Zaloguj się, aby obserwować  
MLODY2K6

FUEL - Czyli nowa gra Codemasters (temat ogólny)

817 postów w tym temacie

Wczoraj się dowiedziałem, że Fuel też ma limit prędkości. Wcześniej pisałem, że Dragsterem udało mi się na asfalcie rozpędzić do 345 km/h, ale wczoraj innym sprzętem;) spokojnie mógłbym pojechać szybciej, a się nie dało...... Zonk. Jutro wrzucę filmik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 17:00, AdamSloma napisał:

Wczoraj się dowiedziałem, że Fuel też ma limit prędkości. Wcześniej pisałem, że Dragsterem
udało mi się na asfalcie rozpędzić do 345 km/h, ale wczoraj innym sprzętem;) spokojnie
mógłbym pojechać szybciej, a się nie dało...... Zonk. Jutro wrzucę filmik:)



Widziałem na jakimś filmiku jak koleś spadał z przepaści i miał jakieś 500 km/h czy ponad nawet w powietrzu xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 22:28, Kapas napisał:

Widziałem na jakimś filmiku jak koleś spadał z przepaści i miał jakieś 500 km/h czy ponad
nawet w powietrzu xD


Ale ja mówię o jechaniu, a nie spadaniu;p... a że w przepaść, to się zgadza hihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2009 o 22:28, Kapas napisał:

Widziałem na jakimś filmiku jak koleś spadał z przepaści i miał jakieś 500 km/h czy ponad
nawet w powietrzu xD


Ciekawe gdzie to widziałeś?? Przewidziało ci się, bo już sprawdziłem, że spadać też się nie da szybciej niż 345;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2009 o 18:55, AdamSloma napisał:

Ciekawe gdzie to widziałeś?? Przewidziało ci się, bo już sprawdziłem, że spadać też się
nie da szybciej niż 345;p


Nie pamietam na YT kiedyś może na PCtowej sie da więcej .. jak znajde ten filmik to zarzucę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2009 o 17:34, Falkoner napisał:

Może po prostu miałeś zbyt mało czasu przed "wywrotką" aby osiągnąć wyższą prędkość?


Nie, więcej się nie da. Mam jeszcze jeden film, na którym dobija do 345 i przez chwilę jedzie nie rozpędzając się już, tylko że w nocy, to dałem ten.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jechałem wczoraj Endurance na Rainier Peak. Ale jazda!!! 130 km wokół ośnieżonej góry i godzina jeżdżenia:D Szkoda tylko, że przeciwnicy już na pierwszym checkpoincie zostają 6 km z tyłu, bo zjeżdżają drogami, zamiast lecieć z górki na wprost:D
http://www.youtube.com/watch?v=msiJL3643l0 - a to poduszkowy challenge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 17:57, AdamSloma napisał:

Jechałem wczoraj Endurance na Rainier Peak. Ale jazda!!! 130 km wokół ośnieżonej góry
i godzina jeżdżenia:D Szkoda tylko, że przeciwnicy już na pierwszym checkpoincie zostają
6 km z tyłu, bo zjeżdżają drogami, zamiast lecieć z górki na wprost:D
http://www.youtube.com/watch?v=msiJL3643l0 - a to poduszkowy challenge


Tak, to było niezłe. :) Jeszcze lepsze jest jednak osiągnięcie polegające na przejechaniu z Tsunami Camp do Redrock Blufs (jakoś tak) czyli przez całą mapę. 2 godziny jazdy przez lokalne szosy, bezdroża, pół godziny jazdy autostradą i 20 minut prucia przez pustynię. Bez ani sekundy doczytywań terenu. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja mam pomysł. Może by tak zrobić go razem, bo w samotności jechać taki kawał drogi trochę smutno ;) Umówilibyśmy się na określoną godzinę i ruszyli. Proponuję godziny wieczorne około 21:00. Proszę zgłaszać chęć jazdy, wszystkie za oraz przeciw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj zrobić zdjęcie pudełka z płytą i połóż przy nim kartkę z Twoim e-mailem. Może to przejdzie. Jak nie, to pewnie Cię poinstruują co musisz zrobić jak nie masz paragonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Fajnie...od rana robiłem, przejechałem już półtorej godziny i mnie do pulpitu wywaliło...no świetnie po prostu. A o 21 to ja mam jeszcze trening w GoWa z klanem, więc może jakoś później zrobimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 23:10, Kapas napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=UvgIq3XhJ1k a nie mówiłem że to auto jest dobre do sporych
wzniesień ?


Ja też do extremalnych wyzwań używam tylko jego:D i to za twoją namową dawno dawno temu;). W sumie to zaliczając punkty widokowe i zbierając lakiery, tylko dwoma pojazdami jeżdżę, dustgrinderem, a gdzie nie moge nim wjechać to knigtmare''a biorę. Niby jest szybszy cros, ale on strasznie podskakuje na nierównościach i jakoś go nie lubię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować