Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt nawiązuje współpracę z Heyah

77 postów w tym temacie

> krytykowali również swojego właściciela czyli Erę
Era nie jest ich właścicielem - mają po prostu podpisaną umowę, że Era pozwala kożystać Heyi ze swoich stacji nadawczych (za odpowiednią opłatą).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pomysl! Ze znizka 25% jesli kupie Dungeon Siege II zostanie mi do zaplacenia tylko 98zl, dodam do tego kupon, ktory dostalem w CDA, ktore upowaznia mnie do znizki o 20zl, czyli zostaje 78zl, po czym zaplace 40wPLN''ow i za jedyne 38zl mozna miec DS2. :D Podoba mi sie. :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację ale wiesz co Ci poiem jestem w plusgsm za 1 zł(abonament też się liczy) dostaje 2 punkty za 2000punktów mam bona za 50 złotych do Empiku a za 2500 p mam 100 zł do Empiku i właśnie mi przysłali 100 zł i mam zamiar ze tą kase nakupować dużo ekstra klasyki z serii 1+1=3 do tego jakąś gazete o i to jest zniszka kożystam mam średnio co 4 miesiące taki fajny bon i moge zawsze kogoś dorobić. A hyeah to ani dilera niema ani sprzedawców niezatrudnia ludzi w tak strasznym okresie więc naprawde heyah jest podkradaczem sieci i muszą za to bulić zauważcie że 3grosze za smsa w sieci Hyeah to napewno nie 1 gr w simplusie :-)
Sory za dublowanie.Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 12:09, miragnot napisał:

Czy ta zniżka jest jednorazowa? Jeden SMS na kartę SIM?


Nie. Chodzi tylko że ten kod który ci przyślą tylko raz morzesz użyć. Jeśli chcesz jeszcze raz skorzystać z promocji to musisz znowu wysłać SMSa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 19:46, lampak napisał:

> krytykowali również swojego właściciela czyli Erę
Era nie jest ich właścicielem - mają po prostu podpisaną umowę,
że Era pozwala kożystać Heyi ze swoich stacji nadawczych (za odpowiednią opłatą).

PTC jest właścicielem zarówno Ery, jak i Heyah. Tak więc z punktu widzenia sieci, jest to jedno. Widać jednak reklama zrobiła swoje:)

Odpowiedź pozostała: promocji nie można łączyć: albo korzysta się z 25%zniżki, albo z wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie można ponownie korzystać z kodów Heyah??????Bo na www.gram.pl/heyah jest napisane że od 15 marca czyli od dzisiaj(wchodzę a tam nic jak było tak jest,czyli napis że można używać kodów od dzisiaj).To w końcu od kiedy można ich używać???Proszę o odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 09:58, kamilimaciek1 napisał:

Masz rację ale wiesz co Ci poiem jestem w plusgsm za 1 zł(abonament też się liczy) dostaje
2 punkty za 2000punktów mam bona za 50 złotych do Empiku a za 2500 p mam 100 zł do Empiku i
właśnie mi przysłali 100 zł i mam zamiar ze tą kase nakupować dużo ekstra klasyki z serii 1+1=3
do tego jakąś gazete o i to jest zniszka kożystam mam średnio co 4 miesiące taki fajny bon
i moge zawsze kogoś dorobić. A hyeah to ani dilera niema ani sprzedawców niezatrudnia ludzi
w tak strasznym okresie więc naprawde heyah jest podkradaczem sieci i muszą za to bulić zauważcie
że 3grosze za smsa w sieci Hyeah to napewno nie 1 gr w simplusie :-)
Sory za dublowanie.Pozdrawiam wszystkich.


Ja ostatnio w Plusie wyminiłem 9000 punktów na bon owartości 250pln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czas na wznowienie tematu. Miło, że CDP dba o klientów, chwali się zniżkami, promocjami itd, ale dlaczego nie informuje klientów o zmianach?! Od pewnego czasu przy użyciu zniżki Heyah i zakupie powyżej 60 zł nie ma już darmowej wysyłki. Proszę o odpowiedź pracownika CDP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2006 o 09:51, DoomnY napisał:

Czas na wznowienie tematu. Miło, że CDP dba o klientów, chwali się zniżkami, promocjami itd,
ale dlaczego nie informuje klientów o zmianach?! Od pewnego czasu przy użyciu zniżki Heyah
i zakupie powyżej 60 zł nie ma już darmowej wysyłki. Proszę o odpowiedź pracownika CDP.


tak zgadza sie, aktualnie z darmowa wysylka obowiazuja podobne zasady jak w sklepie gram,
czyli dostawa za darmo przy zamowieniu powyzej 150 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować