Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Crysis Warhead gotowy

27 postów w tym temacie

Crysis bardzo przypadł mi do gustu, więc dodatek z pewnością kupię. Mam tylko nadzieję, że chociaż troszeczkę zoptymalizują silnik, tak aby gra działała nieco płynniej. Liczę też na jeszcze więcej akcji, dynamizmu oraz wciągającą fabułę. I sądzę, ze to dostanę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warhead to coś na miarę Vice City czy San Andreas między GTA III i IV. Kupię na bank, bo cena kusi. Poza tym mnie Crysis oczarował, dlatego zagram w każdą część tej wspaniałej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Crysis mnie kompletnie zawiódł, to był przecież tylko pokaz grafiki i engine''u. Szczerze mówiąc, to nudziłam się grając w niego. Miała być rewolucja, rewelacja, a co wyszło, to wszyscy wiemy. Ja na Warhead''a nie czekam. 12 września jest dla mnie ważniejsze wydarzenie niż premiera nowego dziecka Crytek''a, a mianowicie demo FIFY 09 ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że Warhead będzie tym, czym miał być pierwszy Crysis - rewolucją w grach FPS. Niestety ten zawiódł, będąc jedynie krótką prezentacją genialnego silnika graficznego. Czekam również na nowego Stalkera - czyżby gra roku 2008?

@Mr Black
> Crysis bardzo przypadł mi do gustu, więc dodatek z pewnością kupię.
Gafa spowodowana niewiedzą, czy może próba zrobienia komuś na złość? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety Crysis to nie gra tylko pokazówka grafiki nowej generacji.

Ta gra jest pozbawiona klimatu i fabuły. Ja nie wiem co ten Warhead wniesie nowego. Po samym demie mi się odechciało poznania tego dalej.

Po prostu idziesz po dżungli z jednego celu do następnego i nic po drodze się nie dzieje.

Ta gra ma ładną grafikę i nic więcej. A jest pozbawiona tych ważniejszych czynników które powinna mieć gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Się nie mogę doczekać tej gry !!! A ja nie wiem co wy wszyscy macie do tej gry ...
CoD tesz się chodzi po polu bitwy albo po mieście i walczy wykonuje zadania i nic ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi się wydaje ze komentarze negatywne piszą osoby zazdrosne bo maja konsole i nie maja crysisa na konsole albo osoby którym crysis porostu na kompie nie ruszy albo chodzi tragicznie słabo. bo dziwnym trafem znam masę ludzi którzy po zagraniu w crysisa stwierdzili ze gra jest rewelacyjna. mi crysis chodził ledwo ledwo ale skończyłem i nie mogę się doczekać na dodatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 13:46, Agares86 napisał:

a mi się wydaje ze komentarze negatywne piszą osoby zazdrosne bo maja konsole i nie maja
crysisa na konsole albo osoby którym crysis porostu na kompie nie ruszy albo chodzi tragicznie
słabo. bo dziwnym trafem znam masę ludzi którzy po zagraniu w crysisa stwierdzili ze
gra jest rewelacyjna. mi crysis chodził ledwo ledwo ale skończyłem i nie mogę się doczekać
na dodatek


Mimo iż nie mam konsoli a gra chodziła mi dobrze to gra jak dla mnie średnio-słaba a zapowiadali grę jako o-ja-cie-nie-mogę-orgazmu-dostaniecie.

Warhead ma być bardziej nastawiony na rozwałkę ale od tego wolę inne gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Agares86
mam komputer i ps3. Czekałem na crysisa bardzo dlugo, kupilem od razu i strasznie się zawiodłem. Gra znudziła mnie po ok 3 godzinach.

Meykan
Racja sama grafika tytułu nie uciągnie i crysis to pokazuje w 100% Niestety warhead to tylko dodatek i nic nie wniesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może i bym zagrał gdybym...nie miał w planie kupna o wiele lepszej gry-Far Cry 2-która posiada równie piękną grafike i cos czego Crysis nie ma czyli fabułe...i też gdyby EA wynagrodziło [dla osób które kupiły pierwszego Crysis''a i wydały na niego grubo ponad 100zł] dając jakąś konkretną zniżke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 13:15, Neysha napisał:

Crysis mnie kompletnie zawiódł, to był przecież tylko pokaz grafiki i engine''u. Szczerze
mówiąc, to nudziłam się grając w niego. Miała być rewolucja, rewelacja, a co wyszło,
to wszyscy wiemy. Ja na Warhead''a nie czekam. 12 września jest dla mnie ważniejsze wydarzenie
niż premiera nowego dziecka Crytek''a, a mianowicie demo FIFY 09 ;]


No ja niestety nie jestem jednym z tych wszystkich i nie wiem co wyszło. Nie najgorszy klimat i piękna grafika, za to kulejąca fabuła.Coś za coś, takie czasy nastały, że nie można dostać wszystkiego :). Gra mi się podobała, gdyż na REWOLUCJĘ się nie nastawiałem. Wszystko, joł.

Twórcy zapierają się, że w Warhead fabuła, będzie dużo lepsza, zobaczymy w dniu premiery...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować