Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Zune w wersjach 16 GB i 120 GB

20 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2008 o 15:11, AvP2 napisał:

LOL 120 Gb?! Niedawno miałem mniejszy dysk na kompie! Ten postęp... :P


Ja dalej mam mniejszy (skromne 90 GB).

I co ja bym miał zrobić z taką ilością miejsca na odtwarzaczu, back-up systemu? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 15:25, ad0 napisał:

> LOL 120 Gb?! Niedawno miałem mniejszy dysk na kompie! Ten postęp... :P

Ja dalej mam mniejszy (skromne 90 GB).

I co ja bym miał zrobić z taką ilością miejsca na odtwarzaczu, back-up systemu? ;>


Traktować jako zapasowy dysk twardy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

microsoft popiera piractwo! żeby zapełnić 120 gb samą muzyką...trzeba by chyba zdobyć ją z wiadomych żródeł...;)
mnie w zupełności wystarcza 2 gb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś takie coś było po prostu nieosiągalne a teraz proszę ... tylko czekać jak doczekamy się wersji 1 Terabajt , no ale na to jeszcze trochę poczekamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba nikt nie słucha muzyki na odtwarzaczu cały dzień? Przecież mając taką pojemność ciężko zapamiętać nawet co się na nim ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2008 o 16:17, waggler napisał:

microsoft popiera piractwo! żeby zapełnić 120 gb samą muzyką...trzeba by chyba zdobyć
ją z wiadomych żródeł...;)

A słyszałeś o tym, że na Zune można grać? :D Microsoft wypuścił nawet API, które pozwala programować gry na Zune - XNA Game Studio 3.0 (darmowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja 120 GB nawet na moim dysku w komputerze nie wykorzystuję. A dzielę PC z tatą, więc tak wiele miejsca i to jeszcze na odtwarzaczu po prostu by się u mnie marnowało.
Ja jestem zadowolona ze swoje odtwarzacza MP3 256 MB Samsung''a i to mi w 100% wystarcza, o! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ale ten postęp technologiczny idzie do przodu...

Jeszcze kilka lat temu, gdy kupowałem swój komputer to szałem było to, że posiadam dysk 40GB. Wtedy myśl o pełnym jego wykorzystaniu to był szczyt, a nawet i przez kolejne lata trudno było go zapchać ;-) Czasy się zmieniają, wszystko co raz więcej zajmuje, zwłaszcza programy oraz gry. W odtwarzaczach MP3 / MP4 obecnie standard to około 2GB-4GB pamięci, a tu proszę - w takim Zunie mamy już dysk 120GB. Kurcze, cholernie dużo tej pojemności, ja bym raczej nie potrafił go wykorzystać ;-) Ciekaw jestem, czy znajdą się tacy, co go zapewnią - sądzę jednak, że na pewno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to, czy ktoś jest w stanie przesłuchać te 120GB w dzień, tydzień, czy miesiąc. Tu nie chodzi o to, że potencjalnie wolne miejsce się zmarnuje. Tu chodzi o "mobilność". Moja definicja mobilności jest względnie prosta: mam dostęp do CAŁEJ mojej płytoteki zawsze i wszędzie. Dlaczego muszę decydować przed wyjściem z domu o chcę teraz słuchać? Dla mnie takie 120GB to niezbędne minimum, zwłaszcza, że moje ripy mają po 320bps (jeden utwór ma ok 10mb). Do tego "mobilność" to możliwość przenoszenia nawet dużych plików pomiędzy komputerami (moja baza danych ma blisko 1gb). Do tego ten typ playera jest wręcz stworzony do bycia fotoalbumem. Moja kobieta nieraz doceniła zalety mobilnego źródła przeglądania zdjęć (moja PSP). Nasza kolekcja zdjęć sięga blisko 20GB, filmów z wakacji mam ok 100GB (nieskompresowane jeszcze). Zatem z zapełnieniem dysku nie będzie większych problemów, tak jak i z pochwaleniem się filmikami i zdjęciami z voyage''y. I nie będę musiał targać ze sobą laptopa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to pora odkładać kasę na Zune''a, bo od dawna mam ochotę zakupić sobie ten sprzęcik.
No i fakt 16GB wystarcza całkowicie. No chyba, że ktoś ma zamiar łazić po kumplach, i piracić filmy, muzykę i inne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować