Zaloguj się, aby obserwować  
MLODY2K6

FUEL - Czyli nowa gra Codemasters (temat ogólny)

817 postów w tym temacie

Treść tego mejla mnie załatwiła:
Polska nie nalezy do grupy panstw, w których usluga Live jest obslugiwana i w zwiazku z tym klucz nie zostal dolaczony do polskiej wersji FUEL´a.

Jednak jako gest dobrej woli dla tych graczy, którzy maja mozliwosc polaczenia sie z serwisem Windows Live czy zamieszkuja panstwa, w których usluga Windows Live jest dostepna, bedziemy mogli dostarczyc klucz Windows Live aby umozliwic gre online.

Nie dość, że powinien ten klucz od razu być w pudełku to jeszcze łaskę nam robią, że dają nam ten klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak jakby nie było - finał jest pozytywny .. szkoda że musieliśmy na to czekać ponad miesiąc o ile dobrze liczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.youtube.com/watch?v=FFfrjUFg5bc&feature=channel_page
Nagrałem filmik dla osób mających problem ze zrobieniem osiągnięcia "Newton was right, after all" polegający na locie trwającym bodaj powyżej 5 sekund. Enjoy.
BTW. Nie sugerujcie się kontem mojego zina. To żadna reklama, po prostu tam postanowiłem wrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał, więc jednak można pograć w multi i PL nie jest krajem 3-go świata...Czasem głośne marudzenie przynosi efekty a jak dystrybutorzy chcą to mogą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2009 o 22:50, Kirabaxior napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=FFfrjUFg5bc&feature=channel_page
Nagrałem filmik dla osób mających problem ze zrobieniem osiągnięcia "Newton was right,
after all" polegający na locie trwającym bodaj powyżej 5 sekund. Enjoy.
BTW. Nie sugerujcie się kontem mojego zina. To żadna reklama, po prostu tam postanowiłem
wrzucić.


Ja tam mam ponad 9 sekund i za cholerę nie wiem jak i kiedy go zrobiłem... a filmik se w pracy obejrzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem klucz od Codies do GfWL do FUEL. Niestety wcześniej użyłem klucza z GTA IV. Czy ktoś wie jak zmienić teraz klucz na właściwy?
Poza tym mam dalej problem z zapisami, co prawda zapisuje mi gry, ale średnio po 5-10 lkiknięciach (cały czas pokazuj błąd zapisu) niby można przeżyć, ale czasem przy tym gra się wysypuje i uszkadza całkiem zapis. Zna ktoś na to jakieś remedium?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 23:04, Czapelo napisał:

Właśnie dostałem klucz od Codies do GfWL do FUEL. Niestety wcześniej użyłem klucza z
GTA IV. Czy ktoś wie jak zmienić teraz klucz na właściwy?

Home/settings i tam masz bodaj change key ;)

Dnia 07.08.2009 o 23:04, Czapelo napisał:

Poza tym mam dalej problem z zapisami, co prawda zapisuje mi gry, ale średnio po 5-10
lkiknięciach (cały czas pokazuj błąd zapisu) niby można przeżyć, ale czasem przy tym
gra się wysypuje i uszkadza całkiem zapis. Zna ktoś na to jakieś remedium?

Dziwne, u mnie tak nie ma. Wszystko opieram na Autosejwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.08.2009 o 23:14, Kirabaxior napisał:

>[...] Czy ktoś wie jak zmienić teraz klucz na właściwy?
Home/settings i tam masz bodaj change key ;)


To zmienia tylko przycisk, którym wchodzi się do Live i nazywa się Change Guide Key. Tak więc problem jest nadal nie rozwiązany :(

Dnia 07.08.2009 o 23:14, Kirabaxior napisał:

> Poza tym mam dalej problem z zapisami [...] Zna ktoś na to jakieś remedium?
Dziwne, u mnie tak nie ma. Wszystko opieram na Autosejwie.


Już działa, Kaspersky musiał dorzucić swoje trzy grosze i on coś mieszał. Po zaznaczeniu kliku opcji mówiących "odwal się od FUEL" wszystko działa jak należy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam problem z demem Fuel. Gdy gram tereny gry doczytują się zbyt wolno (jak to wygląda pokazuję na zdjęciu). Poradźcie co mam zrobić, bo bardzo podoba mi sie ta gra i rozważam jej kupno, ale nie mogę wypróbować jej w praktyce :(

20090808114042

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 00:02, Czapelo napisał:

> >[...] Czy ktoś wie jak zmienić teraz klucz na właściwy?
> Home/settings i tam masz bodaj change key ;)

Ale nie, tam coś powinno być. Pamiętasz jak wpisywałeś keya od GTA IV? To w tym samym polu wpisz do FUELa
Zresztą po co ci wpisywać ten klucz skoro masz stary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2009 o 11:41, franko113 napisał:

Witam, mam problem z demem Fuel. Gdy gram tereny gry doczytują się zbyt wolno (jak to
wygląda pokazuję na zdjęciu). Poradźcie co mam zrobić, bo bardzo podoba mi sie ta gra
i rozważam jej kupno, ale nie mogę wypróbować jej w praktyce :(



Jaki masz sprzęt? Ten problem był już omawiany wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Jak można zmienić region GfWL z Polski na jakiś inny? Bo znajomy zarejestrował się na Polskę, wpisał klucz produktu, ale GfWL poinformował go że nie obsługuje najpewniej tego państwa i nie może się zalogować. Proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie da się już tego zmienić. Trzeba niestety założyć nowe konto, tym razem np. na Irlandię (ja mam właśnie na Irlandię, polecam :)).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 14:10, Kreeg napisał:

Nie da się już tego zmienić. Trzeba niestety założyć nowe konto, tym razem np. na Irlandię
(ja mam właśnie na Irlandię, polecam :)).


E tam się nie da, ja mam zarejestrowane na Polskę i gram w GoWa i wszystko na GfW przez neta. :P Magic.

I jeszcze takie pytanie: Ta gra jest na prawdę tak nudna jak w demie? Żadnej frajdy z jazdy, ani trochę adrenaliny? Bo np. w TDU, w tym arcydziele to jazda dawała dużo frajdy, a tu... "bwwwwmmmm (...)wwwmm, iiiiiił BOOM" Tak jest przez całą grę? Żadnego urozmaicenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale nie będzie wymagał nowego klucza, skoro do tamtego konta już wykorzystałem? U niego nie da rady grać. Podał e-mail z końcówką .pl i od razu ustawiło na Polskę. w grze występuje komunikat, że najpewniej korzystam z usługi w państwie, które nie jest obsługiwane przez GfWL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2009 o 14:21, Markush napisał:

> Nie da się już tego zmienić. Trzeba niestety założyć nowe konto, tym razem np. na
Irlandię
> (ja mam właśnie na Irlandię, polecam :)).

E tam się nie da, ja mam zarejestrowane na Polskę i gram w GoWa i wszystko na GfW przez
neta. :P Magic.

I jeszcze takie pytanie: Ta gra jest na prawdę tak nudna jak w demie? Żadnej frajdy z
jazdy, ani trochę adrenaliny? Bo np. w TDU, w tym arcydziele to jazda dawała dużo frajdy,
a tu... "bwwwwmmmm (...)wwwmm, iiiiiił BOOM" Tak jest przez całą grę? Żadnego urozmaicenia?


Pełna wersja to inna historia, uwierz mi. Bardzo ciekawe wyścigi, wiele różnorodnych terenów (kaniony, lasy, pustynie, lodowce i ogromna ośnieżona góra - Rainiers Peak). No i do tego dochodzi spora ilość pojazdów... Ponad 70. Demo nie odzwierciedla ogromu tej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie opaliłem demo Fuel na PC i.. Co za beznadziejna rozmiękczona i niewyraźna grafika. Jeszcze gorzej niż w GTA IV. Bez kitu już w 1nsane lepiej to wszystko wyglądało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować