepszego trzeba niż w przypadku MW, ale zanim gra wyjdzie to może zmienię sprzęt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te wymagania jakieś takie... zwyczajne? Ten GF6600 i reszta (z drobnymi zmianami) chyba powtarzają się co kolejny taki news.
@Metalhead86: granatniki znikną na pewno. A to dlatego że to nie ten okres bo nie przypominam sobie aby w latach ''39-''45 istniały GLy.
Perki? Jeśli ich nie chcesz to możesz zmienić tak że ich nie będzie. Mało to gier w CoDie4 z wyłączonymi perkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wybacz, panie Kolego, ale jeśli masz 5-letni komputer to nie zarzucaj twórcom, że dają zbyt wysokie wymagania i gra Ci nie ruszy...

@Spector 109948 - a właśnie, że były. Granatniki montowane na lufie np. M1 Garanda lub Karabinera 98k. Oprócz tego były granatniki stacjonarne, na dwójnogach.

No i niestety, niskie wymagania to także gorsza grafika. W Modern Warfare raziła mnie szczegółowość, a raczej jej brak, w przypadku niektórych tekstur broni i nie tylko. No ale nie można mieć wszystkiego, gdyby WaW miało grafikę na miarę Crysisa, odezwaliby się posiadacze słabego sprzętu (którzy - tak swoją drogą - chyba cudów oczekują, twórcy muszą iść z duchem czasu a nie dostosowywać się do osób które nie unowocześniają swoich blaszaków).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować