Zaloguj się, aby obserwować  
Firefly94

$uperCena - nowa seria od CDP - Temat Ogólny

120 postów w tym temacie

No dziś rozpoczeli sprzedaż gier z tej serii na Śląsku (m.in. "Staturn" w Katowicach) - rychło wczas skoro niby jest już prowadzona ta sprzedaz w Polsce od iluś dni:P

1.Brak instrukcji pisnaej - żaden problem skoro jest wersja elektroniczna. Nie rozumiem pretensji innych forumowiczów w tej kwestii?
2.No i oczywiscie "Victoria" bez patcha 1.04 i bez dodatku:((( Brrrr!

Dlaczego CD Projekt to robi? Nie możecie się dogadać z Paradoxem w tej sprawie? Nie opłaca się Wam czy nie chce?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2008 o 20:12, Sebat1 napisał:


> A jest w środku wogóle instrukcja?

Chyba zbyt wiele wymagasz od serii za jedyną dychę. ;PP


A gry z biedronki miały 8-stronicową instrukcję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2008 o 08:37, RedKelvin napisał:

A gry z biedronki miały 8-stronicową instrukcję:P


Nie tylko instrukcję, bo przecież jeszcze było niemałe kartonowe pudło. Dla kogoś kto sie "wychował" na takich kartonowych boxach to fantastyczna sprawa. Zawsze mnie jednak ciekawiło to że CDP opłacało sie takie coś za dychę sprzedawać. Zyski że sprzedaży takich gier były chyba praktycznie zerowe :P Tylko tyle, że gry nie zalegały w magazynach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej serii mogły by się ukazać takie tytuły jak "Cezar III", "Faraon Złota Edycja", "Zeus Złota Edycja", "Cesarz Narodziny Państwa Środka", "Alien vs Predator 2 + Primal Hunt". Pytam oczywiście kogoś kto się zajmuje tą serią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja co prawda się tą serią nie zajmuję, ale swoje zdanie na ten temat napisać chyba mogę ;) O ile na pierwsze cztery tytuły, które wymieniłeś szansę widzę to na Aliens vs. Predator 2 + Primal Hunt nie widzę żadnych. To nie ten przedział cenowy i jeśli już to bardziej prawdopodobne wydaje mi się wydanie tych gier razem z częścią pierwszą w Extra Klasyce GOLD za 25zł. Na razie jednak CDP (Cenega zresztą też) nie ma praw do wydania serii AvsP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2008 o 08:01, FWaldek napisał:

Czy w tej serii mogły by się ukazać takie tytuły jak "Cezar III", "Faraon Złota Edycja",
"Zeus Złota Edycja", "Cesarz Narodziny Państwa Środka", "Alien vs Predator 2 + Primal
Hunt". Pytam oczywiście kogoś kto się zajmuje tą serią.


Na Faraona i Cesarza chętni bym się skusił, a w Aliena żadnego do tej pory nie grałem ale wydaje mi się że jest to trochę za wysoka półka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Beyond Divinity w tej serii. Jestem zdziwiony, że nie ma żadnej instrukcji. Rzecz jasna, przy tej cenie nie spodziewałem sie instrukcji drukowanej, ale brak PDF-a na płytce to naprawdę niezbyt miłe, zwłaszcza w przypadku RPG-a, gdzie klawiszologia i inne niuanse są często obszerne.

Mam pytanie, czy w żadnym tytule z tej serii nie ma jakiejś instrukcji na płytkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.11.2008 o 11:34, Anjinsan napisał:

Kupiłem Beyond Divinity w tej serii. Jestem zdziwiony, że nie ma żadnej instrukcji. Rzecz
jasna, przy tej cenie nie spodziewałem sie instrukcji drukowanej, ale brak PDF-a na płytce
to naprawdę niezbyt miłe, zwłaszcza w przypadku RPG-a, gdzie klawiszologia i inne niuanse
są często obszerne.

Mam pytanie, czy w żadnym tytule z tej serii nie ma jakiejś instrukcji na płytkach?


Każdy produkt wydawany na terenie Rzeczypospolitej Polskiej powinien zawierać instrukcję w języku polskim, inaczej produkt jest niezgodny z prawem, i możesz zażądać zwrotu pieniędzy (i kosztów przesyłki, jeśli takie są).

To nie żaden żart, ale CDP jest bezczelny, że nawet na pdf-ie nie dali: sprawdź: może jeśli zarejestrujesz grę, to może dostaniesz za darmo możliwość ściągnięcia instrukcji w PDF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CD-Projekt ujawnił właśnie nowe gry, które trafią do serii $upercena (od 26. lutego - czwartek).
Będą to:
- Alone in the Dark 4
- Aura
- Besieger
- Gothic II
- Harbinger
- I-Digger
- Itch!
- Pusher
- Safecracker
- Tactical Ops
- Zgrywus: Wykończ Szefa!

Źródło: Markolf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli w skrócie nic ciekawego, szczerze powiedziawszy to w przypływie fantazji mógłbym się na tego Harbingera, lub Besiegera skusić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2009 o 19:53, swietlik94 napisał:

CD-Projekt ujawnił właśnie nowe gry, które trafią do serii $upercena (od 26. lutego -
czwartek).


Większość z tych gier w ogóle nie kojarzę, ale widzę że trafiło się też kilka niezłych perełek, takich jak Alone in the Dark 4, Gothic II czy Tactical Ops. Tylko że te tytuły przewinęły się przez wszystkie możliwe tanie serie i były nawet w czasopismach, więc chętnych do kupna będzie raczej niewielu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio jak głupi łykam przygodówki, więc zdecyduję się na "Aura" i "Safecracker", zwłaszcza, że ten drugi to podobno pod względem trudności masakruje :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 17:43, Inuki napisał:

Ja ostatnio jak głupi łykam przygodówki, więc zdecyduję się na "Aura" i "Safecracker",
zwłaszcza, że ten drugi to podobno pod względem trudności masakruje :-D


Potwierdzam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo kiepski rzut, no ale czego się można spodziewać za 10zł. Wydaje mi się że oprócz Alone in the Dark 4 nie ma tutaj nic ciekawego, kto wie może sie na ten tytuł skuszę bowiem swego czasu bardzo chciałem w to zagrać, ale później jakoś o tej grze zapomniałem. Być może teraz się uda. Jest jeszcze Gothic 2, ale ja jakoś tej serii nie trawie, zresztą ta gra była już w pismach na coverze i to nawet z dodatkiem Noc Kruka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, jak dla mnie nic ciekawego ;( Z dobrych gier widzę Alone in the Dark 4 i Gothic II, ale te pozycje już mam (obie były w CDA) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować