Zaloguj się, aby obserwować  
szoszosz

Gdzie spędzacie ferie? I co na nich robicie??? Od kiedy macie ferie?Ja mam od tej soboty! I to tego skrócone lekcje w tym tygodniu

267 postów w tym temacie

A mnie ferie własnie się dziś kończa i jutro do sql :( wcale mi sie to nie uśmiecha bo od razu mam ciężki sprawdzian z matmy. A ferie spędzałem miło z przyjaciółmi i mogłyby trwac jeszcze kilka tygodni [;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za to u mnie już się ferie skończyły :( Znaczy dziś jest ostatni dzień moich ferii... Ale nawet się cieszę bo były dość nudne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni dzień ferii - chlip, chlip... Ale fajnie było. Wyjeździłem się nartach, odpocząłem, poznałem fajnych ludzi ("zawsze oddzielaj stuff od majeranu"). Nie żaluję, choć ferie mogłyby być dłuższe :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 18:20, Isar napisał:

Niestety jutro trza iść to j***** szkoły :P
Całe ferie spędziłem przy kompie naprawde fajne były :D

tja, to w sumie tak jak moje:P nie miałem niczego innego do roboty... no oprócz robienia kilku rzeczy na prezentacje maturalną i uczenia się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się już ferie kończą (dokładnie jutro do budy). Ludzie nie martwmy się jeszcze 2 i pół miesiąca i wielkanoc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 18:20, Isar napisał:

Niestety jutro trza iść to j***** szkoły :P
Całe ferie spędziłem przy kompie naprawde fajne były :D

Ja teraz zaczynam leniuchowanie :P i zrobie tak jak ty - mój komp podczas tegorocznych ferii nie bedzie miał lekkiego zycia. <opentany śmiech> ha ha ha x100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się dopiero zaczynają 13 lutego. Pierwszy semestr jest baaaardzo długi a drugi krótki. W dodatku w drugim mam jeszcze zieloną szkołe:[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie ferie zaczynają jtro! Całe tygodnie. W pierwszy może gdzieś pojade, a w drugim dostane Call of Duty 2 i bede miał zabawe ;]. II semestr szybko przeleci, kończą sie ferie i za chiwle zaczynają sie święta Wielkanocne, także luz.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 18:20, Isar napisał:

Niestety jutro trza iść to j***** szkoły :P
Całe ferie spędziłem przy kompie naprawde fajne były :D

>Ja mam ferie dopiero przed sobą ich widmo mnie pociesza w tej rzeczywistości szkolnej (ale drętwo ha ha ha...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzebaby sie cos ruszyc z Pieczary Chamstwa (tak nazywam swoj pokoj) i poczmychac na snowboardzie, najlepiej poza granicami naszego pieknego kraju. a wieczorkiem grzany browczyk, kilka partyjek w Magic:Te Gathering z moja piekna. A po kilku partyjkach........ hehe :) Tez z moja piekna. Schemat powtarzac przez tydzien to dzis moje marzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować