Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard zostanie znienawidzony?

71 postów w tym temacie

Blizzard ma rację, a wszyscy wieszający na nich psy za brak starych klas, powinni się zastanowić. W DIII będzie się grało trochę inaczej niż w poprzednie części, więc postacie muszą być inaczej wyważone. Ew. można by nazwać Witch Doctora Nekromantą, ale co by to zmieniło? To tak jakby w GTA Vice City umieścić Nico Bellica, serbskiego weterana wojny w Czeczenii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście jestem za jak największą liczbą klas, więc trochę mnie smuci to, że nie będzie starych prócz barbarzyńcy... :/
Mogliby w sumie do tych z dwójki dodać z 2-10 klas i byłoby ok. Hack''n''slash musi mieć coś, co sprawia, że chce się w to grać, a duża liczba klas powoduje, że chce się przejść grę kilka razy...

No ale może panowie z Blizzarda nas zadziwią i stworzą coś, czego nidy wcześniej nie było... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 18:54, Pile napisał:

Ja wieżę że Blizzard wie co robi :]
I brak mojego wszech bossa :D necrosa mi nie przeszkadza ;]


i ja "wieżę", że Zamieć da radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 17:35, Selv napisał:

Całkowicie nie wiem o co chodzi z tym Nekromanta, przecież `What`s up Doc` pełni dokładnie
TE same role co kiedyś necros. jakiś dmg, klątwy i przywołania.
Po cholerę więc postać której gameplay pokrywa się z już istniejącą?

Druid summoner teoretycznie polegał na tym samym, co necro summoner (stoi sobie z boczku i miniony same robią zadymę, do tego nie potrzebuje corpsów). A mimo wszystko 3 wilki LUB 1 miś <> kilkadziesiąt szkielów. Nie mówiąc o tym, że druid summoner był skopany, i na hellu solo był niegrywalny (brak czegokolwiek na physical imuny), a w multi summony druida były śmieszne w porównaniu do szkielów necro, który wciąż dawał radę (do tego wciąż miał klątwy, co pomagało wszystkim "fizykom" w party). Wszystko zależy, jak Blizz zrobi tego doktorka, ale z tego, co widać, to armii to on nie będzie mógł miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.09.2008 o 18:04, Jastrząb6 napisał:

"SŁUCHAJCIE! Czytałem na oficjalnych forach, że z Diablo 1 i 2 w "trójce" pojawi się
tylko klasa postaci Druida, zaś reszta klas będzie zupełnie nowa. Pamiętajmy również,
że jak dotąd Blizzard nas nie zawiódł, możemy więc dać im kredyt zaufania i poczekać
na końcowy efekt. A jakby co, sami obiecali, że stare klasy postaci pojawią się w dodatku
- a takie gesty trzeba chwalić."

Chyba czytałeś na angielskich forach a nie znasz angielskiego ^^. Jedyną postacią która
będzie z poprzednich cześć będzie Barbarzyńca


Heh, ale się kopnąłem... No jasne, że chodziło mi o Barbarzyńcę. Jakim cudem przemianowałem go na Druida nie jestem w stanie powiedzieć. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Każdy wie, że człowiek gry ma w rękach ideał nie chce by go zmieniano, to normalne. Przyzwyczajenia ;]. Jednak ja tam się uciesze z każdej nowej profesji, szkoda m tylkoi, że nie nie ma mojego necrosa, no ale witch doctor już mi się podoba :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marketing zaiste swietny, ale tez ciekawym jest coz to moga dodac... Za gnoma samuraja z rozowymi kucykami albo wojownika teczy fanboy''e wowa mogliby ich tylko pokochac oO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować