Zaloguj się, aby obserwować  
szoszosz

Gdzie spędzacie ferie? I co na nich robicie??? Od kiedy macie ferie?Ja mam od tej soboty! I to tego skrócone lekcje w tym tygodniu

267 postów w tym temacie

A mi się już hohoho ferie skończyły :D
Miło było, ale jednak troszkę nudno :]
Możecie bić, ale w szkole nie jest tak strasznie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heheh nic cieakwego siedzialem w domu ogladalem TV,gralem w kompa,i rodzine po odwiedzialem ;) ...Wlasnie mi sie skoczyly :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 18:43, Infes napisał:

Heheh nic cieakwego siedzialem w domu ogladalem TV,gralem w kompa,i rodzine po odwiedzialem
;) ...Wlasnie mi sie skoczyly :(


Niestety, mi też. Jak ja jutro pójdę do szkoły, to nie iwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja długo czekałem na ferie ale się doczekałem :)
Jeśli chodzi o to co będę robił to się jeszcze zobaczy , na pewno będę zaglądał na gram.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi sie właśnie ferie kończą jutro do szkoły idę.A jeśli chodzi o to co przez ferie robiłem to w większości grałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jeszcze ferie do czwartku (wtedy znów się trzeba na AE pojawić), z tym że już od wtorku po różne wpisiki trzeba się pokazywać :/ Ale jutro siedzę w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie ferie były (woj. Śląskie) od 14 stycznia do 28 stycznia. Ogólnie to w czasie ferii grałem na kompie troche z kuzynem w piłke i jeździłem na rowerku ;P (Wtedy było ciepło powyżej dziesięciu stopni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zaczynam ferie. Zostaje w domu, ale za to będę się spotykał ze znajomymi (łyżwy, kino, sklepy, ścianka wspinaczkowa, basen, bieganie itp.) no i oczywiście będę grał xD kupuje sobie antologie Warhammera 40 k, spróbuje wreszcie skończyć gothica 2 NK i titan questa IT, zapowiada się fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh... Ja właśnie skończyłem ferie ale jeszcze nie ide jutro do szkoły bo od razy po feriach mam rekolekcje i dodatkowe trzy dni wolnego :) ale zleci niestety to szybciutko.:((((. Z tym że ten czas rekolekcji musze spędzić przy nauce. :( dlatego że z połowy przedmiotów od razu po przyjściu pozapowiadali sprawdziany kartkówki. No i ogulnie to ferie są super. Tylko zleciały jak nie wiem co strasznie szybko. A teraz p[owrót do szkoły nie wyobrażam sobie tego ale trzeba bedzie sie wyzbierać i iść :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2008 o 19:15, Dekerinho6 napisał:

Heh... Ja właśnie skończyłem ferie ale jeszcze nie ide jutro do szkoły bo od razy po
feriach mam rekolekcje i dodatkowe trzy dni wolnego :) ale zleci niestety to szybciutko.:((((.
Z tym że ten czas rekolekcji musze spędzić przy nauce. :( dlatego że z połowy przedmiotów
od razu po przyjściu pozapowiadali sprawdziany kartkówki. No i ogulnie to ferie są super.
Tylko zleciały jak nie wiem co strasznie szybko. A teraz p[owrót do szkoły nie wyobrażam
sobie tego ale trzeba bedzie sie wyzbierać i iść :((((

Mam DOKŁADNIE tak samo jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie tak was czytam i nie wiem czy śmiać się czy płakać. Trochę sporty a nie te wieczne granie i ślęczenie przed telewizorem. Mi ferie właśnie się skończyły, mam ps3 w domu i ani razu nie odpaliłem tylko codziennie na treningi(piłka nożna) i narty(wierchomla). TROCHĘ RUCHU mości państwo!!! Bo nam się tu Ameryka zrobi z wstrętnymi tłuściochami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ferie, ferie i po feriach. Dzisiaj miałem pierwszy dzień szkoły. Niestety obecnie cierpię na niedobór witamin grupy "Gry" więc cieszyłem się, że feria się wreszcie skończyły i z checią poszedłem do szkoły. Muszę jakieś ziółka zacząć pić bo wariuję:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nieeeee! nieeee!! litości!! dzisiaj ostatni dzień ferii!! już zapomniałem jak to jest być w szkole!! pomocy! jak przetrwać te pierwsze dni żałoby...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 10:34, przemcio256 napisał:

nieeeee! nieeee!! litości!! dzisiaj ostatni dzień ferii!! już zapomniałem jak to jest
być w szkole!! pomocy! jak przetrwać te pierwsze dni żałoby...?!

Złam nogę, zachoruj... A tak na serio, jakoś przetrwasz, pierwsze dni to będzie męka, ale tydzień później, już mechanicznie do szkoły będziesz chodził :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 10:36, W.S.A.D napisał:

> nieeeee! nieeee!! litości!! dzisiaj ostatni dzień ferii!! już zapomniałem jak to
jest
> być w szkole!! pomocy! jak przetrwać te pierwsze dni żałoby...?!
Złam nogę, zachoruj... A tak na serio, jakoś przetrwasz, pierwsze dni to będzie męka,
ale tydzień później, już mechanicznie do szkoły będziesz chodził :P

hmm... złam nogę, dobry pomysł... nie wpadne pod TIR-a! albo lepiej się przyzwyczaję... nie raz już to przeżywałem.. weź się w garść chłopie! weź się w garść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żal się robi czytając poniektórych... Jeden beczy, że nie może już grać, trzeci płacze, że musi iść do szkoły, a czwartemu skończyły się namiętne wieczory z komputerem, wirtualnymi kolegami i debilnymi grami. Ja pier**** naprawdę co poniektórzy muszą mieć zrąbane życie, iż wybierają takie formy rozrywki mając czas wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2008 o 10:46, oOreVenOo napisał:

Żal się robi czytając poniektórych... Jeden beczy, że nie może już grać, trzeci płacze,
że musi iść do szkoły, a czwartemu skończyły się namiętne wieczory z komputerem, wirtualnymi
kolegami i debilnymi grami. Ja pier**** naprawdę co poniektórzy muszą mieć zrąbane życie,
iż wybierają takie formy rozrywki mając czas wolny.


niestety, mowisz prawde ci ludzie nie widzą nic poza kompem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 21:26, zerohunter napisał:

Jeździ ktoś z was na obozy z Caristasu?

Na obozy to może nie, ale jeżdżę co jakiś czas z klasą na jednodniowe wolontariaty Caritasu.

Podobnie jak Tobie, ferie zaczynają mi się w sobotę. Czyt. jakieś 19 minut temu. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować