Zaloguj się, aby obserwować  
Cedricek

Might and Magic 8, 9...

396 postów w tym temacie

Dnia 31.08.2006 o 20:12, SantaTom napisał:

Znowu mam problem z M&M VIII. Oczyściłem niby wszystkie pomieszczenia w Jamie Baltazara za
pomocą dźwigni (korzystałem ze znalezionej instrukcji jakby co), poszedłem z tym do władcy
minotaurów, ale...wszystkie sklepy i domy są i tak zalane i nie ma żadnych NPC. Trzeba poczekać
parę dni, aż miasto wróci do normy, czy co? Plz, pomocy.



Mialem ten sam problem, nie musisz czekac ani nic robic, jak uzyjesz wszystkich dzwigni z tej kartki to odpali ci sie filmik i jama bedzie juz gites ;] ale pewnie popelniles ten sam blad co ja: na tej kartce masz wypisane jakies tam oznaczenia tych dzwigni (chyba litery - dawno gralem) ale na samym koncu pisze "najnizsza" i to jest dzwignia nie oznaczona zadna litera - po prostu wystaje ze sciany i jak sama nazwa wskazuje jest najnizej polozona ze wszystkich - jak uzyjesz jej na koncu to na bank zadziala wszystko - have fun ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 08:47, SmoQ napisał:

Mialem ten sam problem, nie musisz czekac ani nic robic, jak uzyjesz wszystkich dzwigni z tej
kartki to odpali ci sie filmik i jama bedzie juz gites ;] ale pewnie popelniles ten sam blad
co ja: na tej kartce masz wypisane jakies tam oznaczenia tych dzwigni (chyba litery - dawno
gralem) ale na samym koncu pisze "najnizsza" i to jest dzwignia nie oznaczona zadna litera
- po prostu wystaje ze sciany i jak sama nazwa wskazuje jest najnizej polozona ze wszystkich
- jak uzyjesz jej na koncu to na bank zadziala wszystko - have fun ;]


Problem w tym, że... mi się pokazał wtedy filmik, ale wszystkie pomieszczenia i tak są zalane. Poszedłem z tym do władcy minotaurów, podziękował mi,ale... właśnie. Oprócz tego nic się nie zmieniło. Dziwne jakieś ...może jakiś bug albo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że... mi się pokazał wtedy filmik, ale wszystkie pomieszczenia i tak są zalane.
Poszedłem z tym do władcy minotaurów, podziękował mi,ale... właśnie. Oprócz tego nic się nie
zmieniło. Dziwne jakieś ...może jakiś bug albo co?


Aaaa to zmienia postac rzeczy :P no to chyba bedzie jakis bug, jak masz save`a to luz a jak nie to kiszka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, udało się. Wystarczyło połazić po świecie i wrócić. Ale dzięki za pomoc tak czy siak ;) Zbliżam się chyba do końca rozgrywki, przynajmniej wlazłem już w kryształ w Ravenshore. Tylko co zrobić z tymi migającymi lampkami na końcu korytarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie większość i tak już mam, ale jeśli przypadkiem jakaś dodatkowa gotówka wpadnie (tu jest problem, jestem prawie bankrutem a już 6 listopada Archive przyjeżdża na 2 koncerty do Polski, no ja takiej okazji przepuścić nie mogę). to pewnie kupię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jak ja zobaczyłem, że w planie Cenegi jest saga M&M i Heroes: Chronicles to się ogromnie zdziwiłem i ucieszyłem. Ale myślałem, że prawa do serii ma CDP. W związku z tym mam tylko jedną wątpliwość - co do tłumaczenia. Bo to nie będą chyba te wersje co kiedyś w Extra Klasyce?
W zapowiedzi pisze, że VII i VIII będą tylko napisy pl (co prawda, to chyba tam prawie nie ma dialogów, tylko filmiki, więc nie wiem:-) ). Ale jak spolszczenie było robione od nowa to ja mam nadzieję, że jest na dobrym poziomie. Bo złe spolszczenia są jescze gorsze niż ich brak, a z grami wydawanymi przez Cenegę to różnie bywało :-?

Ale i tak za taką cenę kupię:-). Choćby żeby zobaczyć te Crusaders i Legends.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no... jak widze muj temat sie powoli rozwija... dawno tu niebyłem. a ostatnio o gram usłyszałem w cd-action... a co do might and magic to czy wiecie czy darth messiah of might end magic to coś w rodzaju kontynuacji MM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 11:46, cedricek napisał:

no... jak widze muj temat sie powoli rozwija... dawno tu niebyłem. a ostatnio o gram usłyszałem
w cd-action... a co do might and magic to czy wiecie czy darth messiah of might end magic to
coś w rodzaju kontynuacji MM?


Po pierwsze - proszę cię, staraj się pisać choć mniej więcej poprawnie.
Po drugie - DMoM&M ma z klasycznym M&M wspólną tylko nazwę oraz świat, gdyż tak naprawdę jest to shooter z rozbudowanymi elementami RPG (rozbudowanymi na tyle, że możesz wybrać, z czego będziesz potwory siekać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 17:56, siepu napisał:

Po drugie - DMoM&M ma z klasycznym M&M wspólną tylko nazwę oraz świat, gdyż tak naprawdę jest
to shooter z rozbudowanymi elementami RPG (rozbudowanymi na tyle, że możesz wybrać, z czego
będziesz potwory siekać).


DM nie ma NIC wspólnego z serią "Might and Magic" - nawet (wszech)świata. HV i DM równie dobrze mogłyby nie mieć "of Might and Magic", bo z poprzednią sagą nic je nie wiąże (ale ze względów marketingowych końcówka została).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.09.2006 o 19:56, Sheltem napisał:

DM nie ma NIC wspólnego z serią "Might and Magic" - nawet (wszech)świata. HV i DM równie dobrze
mogłyby nie mieć "of Might and Magic", bo z poprzednią sagą nic je nie wiąże (ale ze względów
marketingowych końcówka została).


Fakt - mój błąd, przepraszam. Niedoczytałem trochę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czy i gdzie jest do dostania PEŁNA antologia Might and Magic, pełna na jak najmniejszej ilości płyt DVD(!!!)?
To co Cenega puściła to półantologia.
Ja chcę pełną pełniastą w jednym pudełku, najlepiej na jak najmniejszej ilości płyt DVD (nie wiem czy pomieći się na 1 DVD).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.09.2006 o 22:04, Arclight napisał:

Pomieścić się pomieści, tyle, że M&M 0 - 5 na XP za chiny nie uruchomisz. Na 98 miałem spore
problemy, 0 - 2 nie ruszyły.

A co mnie obchodzi czy ruszy na XP... zresztą na to też są sposoby http://dosbox.sourceforge.net/news.php?show_news=1
Ja chcę pełną, pełniastą ANTOLOGIĘ!!! a nie ktoś za mnie będzie decydował, czy ja będę sobie w stanie to uruchomić (ostrzegawczą nalepę (łatwoodklejalną) wystarczy nalepić, że częśći od x do y nie chodzą na XP, aby nie było problemów z "dociekliwymi", co to "tylko" WinXP w życiu widzieli).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować