Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CD Projekt nawiązuje współpracę z Heyah

77 postów w tym temacie

Dnia 12.10.2005 o 16:58, Grizzly. napisał:

Wysłałem SMSa i jestem. Tylko zawsze w sklepie pisało ile płace wirtualnymi, a ile prawdziwymi pieniędzmi. Teraz tylko widze
o ile gre przeceniono. To jak jestem w klubie to już nie moge korzystać z wPLN czy co ??


jesli korzystasz z kodu wyslanego przez Heyah, to w sklepie bedziesz widzial tylko ceny Heyah,
nie mozna rownoczesnie placic wPLN,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.10.2005 o 17:03, Tuddrussel napisał:

jesli korzystasz
z kodu wyslanego przez Heyah, to w sklepie bedziesz widzial tylko ceny Heyah,
nie mozna rownoczesnie placic wPLN,


ech, to troche głupio. Moge teraz jakoś wyjść z heyah żeby móc płacić znowu w wPLN? Nie będe miał na co je wydawać hehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 17:03, Tuddrussel napisał:

> Wysłałem SMSa i jestem. Tylko zawsze w sklepie pisało ile płace wirtualnymi, a ile prawdziwymi pieniędzmi. Teraz tylko
widze
> o ile gre przeceniono. To jak jestem w klubie to już nie moge korzystać z wPLN czy co ??

jesli korzystasz
z kodu wyslanego przez Heyah, to w sklepie bedziesz widzial tylko ceny Heyah,
nie mozna rownoczesnie placic wPLN,


A co zrobić jeśli chcę zrezygnować z obniżki Heyah i zapłacić zamiast tego wPLN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 17:12, DoomnY napisał:

A co zrobić jeśli chcę zrezygnować z obniżki Heyah i zapłacić zamiast tego wPLN?


kody sa aktywne tylko przez godzine. po uplywie tego czasu bedziesz mial dostep do normalnego sklepu z wpln''ami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 17:21, Fajek napisał:

> A co zrobić jeśli chcę zrezygnować z obniżki Heyah i zapłacić zamiast tego wPLN?

kody sa aktywne tylko przez godzine.
po uplywie tego czasu bedziesz mial dostep do normalnego sklepu z wpln''''ami.



upss... to teraz odwrotnie :P. Bo ja na komie usunołem ten SMS z tym kodem. Czyli po tej godzinie już nie będe mógł skorzystać z promocji heyah ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 17:26, Grizzly. napisał:

upss... to teraz odwrotnie
:P. Bo ja na komie usunołem ten SMS z tym kodem. Czyli po tej godzinie już nie będe mógł skorzystać z promocji heyah ?


wszystkie informacje znajdziesz na tej stronie: http://www.gram.pl/heyah/

kod mozna uzyc jeden raz. jesli go skasujesz, to nie ma mozliwosci odzyskania go.
jedynym wyjsciem jest powtorne wyslanie sms''a - na szczescie to tylko 3 grosze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 17:31, Czedwik napisał:

Tym Heyah to już wymiotować można. Mnie tam denerwuje ciągle ta czerwona łapa. Taka prymitywna komercja dla dzieci.


zdefiniuj prosze slowo "komercja". mam wrazenie, ze poslugujesz sie nim, nie rozumiejac go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że marketingowiec z Ciebie żaden. Chciałbym zauważyć, że cała marka Heyah to geniusz marketingowy. Wszystkie reklamy Heyah były zabawne i przyciągały uwagę widza, cennik trafiał do klienta od razu, bez jakichś tam super prtomocji ble ble ble, a fakt, że użytkowników Heyah po pół roku było już milion mówi sam za siebie. Co do Orange - to jest dopiero komercja. Idea wspiera się zagranicznym operatorem, bo z TPSA już nie była wydolna podnosić jakości usług, które nawiasem mówiąc był marne. Pozdro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 17:42, Mr. Bazuka napisał:

> Tym Heyah to już wymiotować można. Mnie tam denerwuje ciągle ta czerwona łapa. Taka prymitywna komercja dla dzieci.


zdefiniuj prosze slowo "komercja". mam wrazenie, ze poslugujesz sie nim, nie rozumiejac go.


Pewnie chodzi mu o to, że CDP i Heyah mają czelność zarabiać na oferowanach nam usługach. Skandal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 17:52, Don Lizak napisał:

Pewnie chodzi
mu o to, że CDP i Heyah mają czelność zarabiać na oferowanach nam usługach. Skandal!


mam dokladnie takie same podejrzenia. jak oni smią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

--> DoomnY: no raczej mala szansa ze sie wPLN skoncza. jesli wPLNy uzywasz do zakupu gier, to za rejestracje gierki dostaniesz nie mniej wpln niz ich uzyles do kupna tej gry. Np w grze za 129 jest 40 wpln a do kupna uzywasz bodajze 30. czyli kupujesz taniej, wplny wracaja i jeszcze wychodzisz na plus :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze bardziej sie oplaca kupic gierke za wPLN niz z 25% znizki. Niemoge teraz sprawdzic roznicy w cenie bo wpisalem ten kod heyah i dopiero za godzine uaktywni mi sie normalny sklem gram.pl ;-?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2005 o 18:29, WąChU napisał:

Wydaje mi sie ze bardziej sie oplaca kupic gierke za wPLN niz z 25% znizki.

Wychodzi mniej więcej na to samo, wystarczy kalkulator żeby sprawdzić, przynajmniej przy większości gier. A wPLN można zostawiać na gadżety [o ile wogóle one dochodzą oczywiście ;-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować