Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard zostanie znienawidzony?

71 postów w tym temacie

Są według mnie dwa wyjścia: albo to czysty marketing i nie ma w tym za grosz prawdy (nowa klasa okaże się być czymś zwyczajnym) lub chodzi o klasę z wieloma zapożyczeniami od którejś z obecnych w WoW, a to jak wiadomo może wywołać kontrowersje u tych fanów Diablo, którzy Warcrafta nie lubią (chociaż według mnie takie narzekanie na WoWopodobność Diablo jest przesadzone...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wierzę Blizzardowi. Jak na razie wszystkie ich produkcje odniosły sukces (co nie znaczy, że akurat mi się podobały - obie części Diablo dla przykładu uważam za crap) finansowy i uznanie wśród recenzentów i masy graczy. Teraz prawdopodobnie stanie się tak samo... Nawet jeśli Diablo 3 nie będzie grą ani wielką, ani genialną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze... Ja nie czekam Diablo 2,5. Bo nowa grafika i fabuła to tylko połowa gry. Druga połowa to postaci i walki... Jaka frajda by była gdybyśmy mieli te same postaci? Może jeszcze te same skile... Wich Doctor wygląda nawet fajnie. Nie pokazano może wszystkiego co może zrobić, ale na pierwszy rzut oka jest to całkiem fajna postać. Ciekawe co będzie tą tajemniczą 3 postacią :D :D I czemu niby ma wywołać nienawiść w śród graczy do blizz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może będzie wskrzeszać umarłe wilki xD
Albo piorun będzie miał kształt jakiegoś miecza czy włóczni xD

A swoją drogą jak pójdą (nie chodzi o postacie same w sobie) tak jak z dwójką to co? Druid, Nekro- Witch Doctor
Barb-Barb Czarka- nie powracają do D2? Hmmm, ciekawe jak to wymyślą. Tak samo z Amką- co jej zrobią :D ? Raczej będzie jakaś postać na łuk? Może dlatego gracze znienawidzą Blizz, że zmiksują nam czarkę z Amką :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i prawidłowo. Coś nowego nikomu nie zaszkodzi no chybaże tym psycholom pokroju mojego funfla (Cyjan ty świrusie!), tak samo jak te chore petycje typu "zbyt kolorowo - to przypomina warcrafta", nie dość że gra i tak skazana na sukces i przygotowywana przez parę dobrych lat to jeszcze narzekają ! Absurd ot co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 21:29, Mr Black napisał:

Nawet jeśli Diablo 3 nie będzie grą ani wielką, ani genialną.


Pewnie nie będzie :) Po prostu dobra i bardzo grywalna produkcja od Blizzarda. Czyli to czego ludzie od niej oczekują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehhh. jak dla mnie to całe zamieszanie z klasami sprowadza sie do jednego: Nie bedzie "czarodziejki". Będzie "mag" lub "elementalista" :)

W końcu archetypy postaci w grach fantasy nie są nieograniczone i tak czy inaczej dostaniemy postacie z większą lub mniejszą domieszką tego co było. Ale może się mylę i Blizz wymysli cos "nowego". Byłbym mile zaskoczony i w nastroju nienarzekalnym wtedy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 22:36, m-kirpluk napisał:

Barb-Barb Czarka- nie powracają do D2? Hmmm, ciekawe jak to wymyślą. Tak samo z Amką-
co jej zrobią :D ? Raczej będzie jakaś postać na łuk? Może dlatego gracze znienawidzą
Blizz, że zmiksują nam czarkę z Amką :D ?


Jak juz mają z czymś miksować amazonke to raczej z druidem. To by było całkiem logiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ja nie mogę!
Ale oni głupoty piszą.

Ludzie się przyzwyczaili do postaci DIABLO 2
i teraz skoro ich nie ma będą nienawidzić Blizzarda.
Tragedia :/
Do tego dołóżmy jeszcze grafikę
nad którą prawie wszyscy (beze mnie) wieszają psy.
I Blizzard chyba sie popłacze (phehe jasne.)

A możecie sobie nienawidzić, bluzgać, prosić i błagać.
Blizzard zrobi grę taką jak będzie chciał
Gracze nie będą decydować kto będzie w grze kogo nie będzie
jaka będzie grafika a jaka z kolei nie wystąpi.
Nie ty, to kto inny.
Firma znajdzie nabywców i bez rzeszy marudów i Diablo sceptyków.

Tylko przypomnijcie sobie Ci wszyscy którzy narzekacie na całokształt Diablo 3.
I Ci którzy teraz tak zawzięcie bronią świętego oblicza Diablo 2
Jak niby było z Diablo 2? Co?
A właśnie tak, że przed wyjściem jego wszyscy tak jak teraz
narzekali na cukierkową grafike! Zdziwieni?
To poszukajcie sobie może uda się wam znaleść jakieś stare fora i te wpisy.
Po przeczytaniu których znajdziecie sie jak w domu (uh czy to nie o D3 mowa)

I na koniec pozdrawiam wszystkich tych
którzy jak ja czekają na DIABLO 3 takie jakie wyjdzie.
Howgh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.09.2008 o 10:03, Econochrist napisał:

Jak niby było z Diablo 2? Co?
A właśnie tak, że przed wyjściem jego wszyscy tak jak teraz
narzekali na cukierkową grafike! Zdziwieni?
To poszukajcie sobie może uda się wam znaleść jakieś stare fora i te wpisy.
Po przeczytaniu których znajdziecie sie jak w domu (uh czy to nie o D3 mowa)

I na koniec pozdrawiam wszystkich tych
którzy jak ja czekają na DIABLO 3 takie jakie wyjdzie.
Howgh!



Oj prawdę powiadasz prawdę wystarczy pogrzebać gdzieś w diabloday''u i na pewno sie znajdzie jakie to D2 bleee było ;) A i wielka cześć graczy DIABLO 1 nigdy nie przeszła na 2jke. Po prostu nie podoba ci się gra nie graj i tyle , przecie z Blizz nie zamyka BNu dla D2 dalej będzie można grać czarkami necro czy druidem tak jak kto lubi tyle odemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 10:03, Econochrist napisał:

To poszukajcie sobie może uda się wam znaleść jakieś stare fora i te wpisy.
Po przeczytaniu których znajdziecie sie jak w domu (uh czy to nie o D3 mowa)


Dokładnie. Pamiętam ile to było narzekania. Że brak klimatu, że rozwój postaci skopany, bo nie można uczyć się czarów z książek, że grafika paskudna. Teraz dzieciakom się wydaje, że D2 to było arcydzieło od chwili narodzin. To był crap :P Jeszcze przez dłuższy czas po premierze z kumplami na LANie pogrywaliśmy w D1, bo nikt jakoś nie mógł się przyzwyczaić do dwójki. Z czasem to się oczywiście zmieniło :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Astropath i Reynart no dokładnie.
Ja akurat przeszedłem i jedynkę i dwójkę.
I sam mam doskonały przykład.
Gdy z kumplem sie zagrywaliśmy w jedynke.
I wyszła dwójka to on długo nie mógł znieść
"Tej zniewagi Blizzarda" jak powiadał
i długo długo grał w jedynke.
Ale już później zagrywał w 2.
A teraz? Jakoś nie narzeka na grafike czy postacie do D3
Będzie jak będzie.

Blizzard to marka
i nie wypuści gry słabej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nienawisc nienawiscia a i tak sprzedadza grube miliony kopii diablo 3... jest to pozycja, ktora kazdy lubiacy diablo 2 kupi z samego sentymentu, zeby przekonac sie czy zrobili to dobrze, czy jest to kaszana.
a z ta nienawisca to tez troche marketing, skoro tworca gry mowi, ze go beda za cos nienawidzic, wzbudza w ludziach zainteresowanie produktem i cala dalsza linia przyczynowo skutkowa... po prostu sa dobrzy w tym co robia ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh oczywiście Diablo2 to pomyłka w produkcji. Jedynka była zdecydowanie lepsza - wielu ludzi sobie w singlu do dzisiaj w to pogrywa, a wielu z tych zakochanych w dwójce fanów dawno tą swoją najwspanialszą część odinstalowało.

Troche ta "święta wojna" przypomina problem Fallouta 3. Ale w tym drugim przypadku autorzy próbują pod marką Fallouta przemycić zupełnie inną grę. Tutaj mamy wciąż rozwijającą się mechanikę gry. Tylko w bardziej współczesnym wydaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.09.2008 o 23:15, Reven29 napisał:

Nie żebym się czepiał ale grafika bardzo wow''owa


Ale zastanówcie się czy w grze najważniejsza jest grafika czy fabuła i grywalność?
Bo ja uważam, że fabuła, grywalność a grafika ma drugorzędne znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować