Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt nawiązuje współpracę z Heyah

77 postów w tym temacie

Chamberlyn

Firma CD projekt poinformowała o nawiązaniu współpracy z marką Heyah dotyczącej Heyah Klubu. Pierwszym efektem umowy jest uruchomienie nowej propozycji dla Klubowiczów - 25% zniżki na gry z oferty CD Projekt, która dostępna jest na stronie www.gram.pl/heyah.

Przeczytaj cały tekst "CD Projekt nawiązuje współpracę z Heyah" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nieeee!!! Heyah!! Bleh, myslalem, ze przynajmniej na stronie CDP nie zobacze tej czerwonej lapy :/. A teraz to juz naprawde bede sie bal otwierac lodowki, bo to juz nie przelewki sa ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Się porobiło. Nie dość, że sam CDProjekt reklamuje się jako tani dystybutor gier i obniża ich cenę to W heyah dostaniemy jeszcze 25% zniżki. Zaczynam wierzyć, że polska kiedyś wyjdzie jeszcze na ludzi. Oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 15:24, WoWmen napisał:

Kupić WoW zapłacić 60zł z wPLN i jeszcze -25% i sprzedać na allegro :] albo w używkach


OOOO dobree !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jest problem panowie... Kupuujecie jakiś starter na allegro za jakieś pare złotych który ma jakieś pozostałości na sobie (np 33gr). Potem rejestrujesz sie i wysyłasz 10 sms''ów by dostać kody na znizki i to powinno ci starczyć na dłuuuuuuuugo :-) Dodatkowo to sie opłaca bo wydasz na taką operacje jakieś 5zł max (wliczając karte sim i jakąś przesyłke) a masz znizke 25%.
Mozna tez poprosić kolege ktory jest heyah i dać mu zeta a on ci da jakieś 25 kodów i jest ok :) (ja niestety zadnego nieznam, tylko orange i era...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaj... mam szczerą nadzieje ,że nie będą wyskakiwały Flashowe (albo głosowe jeszcze bardziej) Animacyjki z "HEAYAH NIE UMIE OPOWIADAĆ BAJEK" albo "JOHNY 11 FINGRES, ELVIS SUX!". Bo naprawdę - podłamał bym się :). Czy aby na pewno musieliście zdecydować się na ten krok :?. Rozumiem ,że oboje z tego skorzystacie - ale jednak wolałbym ażeby heyah nie właziło na gram.pl :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 15:32, Fajek napisał:

promocje sa nizalezne i nie mozna ich laczyc.


ale 25% z darmowa wysylka sie sumuje?
i tak nie mam tej czerwonej lapy - tylko pomaranczowa... hmm pomarancze? ale warto wiedziec czy marudzic napotkanym ludziom o sms''a o tresci "gram" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem SMSa i jestem. Tylko zawsze w sklepie pisało ile płace wirtualnymi, a ile prawdziwymi pieniędzmi. Teraz tylko widze o ile gre przeceniono. To jak jestem w klubie to już nie moge korzystać z wPLN czy co ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować