Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GoW 2 na PC? CliffyB odpowiada

95 postów w tym temacie

Dnia 30.08.2008 o 14:00, Darkstar181 napisał:

Wygląda na to że gracze Xboxa dawno nie mieli porządnej gry akcji, skoro tak zachwycają się GoW...,

Chyba w Gears of War nie grałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 14:11, Fucio napisał:

> Wygląda na to że gracze Xboxa dawno nie mieli porządnej gry akcji, skoro tak zachwycają
się GoW...,
Chyba w Gears of War nie grałeś...

Grałem. Nie skończyłem, jestem na 5, dodatkowym w tej wersji epizodzie.
Dalej mi się nie chce grać. Wole Crysisa, bądź Cod 4 na multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 12:23, Pile napisał:

Jak coś to mają być 3 częsci gowa. To raz. A dwa to Tyron piszesz takie głupoty. Dla
ciebie id software to legenda?

id Software JEST legendą. Mówią Ci coś nazwy Wolfenstein, Doom, Quake? Epic stworzył jeno boskiego Unreal''a - dalej było jeno coraz gorzej. Średni Unreal II, jeszcze słabszy Gears of War...

Dnia 30.08.2008 o 12:23, Pile napisał:

Ok. Ale powiedz mi co ta legenda zrobiła w ostatnim czasie?

id nie wypuszcza tasiemców co parę miesięcy, a tworzy bardzo dobre gry, które pojawiają się co parę lat. Rage, Wolfenstein, Doom 4 - może obiły się Tobie o uszy takie tytuły?

Dnia 30.08.2008 o 12:23, Pile napisał:

A Epic? No właśnie. Dla mnie najlepszą firmą robiącą gry jest Epic Games. :D

Jak powiedziałem Epic jest firmą jednego hitu - Unreal. Najlepsza firma robiąca gry? Słyszałeś może dziecko o Obsidian, Blizzard, Infinity Ward? Nie mówię już tutaj o Black Isle czy Interplay... Human Head Studios też niczego sobie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja myśle, że bedzie tak jak pisze @Meykan.
Podobna sztuacja była z GTA IV - mial być ex, ludzie specjalnie kupowali konsole dla tej gry a co sie okazało? że jednak bedzie wersja PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 13:48, Nervous napisał:

Nadal nie widzę gdzie Mikromiętcy mieliby sypać kasą. Gra zmierza na razie na XO. Jedynka
słabo sprzedawała się na kompa i wyszła rok po premierze wersji na konsole.[..]
Cliffy po prostu dał upust żalu bo gra nie odniosła sukcesu na PC.


Jakieś konkretne liczby?

Co zaś sie tyczy: oni nie zrobią GoW2 na PC - zrobi je People Can Fly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie gra na PC (tak ogólnie poprostu) rozczarowała i nie żałuję że nie wyjdzie jej druga część na PC. wreszcie xboksiarze będą mieli jakiegoś porządniejszego exclusive''a którym będą mogli się chwalić :P bo jedynka exclusivem nie była :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Epic to właściwie tylko Unreal...Unreal, Unreal Tournament, Unreal Championship, ostatnio do niezbyt dużej rodziny dołączył Gears of War. Przyznaje, że całkiem fajnie się grało, szczególnie w coop''a ze znajomymi, ale nie mówcie, że id Software nie jest legendą...W Doom i Quake grało się całymi godzinami, lata temu, zanim jeszcze ktokolwiek usłyszał o Unrealu (1998)...Dla porównania - pierwszy Doom powalił na ziemię graczy w roku 1993, a Kwak zagościł na hdd w 1996.

Co ja tu będę gadał, po prostu - od id Software wszystko się zaczęło w kwestii pierwszoosobowych strzelanek, to chyba wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze! :-). Ja kupiłem X360 dla GoW i poczułem się oszukany gdy za parę miechów pojawiła się na PC. Teraz to pocetowcy mogą się poczuć oszukani :-).

A dlaczego Epic wydał pierwszą część na PC? Żeby sprawdzić ile się sprzeda, czy warto inwestować w kontynuację oraz aby poszerzyć liczbę zainteresowanym kontynuacjami (ktoś zagrał na PC, bardzo mu się spodobało, to może kupi konsole+GoW2).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 14:39, Nervous napisał:

> Jakieś konkretne liczby?

Dnia 30.08.2008 o 14:39, Nervous napisał:

Proszę ( http://www.primotechnology.com/2008/04/01/editorial-the-new-pc-gaming/) ps. nie
pada tam konkretna liczba ale autor obrazuje sprzedaż bardzo wyraźnie.


Ach, NPD. I wszystko jasne. Dam sobie głowę uciąć, że dane zebrali z USAi ewentualnie z Zachodu Europy i tylko ze sklepów - podczas, gdy dystrybucja internetowa stale rośnie. Nie kwestionuję tego, że gier na konsole sprzedaje się więcej. Kwestonuję wyrywkowe wyniki podawane przez NPD i traktowane jak ewengelię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 15:07, Nadrill napisał:

Ojjjj, po ocenach wpisu widać, że w pryszczatych kopułkach się zagotowało ;*


hehe dobre ;]
Jedynka była gra na 9/9+. Szkoda, ze na PC w "najbliższym" czasie nie będzie ;P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie to peset jako platworma do gier umiera.... co prawda powoli ale umiera , śmiercia naturalna. I wszystkiemu jestesmy sobie winni MY gracze bo kto z nas nie ma nielegalnej gry/muzyki/filmow/programow/windowsa?! oczywiscie nie mowie ze wszyscy piraca ale znaczna czesc spoleczenstwa to robi. Pamietam jak kiedys btonilem peceta jak moglem przed konsolami byl dla mnie wszystkim wychodzily na niego naj naj gry mowilem. Ale wkoncu mialem juz dosyc i kupilem sobie wymarzona ps3 [grubo ponad rok temu] ,na poczatku jeszcze pogrywalem w jakies gry na pc i na konsoli po rowno , jednak z biegiem czasu zaczolem grac wyraznie dluzej na konsoli nawet gry multiplatwormowe kupowalem na ps3 . Nawet jestem posiadaczem coda4 na pc i ps3 i wiecie co ? Okazalo sie ze na konsoli w ten tytul gra sie o niebo lepiej nie wiem czemu ale poprostu lepiej i juz.Moeze i koledzy sie ze mnie nabijaja ze wydaje na gry gubo ponad 100 ze mam tylko 16 gier ze na tym nie da sie grac w fps-y ze.....Mowiac szczerze to mam to gdzies wole miec te 16 oryginalow niz 123 spiraconych gier i kombinowac zeby pograc on-line czy szukac crackow czy serialow do gier po calym necie .
ps tych kolegow zapraszam do siebie i gdy gramy na konsoli to az ich z domu nie moge odpedzic ,wiec jednak cos z tym jest i wlasnie najczesciej gramy w te gry na ktore oni najbardziej narzekaja tzn. fps-y czy inne tony hawki albo gta [wrezcie to z siebie wyrzucilem uffffffffff!]

pozdrawiam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 15:19, Dobik napisał:

Wg mnie to peset jako platworma do gier umiera.... [ciach te bzdury]


Tak, wiemy. Umiera już od czasu przegranej wojny z Amigą.

PS. Nie dziwię się, że tak twierdzisz. Trudno się przyznać do błędu i trzeźwo, bez uprzedzeń i szeroko spojrzeć na rynek elektronicznej rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 15:19, Dobik napisał:

Wg mnie to peset jako platworma do gier umiera.... co prawda powoli ale umiera , śmiercia
naturalna. I wszystkiemu jestesmy sobie winni MY gracze bo kto z nas nie ma nielegalnej
gry/muzyki/filmow/programow/windowsa?! oczywiscie nie mowie ze wszyscy piraca ale znaczna
czesc spoleczenstwa to robi. Pamietam jak kiedys btonilem peceta jak moglem przed konsolami
byl dla mnie wszystkim wychodzily na niego naj naj gry mowilem. Ale wkoncu mialem juz
dosyc i kupilem sobie wymarzona ps3 [grubo ponad rok temu] ,na poczatku jeszcze pogrywalem
w jakies gry na pc i na konsoli po rowno , jednak z biegiem czasu zaczolem grac wyraznie
dluzej na konsoli nawet gry multiplatwormowe kupowalem na ps3 . Nawet jestem posiadaczem
coda4 na pc i ps3 i wiecie co ? Okazalo sie ze na konsoli w ten tytul gra sie o niebo
lepiej nie wiem czemu ale poprostu lepiej i juz.Moeze i koledzy sie ze mnie nabijaja
ze wydaje na gry gubo ponad 100 ze mam tylko 16 gier ze na tym nie da sie grac w fps-y
ze.....Mowiac szczerze to mam to gdzies wole miec te 16 oryginalow niz 123 spiraconych
gier i kombinowac zeby pograc on-line czy szukac crackow czy serialow do gier po calym
necie .
ps tych kolegow zapraszam do siebie i gdy gramy na konsoli to az ich z domu nie moge
odpedzic ,wiec jednak cos z tym jest i wlasnie najczesciej gramy w te gry na ktore oni
najbardziej narzekaja tzn. fps-y czy inne tony hawki albo gta [wrezcie to z siebie wyrzucilem
uffffffffff!]

pozdrawiam !!!!



Gratuluje odwagi bo za raz zaczną się bluzgi. Let the FLAME begin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powitać.

Nie pytajmy CZY wyjdzie, tylko KIEDY wyjdzie, bo że wyjdzie na PC to jest pewne i bezdyskusyjne. Dlaczego? Bo kasa musi płynąć, powtarzam to wielokrotnie i jeszcze sie nie pomyliłem. Swoją drogą jedynka bardzo mi się spodobała.

Co do śmierci PC jako platformy do gier.....

Kiedyś w dawnych czasach kiedy wymieniałem ZX Spectrum na Atari 65 XE pojawiały się pierwsze próby "udomowienia" blaszaka. Potem pierwsze gry, Covox itd. I w tamtych czasach narodził sie pomysł: PC nie nadaje się do gier. Po latach ktoś zmodyfikował ten pomysł na: PC jako platforma do gier umiera. Umiera i jakoś umrzeć nie umie. Teraz jest moda na konsole- Next Geny. Ta moda przeminie, będą kolejne next-geny, a ktoś ciągle będzie powtarzał: PC jako platforma do gier umiera.

PC jeszcze lata będzie platformą do gier. Dlaczego? Bo kasa musi płynąć. Nikt nie jest i nie będzie zainteresowany upadkiem tej "platformy do gier". Większego rynku niż rynek sprzętowy PC nie ma. A żeby się sprzedawały wszystkie te cuda, płyty główne, procesory, karty graficzne etc. muszą istnieć gry dla których je kupujemy. Kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak samo dokładnie było w przypadku GTA IV - przedstawiciel Rockstar-a w kwietniu mówił "robiliśmy tą grę tylko pod kątem konsol" itd. A jaka jest rzeczywistość - widzimy później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2008 o 15:19, Dobik napisał:

Wg mnie to peset jako platworma do gier umiera.... co prawda powoli ale umiera , śmiercia
naturalna.

Tak, tak, mówi się o tym już od paru ładnych lat... Jestem ciekawy skąd chociażby taki Blizzard trzepie kapuchę większą niż jakakolwiek inna firma zajmująca się produkowaniem gier na konsole? I jakim cudem na tym forum nie pojawił się jeszcze news "jak to Stalker się słabo sprzedaje"? Intrygujące nieprawdaż?

Dnia 30.08.2008 o 15:19, Dobik napisał:

I wszystkiemu jestesmy sobie winni MY gracze bo kto z nas nie ma nielegalnej
gry/muzyki/filmow/programow/windowsa?!

Muszę powiedzieć, że Ameryki chłopie to Ty nie odkryłeś...

Dnia 30.08.2008 o 15:19, Dobik napisał:

oczywiscie nie mowie ze wszyscy piraca ale znaczna
czesc spoleczenstwa to robi. Pamietam jak kiedys btonilem peceta jak moglem przed konsolami
byl dla mnie wszystkim wychodzily na niego naj naj gry mowilem. Ale wkoncu mialem juz
dosyc i kupilem sobie wymarzona ps3 [grubo ponad rok temu] ,na poczatku jeszcze pogrywalem
w jakies gry na pc i na konsoli po rowno , jednak z biegiem czasu zaczolem grac wyraznie
dluzej na konsoli nawet gry multiplatwormowe kupowalem na ps3 .

Naprawdę cieszę się, że uwielbiasz grać na swoim PS3 - na początek jednak radziłbym zainwestować w słownik języka polskiego.

Dnia 30.08.2008 o 15:19, Dobik napisał:

Nawet jestem posiadaczem
coda4 na pc i ps3 i wiecie co ? Okazalo sie ze na konsoli w ten tytul gra sie o niebo
lepiej nie wiem czemu ale poprostu lepiej i juz.

Świetny argument! "Gra się lepiej, nie wiem czemu, dlatego PeCety suxxorz, a konsole roxxorz" ;).

Dnia 30.08.2008 o 15:19, Dobik napisał:

Moeze i koledzy sie ze mnie nabijaja
ze wydaje na gry gubo ponad 100 ze mam tylko 16 gier ze na tym nie da sie grac w fps-y
ze.....Mowiac szczerze to mam to gdzies wole miec te 16 oryginalow niz 123 spiraconych
gier i kombinowac zeby pograc on-line czy szukac crackow czy serialow do gier po calym
necie .

Oczywiście! Przecież piractwo na konsolach praktycznie nie istnieje!

Hmm, kombinować żeby grać on-line? Szukać serialów i cracków? Ja, jako uczciwy gracz PeCetowy (no zobacz - jeszcze tacy istnieją!), nie mam problemów z grą przez internet, serial mam w pudełeczku/na tyle instrukcji, a i cracków kopiować nie muszę.

Dnia 30.08.2008 o 15:19, Dobik napisał:

ps tych kolegow zapraszam do siebie i gdy gramy na konsoli to az ich z domu nie moge
odpedzic ,wiec jednak cos z tym jest i wlasnie najczesciej gramy w te gry na ktore oni
najbardziej narzekaja tzn. fps-y czy inne tony hawki albo gta [wrezcie to z siebie wyrzucilem
uffffffffff!]

Powinieneś więc nawracać całe osiedla/miasta! Może nawet dostaniesz posadę w Polsacie i założysz swój własny ''szoł'' (vide "Pad który leczy")... Świetlana przyszłość przed Tobą.

Dnia 30.08.2008 o 15:19, Dobik napisał:

pozdrawiam !!!!

Ja również ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

będzie, będzie GoW 2 na PC. Na razie muszą tak gadać, żeby ludziki kupili wersję na x360. Inasczej sprzedaż by spadła bo wersja PC znowu okaże się obszerniejsza i lepiej dopracowana, że o multi nie wspomnę... Więc co mają mówić żeby mie podcinać gałęzi na któej siedzą? Tak przynajmniej jest szansa że więcej ludzi kupi i wersję x360 i PC.... oczywista oczywistość ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować