Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Magiczne wyniki czwartego CoD-a

37 postów w tym temacie

CoD 4 jest fajna, ale zdecydowanie bardziej wolę TPP, także wyżej cenię sobie Kane&Lynch i Gearsy.

btw. mimo że gram na blaszaku, to granie na konsoli sprawia mi z 5 razy więcej przyjemności (czasami u kumpla pogram w GRIDa, NFS: MW czy CoD4 na X360.) Mimo to, ze względów materialnych, nie mam żadnej konsoli, i żadna krzywda mi się nie dzieje. Fajnie jest sobie pograc i na "iksie", i na PieCu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 16:14, Metalhead86 napisał:

Powiedz mi GDZIE napisałem, że nienawidzę konsol? W ogóle jak można nienawidzić rzeczy
martwej? Nienawidzić można człowieka, który sprawił ci przykrość, który jest dwulicowy,
etc... Zastanów się na drugi raz zanim będziesz wypisywał podobne absurdy. To Twoje posty
niestety ociekają fanbojostwem - pojawiasz się w temacie i robisz zamieszanie, bo oczywiście
tylko Ty masz rację. Moja ocena jest jak najbardziej obiektywna - posiadam i Xboksa i
PeCeta, a w planach jeszcze prawdziwa konsola nowej generacji, Wii. Czy fakt, iż lepiej
bawię się grając na PC robi ze mnie fanboja?


Dlatego Fora są bez sensu... Zamiast mi odpowiedzieć wypisujesz, że złego słowa użyłem. I co z tego?! Co to ma do rzeczy?
Co w mojej pierwszej wypowiedzi było nie tak? Napisałem, że w FPS na konsoli gra się ok i to było na temat! Po co się mnie czepiacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 16:14, Metalhead86 napisał:

>

Czy fakt, iż lepiej
bawię się grając na PC robi ze mnie fanboja?

W oczach niektórych robi z ciebie (tu dowolny obraźliwy epitet). Bo jak to, mieć wypaśną konsolę przy której można siedzieć na kanapie z padem w jednej łapie a z browcem w drugiej i woleć grać przy tym tandetnym PC dla nerdów, z którego nikt już nie korzysta, bo na zachodzie wolą x360/PS3?
Mam takiego jednego mądrego inaczej kumpla, który uważa że wszystko jest obiektywne i prawidłowe, pod warunkiem że konsola>pc

Mnie tam też męczenie się z gałkami analoga by w coś trafić nigdy nie bawiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 14:42, J.a.k napisał:

To tak apropo tego jak mało ludzi czerpie przyjemność z gry w FPP na konsolach.


Że tylu ludzi się zalogowało, nie oznacza że sprawiało im to przyjemność. :)
Obawiam się, że takich badań nie przeprowadzono - i słusznie, bo nie byłoby się czym chwalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale kurde, szkoda że tak fajny single-player okazał się tak krótki. Kurde, w pewnym sensie to szkoda że 5 będzie znowu podczas II WŚ ;( A pamiętam jak ostro krytykowałem IW za to, że gra osadzona będzie w XXI wieku ^^ A potem co: Wyłączaj ten komputer, grasz już 17 godzin ;) Nie ma co, CoD: MW jest razem z 2 najlepszy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 16:04, Bratek196 napisał:

No no wyniki sprzedaży pokazuje jak ta gra jest bardzo dobra, szacun dla IW. Miejmy
nadzieje że następne CoD-y będą tak dobre jak czwórka...


Sądząc po relacji z Games Convention, prosto z prezentacji Call of Duty: World at War możemy spać spokojnie.

Wynik 10 milionów graczy grających przez sieć w Call of Duty 4: Modern Warfare na konsolach cieszy. Taki wynik to już naprawdę spore osiągnięcie, sam niestety nie posiadam "czwórki". A z ogromną chęcią bym ją kupił - grałem u znajomego i co tu dużo pisać, gra jest niesamowita. Inni zresztą też się o tym przekonali, bo większość z Gramowiczów posiada wersje na PC. Niestety, ale wersja na PS3 nadal utrzymuje cene w granicach 140 zł, a to jest niestety zbyt dużo, abym mógł sobie pozwolić na jej zakup. Jak zejdzie do 100 zł - na pewno kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 20:41, dark master napisał:

W oczach niektórych robi z ciebie (tu dowolny obraźliwy epitet).

Zdanie ''niektórych'' mam po prostu głęboko w tyłku. Wyznaję zasadę ''graj, i daj grać innym'', której prawdę mówiąc wszyscy powinni się trzymać.

Dnia 23.08.2008 o 20:41, dark master napisał:

Bo jak to, mieć wypaśną
konsolę przy której można siedzieć na kanapie z padem w jednej łapie a z browcem w drugiej
i woleć grać przy tym tandetnym PC dla nerdów, z którego nikt już nie korzysta, bo na
zachodzie wolą x360/PS3?

Co z tego, że konsole są coraz bardziej popularne? Mnie to prawdę mówiąc nie obchodzi. Gram dla rozrywki, a nie dla mydlącej oczy grafiki i zerowej satysfakcji. Do Xboksa siadam od czasu do czasu, rozgrywając meczyki w Halo 3 z kumplami, czy naparzając w przyciski gitary w Guitar Hero III... Ma się to nijak do sesji online w cRPG''i czy grania w prawdziwe FPS''y, ale po pracy po prostu wygodnie jest zasiąść w fotelu, odpalić ''kloca'' z Halo 3 na pokładzie, i fragować z przyjaciółmi - niestety cena tej maszynki nie jest adekwatna do zabawy płynącej z grania na niej.

Dnia 23.08.2008 o 20:41, dark master napisał:

Mam takiego jednego mądrego inaczej kumpla, który uważa że wszystko jest obiektywne i
prawidłowe, pod warunkiem że konsola>pc

Typowy fanboj z tego Twojego kolegi ;).

@J.a.k
Dziecko, opanuj się... Tak, fora są bez sensu, dlatego, że nie każdy się z Tobą zgadza. Będziesz może jeszcze tupał nóżkami, czy zakończysz rozmowę jak przystało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 11:11, Metalhead86 napisał:

>
Typowy fanboj z tego Twojego kolegi ;).

no co ty.. nie irytowałoby to tylko tak bardzo, gdyby dyskusja nie wyglądała jak "ofc każdy może grać na czym chce i jestem obiektywny, ale pc to lamus bo konsole rox".. coś jak dyskusja z j.a.k. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie się nie dziwię że tak wspaniała (choć do ideału to jaj bardzo daleko) gra w ciągu roku sprzedała się aż tak dobrze. A to tylko wyniki z konsolowych wersji , jak doliczyć do tego co najmniej milion graczy z wersji PeCetowej , te magiczne wyniki robią jeszcze większe wrażenie. Ciekawy jestem tylko co to takiego będzie ta ''''jeszcze bardziej urozmaicona sieciowa rozgrywka'''' , widać że twórcy będą się starać przykuć graczy do tej gry jeszcze prze z kilka ładnych lat. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2008 o 15:55, Metalhead86 napisał:

CoD4 to głównie tryb multiplayer. Ten natomiast budzi mieszane uczucia... Choć uważany
za obecnie najlepszy shooter online, nijak się ma chociażby do Unreal Tournament 3 czy
Counter-Strike 1.6/Source.

A co to znaczy, że ma się nijak? Bo dla mnie jest np. bardziej nowatorski niż UT w którym za każdym razem zmienia się tylko grafika. A CS to zupełnie inna bajka ...

Dnia 23.08.2008 o 15:55, Metalhead86 napisał:

Powiedz mi GDZIE napisałem, że nienawidzę konsol? W ogóle jak można nienawidzić
rzeczy martwej? Nienawidzić można człowieka, który sprawił ci przykrość, który jest dwulicowy,

"Miodek" Ty się lepiej nie wymądrzaj:
"nienawiść «uczucie silnej niechęci, wrogości do kogoś lub do czegoś»"
wiem, że tak tylko porafisz prowadzić dyskusje - poprzez słowne gry i zabawy, tak że kompletnie traci sens, ale tym razem wpadłeś we własne sidła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 20:06, Namaru napisał:

A co to znaczy, że ma się nijak? Bo dla mnie jest np. bardziej nowatorski niż UT w którym
za każdym razem zmienia się tylko grafika. A CS to zupełnie inna bajka ...

Tłumacząc łopatologicznie - multiplayer w CoD4 wypada naprawdę blado w towarzystwie UT czy CS. Comprende?

Dnia 27.08.2008 o 20:06, Namaru napisał:

"Miodek" Ty się lepiej nie wymądrzaj:
"nienawiść «uczucie silnej niechęci, wrogości do kogoś lub do czegoś»"
wiem, że tak tylko porafisz prowadzić dyskusje - poprzez słowne gry i zabawy, tak że
kompletnie traci sens, ale tym razem wpadłeś we własne sidła.

Hmm, doprawdy ciekawe. Nie wiem dlaczego akurat mnie sobie upolowałeś - poza tym nie z tobą prowadziłem rozmowę, a troszkę niegrzecznie jest się wcinać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 11:11, Metalhead86 napisał:

Dziecko, opanuj się... Tak, fora są bez sensu, dlatego, że nie każdy się z Tobą zgadza.
Będziesz może jeszcze tupał nóżkami, czy zakończysz rozmowę jak przystało?


Po pierwsze nie dziecko. Bo to jest bezczelne i chamowate mówić tak do kogoś kogo nawet nie znasz.
Po drugie znowu zamiast coś odpowiedzieć, np. napisać dlaczego uznałeś za tak ważne by wszczynać dyskusję o tym czy właściwie użyłem słowa "nienawidzić" znowu próbujesz mnie obrazić.
Przeczytaj sobie odpowiedź Vojtasa na mojego post''a - ja powiedziałem on swoje zdanie i nic mi w tym nie przeszkadza. Bo widzisz, żeby forum miało sens trzeba innym ODPOWIADAĆ, a nie jak ty bić pianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2008 o 11:11, Metalhead86 napisał:

Do Xboksa siadam od czasu do czasu, rozgrywając meczyki w Halo 3 z kumplami, czy naparzając w przyciski gitary w Guitar Hero III... Ma się to nijak do sesji online w cRPG''i czy grania w prawdziwe FPS''y, ale po pracy po prostu wygodnie jest zasiąść w fotelu, odpalić ''kloca'' z Halo 3 na pokładzie, i fragować z przyjaciółmi


I tu się zgadzam w 100% :) Ja wybrałem konsolę bo właśnie taka rozrywka mi odpowiada, nie szukam w grach jakiejś szczególnie ambitnej rozrywki, wystarczy że jest fajnie, i relaksująco. Mi się taka zabawa bardzo podoba, więc IMO xbox jest dla mnie warty swojej ceny. Natomiast jeśli najdzie mnie ochota na jakąś bardziej wymagającą rozgrywkę, to nie ma jak PC, i Operation Flashpoint z tatą na LANie, albo Combat Flight Simulator 2 ;) Trzeba znaleść jakiś kompromis, i zobaczyć że ani konsola, ani PC nie są idealnymi maszynkami.
Tyle mam do powiedzenia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.08.2008 o 21:49, Metalhead86 napisał:

Tłumacząc łopatologicznie - multiplayer w CoD4 wypada naprawdę blado w towarzystwie UT
czy CS. Comprende?

Właściwie każda z tych gier jest inna w multi i wg. mnie dość trudno je porównywać. CS to gra dla koneserów, UT jest praktycznie takie samo od pierwszego UT, więc tak naprawdę w mojej opini obecnie lepiej pograć w CoD4. Szczególnie, że ten pierwszy zdecydowanie lepiej działa (na PC).
Tak więc czy wypada blado ... hm wg. mnie każda gra wypada inaczej.

Dnia 27.08.2008 o 21:49, Metalhead86 napisał:

Hmm, doprawdy ciekawe. Nie wiem dlaczego akurat mnie sobie upolowałeś - poza tym nie
z tobą prowadziłem rozmowę, a troszkę niegrzecznie jest się wcinać.

Sam się złapałeś we własne wnyki ;P, a tak bardziej serio: zwracam tylko uwagę, aby nie łapać się za słówka tylko merytorycznie dyskutować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować