Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warcraft IV pod rozwagą

50 postów w tym temacie

Dnia 10.09.2008 o 14:24, Dexter McAaron napisał:

A jak oni chcą niby zrobić tego W4, jeśli dla radochy milionów Koreańcyków oraz innych
userów WoWa wielokrotnie, ze szczególnym okrucieństwem Blizz sam zgwałcił warcraftowy
lore. Z kim tam mamy jeszcze walczyć, skoro zdążyli uśmiercić połowę głównych bohaterów?
-.-

Bohaterowie ze stolic jak np. Thrall czy Bolvar pewnie żyć będą nadal. Mogą uśmiercić pomniejszych bossów. Zresztą taki Kel''Thuzad czy Kil''Jaeden nie giną, tylko zostają pokonani, więc oni mogą się później pojawić jak najbardziej, a możliwe, że to samo będzie z Malygosem i Królem Liszem. Co do reszty Blizzard musiałby to jakoś albo streścić, albo pominąć. Jakoś być może by się to dało rozwiązać. Niemniej ja bym chętniej ujrzał W4, zresztą na każdy tytuł Blizzarda wyczekuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

piratezpl
historia azeroth wcale nie jest kontynuowana w WoW-ie, może niektóre mniej ważne epizody. Warcraft IV jest potrzebny aby kontynuować fabułę która później zostanie odpowiednio wcielona w kolejne dodatki do WoWa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłoby cudownie :) W końcu historia Azeroth ruszyłaby z kopyta, bo, szczerze powiedziawszy, historie w książkach i WoWie mało nowego do tego uniwersum wnoszą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 14:08, EdenLord napisał:

W4 na xboxa? NIEEEEE, jak tak zrobią zepsują grę...


Taaa... Konwersja gry na konsolę zepsuje ci pecetową wersję, co? -.-

Ja osobiście bardzo bym się ucieszył, gdyby pojawiła się kontynuacja :) Jestem fanem gier RTS i, chociaż coś w trójce sprawia, że nawet graficznie jest ponadczasowa, jestem żądny porządnych zmian ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 15:37, Laska-z-Polski napisał:

> W4 na xboxa? NIEEEEE, jak tak zrobią zepsują grę...

Taaa... Konwersja gry na konsolę zepsuje ci pecetową wersję, co? -.-

Ja osobiście bardzo bym się ucieszył, gdyby pojawiła się kontynuacja :) Jestem fanem
gier RTS i, chociaż coś w trójce sprawia, że nawet graficznie jest ponadczasowa, jestem
żądny porządnych zmian ;P


NIESTETY ZEPSUJE... zobacz jak wygląda Red Alert 3... cukierkowy, duże budynki... W tych czasach RTS-y robi się pod konsole co jest po prostu karygodne ... Red Alert 3 jest grą bardzo dobrą, wciągnął mnie niesamowicie, jednakże ta grafika... uhhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" Trójka" ? ... do dziś w nią gram - jest świetna i jak na produkcję z 2002 roku ... no ... świetna gierka ;)
a IV ? ... eh... trudno powiedzieć...
sporo gier straciło cały swój ''urok'' na 4-5 kontynuacji ...
w sumie... Blizzard to doświadczona firma i wie jak zachęcić gracza do rozgrywki :)
mam tylko nadzieję, że nie nawalą za dużo efekciarskich ''rzeczy'', które będą wymagały nie wiadomo jakiego komputera ;P
Pozostaje czekać... i tu właśnie pytanie, które postawił Pepsi : " Jak długo? " ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopóki do WoWa wychodzą dodatki, nie spodziewałbym się WarCrafta IV w najbliższej przyszłości (czyli w ciągu kilku lat, a jako że do WoWa jeszcze nie jeden dodatek powstanie, to raczej na pewno w WarCrafta IV zagramy gdzieś za 10 lat może?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 16:45, Laska-z-Polski napisał:

Ale co do tego mają konsole? Przecież fakt, że gra wychodzi na kilka platform nie ma
nic do tego, że grafika jest cukierkowa ;P


Myślisz ze naród amerykański(czyt. Xboxowy) lubi mroczne gry (bardziej kolorowa Arcania) ? Nie, a na mroczniejsze i dojrzalsze Red Alert 3 się nie zanosi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 15:33, Full Wypas napisał:

Byłoby cudownie :) W końcu historia Azeroth ruszyłaby z kopyta, bo, szczerze powiedziawszy,
historie w książkach i WoWie mało nowego do tego uniwersum wnoszą...


Teoretycznie WotLK będzie ''opowiadał'' historię ( o ile można tak to nazwać ) tego co wydarzyło się po W3:FT :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 18:17, k13 napisał:

> Byłoby cudownie :) W końcu historia Azeroth ruszyłaby z kopyta, bo, szczerze powiedziawszy,

> historie w książkach i WoWie mało nowego do tego uniwersum wnoszą...

Teoretycznie WotLK będzie ''opowiadał'' historię ( o ile można tak to nazwać ) tego co
wydarzyło się po W3:FT :P


WoW to jest karykatura świata warcraft... Króla Lisza nie potrafił zniszczyć płonący legion a w WotLK będzie to możliwe dla kilku jakiś bohaterów o których świat nie słyszał... marketingowy sh*t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2008 o 18:42, Laston napisał:

> > Byłoby cudownie :) W końcu historia Azeroth ruszyłaby z kopyta, bo, szczerze
powiedziawszy,
>
> > historie w książkach i WoWie mało nowego do tego uniwersum wnoszą...
>
> Teoretycznie WotLK będzie ''opowiadał'' historię ( o ile można tak to nazwać ) tego
co
> wydarzyło się po W3:FT :P

WoW to jest karykatura świata warcraft... Króla Lisza nie potrafił zniszczyć płonący
legion a w WotLK będzie to możliwe dla kilku jakiś bohaterów o których świat nie słyszał...
marketingowy sh*t.


Diablo też został pokonany przez bohaterów o których świat nie słyszał ... i jakoś nikomu to nie przeszkadzało.
Dla mnie Lisz mógł by się nawet udławić ogryzkiem.
Ahh i czy Arthas samodzielnie pokonał płonący legion ? Czy może miał wsparcie całej armii ?
Tak czy siak armia ''Lisza'' będzie się musiała zmierzyć z całą armią hordy i przymierza ... Arthas ma tak przerąbane że aż RMNP.

Takie mam na ten temat zdanie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować