Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt nawiązuje współpracę z Heyah

77 postów w tym temacie

Aaaa... teraz dopiero doczytalem ze powyzej 60 zł przesylka gratis ;-), wiec jednak przy zakupie drozszych gier bardziej oplaca sie kupic za znizke w heyah ( jesli oczywiscie jestes heyah klubowiczem ) niz z wPLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wydaje mi sie ze bardziej sie oplaca kupic gierke za wPLN niz z 25% znizki. Niemoge teraz sprawdzic roznicy w cenie bo wpisalem ten kod heyah i dopiero za godzine uaktywni mi sie normalny sklem gram.pl ;-?"

Dam na przykład grę za 129.90. wPLN''ami zapłacisz 39 zł a z Heyah tylko ok 32,50. Taka odp. wystarczy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 18:47, Tommy V napisał:

Dam na przykład grę za 129.90.
wPLN''''ami zapłacisz 39 zł a z Heyah tylko ok 32,50. Taka odp. wystarczy? ;)

---> Z tym że z Heyah oszczędzasz na kosztach przesyłki - a to jest kilkanaście złotych. Nawet się zastanawiam nad zakupem startera, specjalnie do sklepu gram.pl Żeby tylko CDP mnie nie przewalił i nie zrobił potem podobnej promocji z moim obecnym operatorem ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli jak to jest z tym lączenim promocji ?

czy mozna kupic wowa (normalnie za 200) ze znizką 25% (czyli za 150) i skoro to jest wiecej niz 60
to dostawe mam gratis ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 20:38, pisz napisał:

powtórzę pytanie za poprzednikami - czy myślicie też nad współpracą z Orange?


watpie. zauwaz ze heyah to zupelnie inny profil nastawiony na zupelnie innego klienta, ktoremu blizej do kupowania gier niz innym. oni (heayh) sa z zalozenia nastawieni na rozrywke kierowana do ludzi mlodych... (tu maly zonk bo sie okazuje ze srednia wieku gracza to 35 lat, ale to na swiecie, u nas jako ze technologia weszla z opoznieniem to ten poziom lezy duzo nizej - czyli i tak potwierdza sie to co napisalem na poczatku).
pozatym raczej watpie by inne "sieci/marki" byly zainteresowane takim powiazaniem.
no i wreszcie na koniec - ta wspolpraca z heyah to pewnie opiera sie miedzy innymi na porozumieniu o wylacznosci na tego typu usluge promocyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 22:22, GL1zdA napisał:

Jak dlugo wazny jest kod po otrzymaniu SMS''''a?


rety, bylo napisane ze godzine. a dokladniej 60 minut. a dokladniej 3600sekund....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 22:50, penny napisał:

> Jak dlugo wazny jest kod po otrzymaniu SMS''''''''a?

rety, bylo napisane ze godzine. a dokladniej 60 minut. a dokladniej
3600sekund....


sorry, znaczy po wstukaniu. nie po otrzymaniu. tego nie wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

fajny pomysli, chociaz dla mnie troche niekorzystny... mam 70 wPLN i bardziej opłaca mi się kupić większość gier z wPLN niż ze zniżką Heyah (bo ma ją :] )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ludzie o co tu chodzi, może mi ktos wyjasnic
czy gry w tej promocji mozna kupowac jedynie na stronie internetowej, w empikach juz nie??
o co chodzi z tym np: uzyj max 60 wPLN??
chcialbym kupic 2 gry diablo 2 i settlers 4, to ile wtedy by mnie to kosztowalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 17:44, DoomnY napisał:

Widać, że marketingowiec z Ciebie żaden. Chciałbym zauważyć, że cała marka Heyah to geniusz marketingowy. Wszystkie reklamy
Heyah były zabawne i przyciągały uwagę widza, cennik trafiał do klienta od razu, bez jakichś tam super prtomocji ble ble
ble, a fakt, że użytkowników Heyah po pół roku było już milion mówi sam za siebie.

Widzisz, to zależy od grupy wiekowej. To jest marka stworzona specjalnie dla małolatów. Dla nich te reklamy zapewne są zabawne, nie wiem. Mnie jednak te ich reklamy odrzucają (chociaż sama łapa nie jest taka zła, póki nie ma nic poza nią). I musiałaby oferować naprawdę wyjątkowe warunki, abym się na nią zdecydował.
A że jest to właśnie marka stworzona pod tzw. młodzież, która nie kieruje się rozsądkiem, ale modą na kontestację świadczy chociażby fakt, że prowadząc antyreklamę innych sieci, krytykowali również swojego właściciela czyli Erę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2005 o 18:29, mkaa napisał:

> Widać, że marketingowiec z Ciebie żaden. Chciałbym zauważyć, że cała marka Heyah to geniusz marketingowy. Wszystkie
reklamy
> Heyah były zabawne i przyciągały uwagę widza, cennik trafiał do klienta od razu, bez jakichś tam super prtomocji
ble ble
> ble, a fakt, że użytkowników Heyah po pół roku było już milion mówi sam za siebie.
Widzisz, to zależy od
grupy wiekowej. To jest marka stworzona specjalnie dla małolatów. Dla nich te reklamy zapewne są zabawne, nie wiem. Mnie
jednak te ich reklamy odrzucają (chociaż sama łapa nie jest taka zła, póki nie ma nic poza nią). I musiałaby oferować naprawdę
wyjątkowe warunki, abym się na nią zdecydował.
A że jest to właśnie marka stworzona pod tzw. młodzież, która nie kieruje
się rozsądkiem, ale modą na kontestację świadczy chociażby fakt, że prowadząc antyreklamę innych sieci, krytykowali również
swojego właściciela czyli Erę.



mkaa,zrzędzisz. Heyah została specjalnie stworzona dla ludzi,których niespecjalnie obnchodzą te wszystkie nowomodne bajery,a mają problemy z kasą i też chcą sobie pogadać. Heyah trafiło w tą luke rynkową i chwała im za to,że są.
A co do tego,że to sieć dla małolatów,to powiem tylko,że dwoćh moich nauczycieli zainwestowali ostatnio ostatnio w startery Heyah a mają odpowiednio po 34 i 42 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam 18 lat i uważam, że kampanie reklamowe Heyah są najlepsze w historii polskiej reklamy. Choć i tak nie mam Heyah, bo warunki nie są dla mnie dość korzystne. Co mi po SMS-ach za 3 gr? Telefon służy mi głównie do dzwonienia. Ważne jest, żeby było tanio wewnątrz sieci i na stacjonarne, przynajmniej dla mnie.
Przesadzasz, że młodzież nie kieruje się rozsądkiem - po prostu z SMSów częściej korzystają, niż z dzwonienia - i dlatego na tę cenę głównie patrzą. Inni niby tam obniżają te ceny, ale trzeba się bawić w jakieś pakiety, a tu jest wszystko prosto. Zanim marka Heyah weszła na rynek koszt korzystania z telefonów na kartę był o wiele wyższy, niż teraz. Do spadku cen przyczyniła się polityka cenowa Heyah.

Co do odrzucania przez reklamy - mi nie podobała się tylko ta reklama ze słoikami z "czymś" w środku. Była po prostu obrzydliwa.
Dużo bardziej denerwują mnie reklamy Plusa z kabaretem Mumio.

Ciekawe jest też to, że jeśli nie wiadomo, jaki produkt dana reklama promuje, to za parę dni okazuje się, że jest to właśnie Heyah :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do obydwu moich przedmówców:
> Heyah została specjalnie stworzona dla ludzi,których niespecjalnie obnchodzą te wszystkie nowomodne bajery,a mają problemy z kasą i też chcą sobie pogadać. Heyah trafiło w tą luke rynkową i chwała im za to,że są.
I tu się mylisz. Marka ta wystartowała właśnie na bazie negowania innych marek. Oferowała (wtedy) korzystne cenniki i łącząc te dwie cechy zdobyła sobie dużą grupę użytkowników.

> Mam 18 lat i uważam, że kampanie reklamowe Heyah są najlepsze w historii polskiej reklamy.
Nie przejmuj się, dorośniesz:)

> Do spadku cen przyczyniła się polityka cenowa Heyah.
Jasne, tylko że gdyby konkurowano wyłącznie cenami, to czemu po prostu nie obniżyli połączeń w tak-taku? Albo wewnątrz niego mogli zrobić dwie taryfy - dla wolących tak jak było i dla lubiących tą "prostotę"? Po co tworzyć nową nazwę, na wypromowanie której trzeba wydać miliony złotych? Dlaczego na początku nie przyznawano się, że ta nazwa należy do PTC?

Zresztą obecnie jakoś nie widzę, czym Heyah miałaby się wyróżniać na tle innych. Drogie rozmowy, SMSy też nie są już najtańsze. Osiągnęła swój cel i starczy. Za jakiś czas może pojawi się znów coś nowego:)

A powracając do tematu wątku: czy przewidujecie kiedyś wprowadzenie dla ogółu opcji bezpłatnej przesyłki przy zamówieniu powyżej X złotych? Właśnie dzięki temu ta obecna oferta jest korzystna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować