Zaloguj się, aby obserwować  
MLODY2K6

FUEL - Czyli nowa gra Codemasters (temat ogólny)

817 postów w tym temacie

Kupiłem w promocji na steamie, pobrałem i co? "Nie można nawiązać połączenia z serwerem kluczy" - jak myślicie - kiedy będę mógł zagrać? ;/

Na początku mam okienko z napisem ''żądanie klucza'' po czym wywala owy błąd. Ciekawe kiedy ''dodrukują'' nowe klucze -_-.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa sprawa, bo Polacy w ogóle kluczy nie dostali. Na początku, potem samemu trzeba było do supportu napisać i pokazać rachunek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ktoś w to przez neta?, Bo tak patrze i z nikim pograc w to nie mozna. I takie pytanie. Nie posiadałem klucza do tej gry i wpisałem cd-key z flatout UC. A teraz dostałem klucz od codemasters i pytanie czy moge jakoś go wymienić?. Sprawdzałem w Reedem Code ale pisze, że kod jest nie prawidłowy. Z góry dzięki za odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kluczy nie wpisujesz w reedem code, tam sie wpisuje kody promocyjne, np. na DLC jaki byl w polskim wydaniu kolekcjonerskiego Dawn of War II. Kod od Live wpisujesz przy pierwszym odpaleniu Live w grze zawsze a od tych gier są uniwersalne i wymienne ale nie w tym sensie zem ozna go w dowolnej chwili zmienic, musisz usunac gre i zainstalowac jeszcze raz. Co do multi to mało kto w to gra, polecam po prostu wieczorami ''zarzucanie sieci'', wlacz multi na parenascie minut a nóż sie ktos znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 10:14, wuje1k4 napisał:

Czyli jak wpisze kod do fuel to wszytkie achievy pójda w nie pamięć?. Aktualnie jeżdze
na kodzie z flatout''a


Acziki są przypisane do konta, nie do kodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2010 o 19:38, igor8472 napisał:

Kluczy nie wpisujesz w reedem code, tam sie wpisuje kody promocyjne, np. na DLC jaki
byl w polskim wydaniu kolekcjonerskiego Dawn of War II. Kod od Live wpisujesz przy pierwszym
odpaleniu Live w grze zawsze a od tych gier są uniwersalne i wymienne ale nie w tym sensie
zem ozna go w dowolnej chwili zmienic, musisz usunac gre i zainstalowac jeszcze raz.
Co do multi to mało kto w to gra, polecam po prostu wieczorami ''zarzucanie sieci'',
wlacz multi na parenascie minut a nóż sie ktos znajdzie.


Własnie jest problem bo odinstalowałem gre, ale dalej jest stary key. Może jest to związane z tym, że ta posiada game on demand?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2010 o 16:28, Sebo7 napisał:

FUEL potrzebuje Games For Windows Live?, żeby działał?


tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam niedawno kupiłem Racing Megapak (DiRT, GRID, FUEL) no i sobie chciałem instalnąć FUELa no i błąd... setup.exe nie jest prawidłową aplikacją systemu Win32. Wiecie co z tym zrobić? Z góry dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować