Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin Update opóźniony

137 postów w tym temacie

Drugi Kotor to była najbardziej wykastrowana gra, jaką widziałem. Wg mnie mogłaby dorównać nawet Tormentowi, gdyby dostali conajmniej drugi rok na dokończenie roboty. CONAJMNIEJ. A tak została gra ze świetną fabułą, klimatem i postaciami, ale zwyczajnie niedokończona w połowie, z pourywanymi wątkami, z niedoróbkami i tylko niesmak posostał, oraz nadzieje, ze kiedyś modderzy to dokończą. Więc Lizzu - Kotor2 to najgorszy argument, jaki mogłeś wymyśleć na poparcie swojej tezy. Całe szczęście jednak nie wszyscy się z Tobą zgadzają. Pieniacz jesteś i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestrzegam optymistów przed namiernym zachwalaniem możliwości zassania Patcha za darmo z sieci. O ile pamiętam ta łatka ma coś koło 2 GB. Jak znam życie, to w dniu premiery nie będzie można połączyć się z serwerem, a przez kolejny tydzień prędkość pobierania będzie ze 2 kb/s. 2 GB z prędkością 2 kb/s to ile dni/tygodnie będzie?
Ale co tam, ja i tak nie mogę się doczekać Colonization... ile się w oryginalną Colonization przycinało... do dzisiaj mam na laptopie, bo na piecu juz nie chce sie zainstalować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tych chmar malkontentów przelewających tu swoje żale:

1. "Uspokójcie się. Przecież to jest sanacyjny dziedzic, pamiętajcie z kim oni się wtedy kumali."

2. "Do Bydgoszczy jedźcie, a TU nie kupujcie."

Pozdrawiam i życzę miłej drzemki (może po dobrym spaniu co niektórym rozjaśni się w głowach albo jeszcze gdzie indziej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.09.2008 o 20:02, Rapha-el napisał:

Drugi Kotor to była najbardziej wykastrowana gra, jaką widziałem. Wg mnie mogłaby dorównać
nawet Tormentowi, gdyby dostali conajmniej drugi rok na dokończenie roboty. CONAJMNIEJ.


zgadza się. widać ten brak czasu i nałożony temin.

Dnia 18.09.2008 o 20:02, Rapha-el napisał:

A tak została gra ze świetną fabułą, klimatem i postaciami,


a to niemało ... :)

Dnia 18.09.2008 o 20:02, Rapha-el napisał:

Więc Lizzu - Kotor2 to najgorszy argument, jaki mogłeś
wymyśleć na poparcie swojej tezy.


nie, nie najgorszy. bo mimo wszystko w rok powstała świetna gra. tego juz nei widzisz? widziałem dziesiątki bardziej niedokonczonych i niedopracowanych produkcji robionych trzy razy dłużej. tego też nie widzisz??
a tu PATCH powstawał rok. PATCH. nawet nie ma porównania kotora do tego update''u. TEGO TEŻ NIE WIDZISZ !?

Dnia 18.09.2008 o 20:02, Rapha-el napisał:

Pieniacz jesteś i tyle.


napisałbym ci kim Ty jesteś ale pewnie bym dostał za to perm bana.
więc napiszę tylko że jesteś zaślepiony i to że Ty czegoś nie widzisz nie oznacza że tego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znowu LOL - to co my mamy później z preordera leży już dziś w Empiku (Wiedźmin: ER i Crysis: Warhead). Przy czym w Empiku za Wiedźmina: ER płacimy tyle, co na gram.pl. Wniosek: zamawiając z preordera czekasz dłużej i nic nie zyskujesz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz od dawna preorder jest niczym innym jak tylko skuszeniem ludzi zeby nabili kase im a nie np. empikowi..
nie warto.
szkoda nerwów po prostu.
nie kapuje tych co sie cieszą miesiąc wczesniej ''A JA JUZ MAM JUZ MAM .. preordera". no i co. gre będziesz miał tak samo jak inni jak nie pózniej..
gram.pl ma niegłupi sklep, ale nie w takich przypadkach. jeśli o premierówki chodzi to zdecydowanie wybieram sieć Media (szybko i tanio) lub Empik - choć tam jest ciut drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Empik czy Media też miewają poślizgi, przekonałam się na własnej skórze, więc naprawdę nie ma o co się tak głośno wykłócać. Chyba lepiej poczekać te kilka dni i dostać produkt bez wad... skoro coś jeszcze robią tzn, że trzeba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 14:54, LIZZU napisał:

btw: czy trzeba sciagac polską wersje jezykową (paczka), są tam jakies poprawki? wie
ktos?

Ja tam na twoim miejscu ściągnął. Pewnie też w polskiej wersji jakieś poprawki nanieśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to się ściąga cały ten dodatkowy kolos.

Ściągnij.pl jednak nie daje rady, bo przy takiej transmisji i ciągłym zrywaniu-odnawianiu downloadu mogę czekać do najbliższych świąt. Fatalny hosting, nie wytrzymują takiej nawały. A chyba można było się spodziewać, że tłok będzie wielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.09.2008 o 15:57, Melchah napisał:

Ściągnij.pl jednak nie daje rady, bo przy takiej transmisji i ciągłym zrywaniu-odnawianiu
downloadu mogę czekać do najbliższych świąt. Fatalny hosting, nie wytrzymują takiej nawały.
A chyba można było się spodziewać, że tłok będzie wielki.


Szkoda, że nie zrobili dodatkowych mirrorów na innych serwerach. Niby fajnie to brzmi, że gracze mogą ściągnąć sobie w dniu premiery za darmo. Tylko że nie mogą. Jak widać nie chodzi tu o problem z dopchaniem się do serwera, a o durne zrywanie połączeń, w związku z czym pewnie jakiś ułamek graczy (o ile w ogóle ktoś) ściągnie sobie update w przeciągu najbliższych kilku dni. Już lepiej by było, gdyby o wiele mniej osób mogło ściągać patch, ale bez zrywania połączenia. Bo tak to mnóstwo czasu można zmarnować i prawie nikt nie ściągnie patcha, a kolejka chętnych się będzie powiększać (no chyba że większość da sobie spokój i zdecyduje się na pudełkowy update, co będzie kolejnym przypływem pieniędzy dla CDP).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i kicha,pre-order opóźniony a ze ściąganiem to koszmar od dwunastej próbuję i nic.Swoją drogą wiedząc ile zostało kupionych wersji premierowych należało to dać na co najmniej 4 serwery a tak zakorkowane dokumentnie.Według mnie całkowity brak szacunku dla ludzi którzy kupili podstawową wersję,poślizg może sie zdarzyć ale nie za pięc dwunasta,widać że jak odejdziesz od lady to mają Cię gdzieś.
Bo jak inaczej to nazwać gdy wersja rozszerzona jest a update dopiero będzie,tylko ślepy nie widzi o co biega.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LOL, czy to się czasem nie miało pojawić w połowie maja? Oczywiście spodziewałem się opóźnień, a jakże! ;D
Ja sie nastawiam na to że kpię sobie Wiedźmina: Update, jakoś w styczniu (oczywiście w dniu premiery) ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak oczywiście przesunięcie...kolejne zresztą gdybym zliczyć miał ile razy byłem poirytowany tym że Wiedźmin jest przesunięty a za każdy raz dostawałbym złotówkę to byłbym bogatszy od Gatesa...Oczywiście liczę tutaj też problemy z EK itp. No jak widać jakieś fatum wisi nad produkcją CDP Red.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"No jak widać jakieś fatum wisi nad produkcją CDP Red."

Ja bym to fatum nazwał brakiem poważnego podejścia do klienta bądź skrajną nieodpowiedzialnością i nieumiejętnością uczenia się na własnych błędach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować