Zaloguj się, aby obserwować  
MLODY2K6

FUEL - Czyli nowa gra Codemasters (temat ogólny)

817 postów w tym temacie

Ja tam dopiero mam 26 godzin i 2350 km, więc jeszcze trochę do znudzenia grą mi czasu zostało;p, a Kaprasowi chodziło o to, że jak się ma parę godzin dziennie na granie (albo i nie), to każda gra z tygodniowej zmienia się na miesięczną. Ja też tak mam, przecież grę kupiłem ponad 2 tygodnie temu. To nawet 2 godziny dziennie nie wychodzi;p

http://www.youtube.com/watch?v=qjgVKBamgcI - ja ten wyścig najwięcej razy powtarzałem, chociaż na tym filmiku wcale na trudny nie wygląda;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta zdobyć, co zdobyć.. wakacje - pracuje przez nie a w weekendy się z laską spotykam, więc czasu na granie mało

- Hehe bez przesady jeśli chcemy zdobyć wszystko co jest do zdobycia i nie bawimy się we free ride to około 60h wystarczy a to jest 10 dni grając na wakacjach

mhm, ale ja lubie freeraid... w nim zrobiłem już jakieś 1500 km to wiesz nie ma co do gadania - a robienie na pałę wszystkich wyścigów jakoś do mnie nie przemawia.

Wiele wiele miesięcy - tu chyba miałeś na myśli zobaczenie każdego kilometra kwadratowego..no mnie to nie rajcuje ;)


Ja robię strefy po kolei - i jak w każdej mam wszystko na 100 % z wyścigów i znajdziek to idę do następnej - fakt że w niektórych nie umiem jednego chalangea przejść albo na złoto jednego frustrującego wyścigu to zostawiam i ide dalej

Teren jednak nie jest tak zróżnicowany jak mogłoby się wydawać.

Co mnie bardzo smuci, bo niektóre strefy jak np połamane lub płonące drzewa - one się powtarzają w każdym sektorze co jest troche irytujące - i beczki obok palących się drzew - ta jasne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.07.2009 o 19:00, Kapas napisał:

mhm, ale ja lubie freeraid... w nim zrobiłem już jakieś 1500 km to wiesz nie ma co do
gadania - a robienie na pałę wszystkich wyścigów jakoś do mnie nie przemawia.

To prawda, freeride rządzi i tyle. Robienie wyścigów spowodowało, że gra otrzymała tak słabe recenzje - nikt nie interesował się terenem, bo nikt nie miał na to czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.07.2009 o 11:31, Sarturias napisał:

najtrudniejszym wyścigiem był dla mnie wyścig Road to Hel


No rzeczywiście jest najtrudniejszy... bez skrótów ani rusz. Teraz pamiętam, że też się z nim męczyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dziś uruchomić Fuela, ale niestety wystąpił problem. Podczas ładowania gry, w momencie gdy na ekranie pojawia się ten czerwony "wiatraczek" co się kręci, wiatraczek staje, z głośników sączy się "Zzzzzzz" i gra się zawiesza. O co tu chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jea! 214 na 216 gwiazdek zaliczonych ;) Zostały mi dwa wyścigi w trybie legend (Road to Hell i w tym samym terenie - Big Cleave - The Endless Road) i 25% zaliczeń zostanie zaliczonych (tak, masło maślane). 1/4 - wyścigi w karierze, 1/4 - wyzwania, 1/4 - lakiery, 1/4 - vista pointy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 14:35, AdamSloma napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=mcIY1nSGvGU - Road to Hell na 3 gwiazdki. Pierwszego
skróta można wziąć nawet wcześniej, a jednego to nawet ominąłem....


Spróbuję to wkrótce zaliczyć. Niestety tym samochodem, którym Ty jechałeś w filmiku ja zbytnio nie potrafię jeździć - jak dla mnie za szybki przez co słabo się trzyma nawierzchni na zakrętach i w ogóle strasznie go nosi. Wolę The Flasha - nisko osadzony, szeroki - dobrze się nim jeździ :)

A co do szybkości to zastanawia mnie czy po zaliczeniu Checkpoint runu (ten w pustynnym terenie) najszybszym samochodem w grze, można jeździć nim we free ridzie? (póki co nie zaliczyłem tego challengu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 14:51, Sarturias napisał:

A co do szybkości to zastanawia mnie czy po zaliczeniu Checkpoint runu (ten w pustynnym
terenie) najszybszym samochodem w grze, można jeździć nim we free ridzie? (póki co nie
zaliczyłem tego challengu).


Niestety nie:( Też bym se pośmigał nim po tej pustyni, bo gdzie indziej to się chyba nie da;p A chellenge''a zaliczyłem, ale czas miałem o 2 setne sekundy lepszy niż trzeba;DDD To jest chyba jedyny challenge w którym bardzo przydaje się analogowy joypad, albo wręcz kierownica:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 14:57, AdamSloma napisał:

Niestety nie:( Też bym se pośmigał nim po tej pustyni, bo gdzie indziej to się chyba
nie da;p A chellenge''a zaliczyłem, ale czas miałem o 2 setne sekundy lepszy niż trzeba;DDD
To jest chyba jedyny challenge w którym bardzo przydaje się analogowy joypad, albo wręcz
kierownica:)



Tak się składa, że takiego joypada mam bo mam wersję PS3, ale nie mogę przejść tego challengu nawet po 15 próbie. Najlepszym sposobem na to jest odpocząć sobie kilka dni potem wrócić i za 2-3 razem powinno się udać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jestem głupi, ale wygrałem te 3 wyścigi kariery i co dalej? Jestem oczywiście w 1 obszarze i muszę jeszcze 6 takich wygrać, o ile pamiętam. Ale gdzie mam niby je znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeśli ukończyłes te 3 wyścigi to powinien odblokować Ci się nowy obóz (w menu kariery wybierz "change camp"), polecam zaliczyć kilka wyzwań żeby nie brakowało paliwa na nowe wozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 15:07, Sarturias napisał:

Tak się składa, że takiego joypada mam bo mam wersję PS3, ale nie mogę przejść tego challengu
nawet po 15 próbie.


Ja mam 10 letniego pada od psxa z przejściówką na pc i chociaż jest rozwalony, to nie zamienię go na innego;p A momo racing leży w pudełku;p
A ten challenge jest wredny, ja go chyba z 5 razem zaliczyłem i to na styk, a przecież poziom trudności challenge''ów określiłbym na półtorej gwiazdki, przynajmniej całej reszty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Około dwóch dni temu zainstalowałem grę Fuel. Wszystko było dobrze, do czasu rozpoczęcia zabawy. Po około 2-3 sekundach obraz zniekształca się, tak jak to widać na zamieszczonym poniżej zdjęciu. Ponadto po 5 minutach gry, temperatura karty graficznej wzrasta do 80 stopni Celsjusza (!). Nie wiem z jakiego powodu tak się dzieje, może to wina sprzętu, może tych upałów, może samej gry. Oto parametry sprzętu, na którym gram:

Intel Celeron D351 3,2 Ghz
1,5 GB DDR2 RAM
Radeon HD 3650 DR2 512 Mb

Jeśli jest ktoś w stanie pomóc, to proszę, aby to uczynił.

20090721161354

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 15:24, player000 napisał:

jeśli ukończyłes te 3 wyścigi to powinien odblokować Ci się nowy obóz (w menu kariery
wybierz "change camp"), polecam zaliczyć kilka wyzwań żeby nie brakowało paliwa na nowe
wozy.

Dzięki! Ale tam pisze, że jest 9 gwiazdek kariery, a już po 3 można przejść do kolejnej strefy. Trzeba odnaleźć pozostałe 6? Paliwa raczej mi nie braknie, bo mam jego maksymalną ilość. No... Prawie maksymalną, bo już wydałem na zakupienie wszystkich pojazdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 16:27, Grinczar napisał:

Dzięki! Ale tam pisze, że jest 9 gwiazdek kariery, a już po 3 można przejść do kolejnej
strefy. Trzeba odnaleźć pozostałe 6? Paliwa raczej mi nie braknie, bo mam jego maksymalną
ilość. No... Prawie maksymalną, bo już wydałem na zakupienie wszystkich pojazdów.


Każdy wyścig możesz pojechać na 1, 2 lub 3 gwiazdki. 9 gwiazdek zdobędziesz przejeżdżając 3 wyścigi na maksymalnym stopniu trudności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

80 st. to trochę za dużo jak na 3650, przedmuchać możesz ją trochę sprężonym powietrzem, może się jakiś syf zebrał, może też ją rozkręcić o ile się nie boisz i nie zjedziesz śrubek. Jak tak ostatnio ze swoją z sygnaturki zrobiłem bo miałem z nią trochę problemów. Rozłożyłem do gołego rdzenia, wykręciłem wentyl, kostkę radiatora, zdjąłem plastik z góry i wszystko dokładnie przeczyściłem a problemy, restarty etc zniknęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.07.2009 o 16:27, Grinczar napisał:

>


Żeby odblokować 2 teren musisz mieć 4 gwiazdki. Więc jeden z tych wyścigów musisz zrobić na 2 gwiazdki, pozostałe na 1 możesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować