Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowa obudowa dla Xboksa 360?

48 postów w tym temacie

hah co wy pierd.... przecierz pierwsze blue -ray powstały na pc zreszta nawte w najszej ojczyznie wymyslono niebieski "cud" zaraz pownie powiecie ze do psx wlkadało sie plytki to pc potem od niego to zerznął hahah....
zal mi was. Kazda konsola jest robiona na zmininalizowanych podzespołach pc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@ Valium frajerze. A na Pc to nie wychodzą świetne gry ? LOL To przykłady dam: Crysis, Newerwinter Nights 2, WOW, cała seria Heroes :) stare klasyki typu Counter Strike, Starcraft, Baldurs Gate I i II, Warcraft III, Diablo II -> w te gry i tak gra najwięcej ludzi.

Co do tego czy dvd było pierwsze na ps2 czy Pc. To chyba logiczne że na PC. Już w 1997 roku można było kupić co prawda drogo bo za 3000 zł (sic). Pierwszego kompa kupiłem w 2000 roku i miał DVD i co? Po prostu zal takimi argumentami walczyć drodzy konsolowcy ;p
Forever - PEGAZUS > X360, PS2 i PS3 i Wii Hehehe ROTFL :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mówicie że xbox dąży do kompa, a ja powiem, że microsoft chce z kompa zrobić konsole już teraz na grach z logiem games for windows nie działają kontrolery, które nie są od ms bądź od firmy która z nimi współpracuje, wsadzili telewizyjne tryby wyświetlania (ciekawe po co) wrzucili live itd.

Przy okazji można na krótko podłączyć jakis inny dysk do xboxa czy ludzie są skazani na ten 'syfiasty' bo drogi dysk od ms?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 16:02, Falrinth napisał:

@ Valium frajerze. A na Pc to nie wychodzą świetne gry ? LOL To przykłady dam: Crysis,
Newerwinter Nights 2, WOW, cała seria Heroes :) stare klasyki typu Counter Strike, Starcraft,
Baldurs Gate I i II, Warcraft III, Diablo II -> w te gry i tak gra najwięcej ludzi.

Daj sobie spokój ;). To dziecko nie widzi świata poza swoim Xboksem, mydli sobie oczy uber-grafiką i fraguje bazooką w Halo 3...

Dnia 22.08.2008 o 16:02, Falrinth napisał:

Co do tego czy dvd było pierwsze na ps2 czy Pc. To chyba logiczne że na PC. Już w 1997
roku można było kupić co prawda drogo bo za 3000 zł (sic). Pierwszego kompa kupiłem w
2000 roku i miał DVD i co? Po prostu zal takimi argumentami walczyć drodzy konsolowcy
;p

Konsole się starzeją, a ich zatwardziali posiadacze po prostu szukają na siłę nowych argumentów, które są wyssane z palca.

Dnia 22.08.2008 o 16:02, Falrinth napisał:

Forever - PEGAZUS > X360, PS2 i PS3 i Wii Hehehe ROTFL :)

Oj tak. Nie ma to jak Mario, Contra czy Mortal Kombat ;). Wii jeszcze ujdzie - prawdę mówiąc jest to prawdziwa konsola nowej generacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oo świetne jak mi się skończy gwarancja na pewno kupie taka obudowę i zainstaluje chłodzenie wodne zęby wkoncu nie musieć 5.1 na maxa zglasniac żeby zagłuszyć farelka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 14:47, Metalhead86 napisał:

> Czyli jak dziś montuje się w blaszakach DVD to znaczy że pecet zbliżył się do konsoli,
szanowny panie redaktorze > ? :)
Aha, podążając Twoim tokiem rozumowania, kiedy w PeCetach zacznie się montować napędy
Blu-Ray, upodobni się on do PlayStation 3, eh...


On mówił z ironią :P a z resztą się zgadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 16:04, pendejo napisał:

mówicie że xbox dąży do kompa, a ja powiem, że microsoft chce z kompa zrobić konsole
już teraz na grach z logiem games for windows nie działają kontrolery, które nie są od
ms bądź od firmy która z nimi współpracuje, wsadzili telewizyjne tryby wyświetlania (ciekawe
po co) wrzucili live itd.

Ahahaha to mnie rozbawiłeś - zrobić z pc konsole! Czyli co: Worda na pc nie będzie? Już to widzę.
Po pierwsze to choćby pierwowzorem pada do Xboxa był pas z serii Sidewinder od MS produkowany daaaawno temu. I wiesz co? Był do PC! kontrolery powstały do pc a nie do konsol, przy czym tymi z automatów były pewnie zainspirowane w większości.
A to, że nie działają na games for windowas konrtolery nie od ms to pierwsze słyszę, a nawet jeśli tak jest to jest to wynikiem polityki ms, która ma zmuszać wszystkich do kupowania produktów tej firmy i uczynić z niej monopolistę.

A że nowe konsole to pc w innej obudowie to już dawno wiadomo. No to teraz jest do nich już nawet pctowa obudowa. Tyle, że żaden użytkownik pieca takiej szpetoty sobie nie kupi :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie zwykła puszka nie zrobi z konsoli peceta może maca, ale dopóki am zamkniętą architekturę to nie będzie pecet i tyle nawet jeśli odpalisz na tym windowsa i gry z windowsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie zrozumiałeś tego co napisałem ms cche zrobić z pecetowego rynku gier konsolowy, wiesz na xboxie też odpalę openoffice i to go komputerem nie czyni, rozmawiamy o grach, a ms chce zrobic z kompa xboxa na poziomie gier, nie jako takiej architektury i reszty softu bo na to nie mają wpływu. Co do padów to oczywiście lewa gała w pionie chodzi odwrotnie na wszystkich grach z games for windows, na grach bez tego loga działa normalnie, niestety nie w każdym tytule można to zmienić. Pominę milczeniem to na co powstał pierwszy pad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Metalhead86 ---> Po pierwsze proponuję żebyś trochę wyluzował, bo się czasem nabawisz wrzodów na żołądku. Wyzywasz tu wszystkich od fanbojów, a sam się jak taki fanboj zachowujesz. Po drugie - pisałem z ironią, tylko ty jeden nie skumałeś, ale to już naprawdę nie moja wina. No ale - ok napisze jeszcze raz już bez ironii:

DVD (jako standard) pojawiło się w 2000 r. w PS2. Jako standard - czyli czytnik był w każdej konsoli, gry wychodziły na DVD. Później ten standard przeniesiona na PC - oczywiście nie czyni to z kompa w żadnym wypadku z kompa konsoli.
Tak samo jak net w konsolach, dyski twarde, patche, możliwość instalacji gier, itp. nie czyni z konsoli kompa. To są rozwiązania (bardzo dobre zresztą !) skopiowane żywcem z PC... i chwała twórcom konsol za to. Bo dobre pomysły należy kopiować. Gdyby tak nie było to granie w multi na konsolach do dzisiaj ograniczałoby sie do "split screena" czy 4 osób na jednym tv.
Powtórzę to jeszcze raz - dobre rozwiązania się kopiuje. Dlatego dyski twarde masz dziś nie tylko w pecetach, ale także konsolach, nagrywarkach dvd, itp. Co w tym dziwnego ? Nie zamierzam się o to kłócić - pewnie to jest miód na twoje serce - więc napiszę to wprost: konsole zerżnęły wiele rozwiązań z PC. I dobrze - bo zerżnięto dobre rozwiązania (dysk, net, możliwość instalacji - na 360 już niedługo, jako opcja).
Pominąłeś natomiast wstydliwym milczeniem, że to działa też w drugą stronę - widzisz w 360 układ graficzny zawiera ujednolicone shadery i vertexy. Jako pierwsze takie rozwiązanie pojawiło się właśnie w 360 - później pomysł zerżnęła nvidia w kartach z rodziny 8800 (i wyższych). Games for Windows live - zrżynka z xboxowego live. Achievmenty w niektórych grach na PC - zrzynka z xboxa. I co - mi tam żyłka nie pęknie, bo jak napisałem wcześniej - dobre rozwiązania należy kopiować.
Na sam koniec - co więc decyduje że blaszak to blaszak, a konsola to konsola ? Podpięcie klawy i myszy pod PS3 nie czyni z niego blaszaka, tak jak podpięcie pada pod PC nie czyni z niego konsoli.
Decyduje o tym architektura:

w konsolach - zamknięta: nie dokupisz ramu, nie wymienisz procka/płyty głownej/grafiki - upgrade jest niemożliwy, bo to ujednolicona, zamknięta architektura. Dzień w którym bedziesz mógł dokonać upgradu konsoli, będzie dniem jej końca - bo to jest cecha blaszaka !

Pc - architektura otwarta: zmieniasz co chcesz, kiedy chcesz i za ile chcesz :)

To tyle - i apeluję jeszcze raz żebyś trochę wyluzował, bo na siłe próbujesz mi wmówić że jestem "konsolowcem". Za przeproszeniem - gówno o mnie wiesz. Wychowałem się na PC, gram nadal na PC (mniej niż kiedyś - ze względu na brak czasu), spora ilość moich ulubionych gier to tytuły stricte pecetowe (ale żeby to wiedzieć wystarczy zajrzeć na mój gramsajt). Konsolę - mam od roku i też na niej gram i gra mi się super - ale to jeszcze nie czyni ze mnie fanboja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2008 o 18:21, Lordpilot napisał:

Metalhead86 /.../

Wiesz, nie musiałeś się tak trudzić. Twoją ironię jak najbardziej zrozumiałem, ale w moim charakterze leży ''najpierw rób, później myśl'', za co przepraszam. Niestety Twoje uwagi ''jak to PeCet upodabnia się do konsoli'' nie są zbyt trafne, i stawiają Cię w złym świetle, jako Xboksowego fanboja. Faktem jest, iż to właśnie konsole w coraz większym stopniu przypominają PeCety, co nie do końca działa w drugą stronę. Achievmenty i Games for Windows Live? I za to ''kochamy'' M$! Jak powiedziałeś ''dobre pomysły należy kopiować''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Microsoft sam moglby wymieniac te obudowy graczom. Chyba o ni to sobie zarty stroja. A zreszto to jesli sie ma xboxa na gwarancji to sie ja traci, no nie?! A dla mnie to to niestety nie jest dobra wiadomosc bo xboxa mam od polowy czerwca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować