Zaloguj się, aby obserwować  
metiu

Wiedźmin: Edycja Rozszerzona - Pomoc techniczna

257 postów w tym temacie

Dnia 01.10.2008 o 17:41, GoldOx napisał:

Caly czas mam problem z instalacja gry. Pojawia się ''katastrofalny blad''. Instalowalem
juz gre ponownie, rozpakowalem pliki instalacji, zainstalowalem .NET 3.0 i generalnie
wszystko co jest w faq na oficjalnym forum, ale nic nie pomoglo. Jakies rady? Chcialbym
pograc, a tego bledu za cholere nie da sie zlikwidowac.


Hmmm nie wiem gdzie czytałeś te FAQ, ale w tym tutaj: http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=17810.0 jest napisane żeby w przypadku "katastrofalnego błędu" należy:

Wyłączyć/odinstalować wszystkie programy antywirusowe (zwłaszcza Kaspersky i Comodo) oraz aplikacje odpowiadające za pamięć wirtualną komputera

Nie oficjalne rozwiązanie:
1. Wypakuj plik TWEE_Upgrade.exe używając tej linijki: TWEE_Upgrade /extract_all:D:\TWEE_Upgrade (ścieżka chyba dowolna, więc ta komenda może też wyglądać tak: TWEE_Upgrade /extract_all:C:\TWEE_Upgrade)
2. Umieść pliki językowe oraz przygody w nowym folderze powstałym wskutek wypakowania plików.
3. Odpal SETUP.EXE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 19:23, Mateusz Kandefer napisał:

> Caly czas mam problem z instalacja gry. Pojawia się ''katastrofalny blad''. Instalowalem

> juz gre ponownie, rozpakowalem pliki instalacji, zainstalowalem .NET 3.0 i generalnie

> wszystko co jest w faq na oficjalnym forum, ale nic nie pomoglo. Jakies rady? Chcialbym

> pograc, a tego bledu za cholere nie da sie zlikwidowac.

Hmmm nie wiem gdzie czytałeś te FAQ, ale w tym tutaj: http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=17810.0
jest napisane żeby w przypadku "katastrofalnego błędu" należy:

Wyłączyć/odinstalować wszystkie programy antywirusowe (zwłaszcza Kaspersky i Comodo)
oraz aplikacje odpowiadające za pamięć wirtualną komputera


Nie oficjalne rozwiązanie:
1. Wypakuj plik TWEE_Upgrade.exe używając tej linijki: TWEE_Upgrade /extract_all:D:\TWEE_Upgrade
(ścieżka chyba dowolna, więc ta komenda może też wyglądać tak: TWEE_Upgrade /extract_all:C:\TWEE_Upgrade)
2. Umieść pliki językowe oraz przygody w nowym folderze powstałym wskutek wypakowania
plików.
3. Odpal SETUP.EXE


To wlasnie robilem.

Gorn7 -> 2 razy juz sciagalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki problem ze po sciagnieciu i zainstalowaniu patcha, wlaczam gre i pojawia sie czarny ekran i tylko myszka nic wiecej. Wczesniej ktos mial podobny problem, sciagnalem plik tak jak zalecano ale pojawil sie tylko dzwiek obrazu nadal nie ma. Licze na pomoc!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zarestrowałem gre i na gram .pl i thewitcher.com- mam edycję kolekcjonerską patch z wtywala mi cóś takiego
See the end of this message for details on invoking
just-in-time (JIT) debugging instead of this dialog box.

************** Exception Text **************
System.Configuration.ConfigurationErrorsException: Configuration system failed to initialize ---> System.Configuration.ConfigurationErrorsException: Unrecognized configuration section system.serviceModel. (C:\WINDOWS\Microsoft.NET\Framework\v2.0.50727\Config\machine.config line 146)
at System.Configuration.ConfigurationSchemaErrors.ThrowIfErrors(Boolean ignoreLocal)
at System.Configuration.BaseConfigurationRecord.ThrowIfParseErrors(ConfigurationSchemaE rrors schemaErrors)
at System.Configuration.BaseConfigurationRecord.ThrowIfInitErrors()
at System.Configuration.ClientConfigurationSystem.EnsureInit(String configKey)
--- End of inner exception stack trace ---
at System.Configuration.ClientConfigurationSystem.EnsureInit(String configKey)
at System.Configuration.ClientConfigurationSystem.PrepareClientConfigSystem(String sectionName)
at System.Configuration.ClientConfigurationSystem.System.Configuration.Internal.IIntern alConfigSystem.GetSection(String sectionName)
at System.Configuration.ConfigurationManager.GetSection(String sectionName)
at System.Configuration.PrivilegedConfigurationManager.GetSection(String sectionName)
at System.Net.Configuration.SettingsSectionInternal.get_Section()
at System.Net.Sockets.Socket.InitializeSockets()
at System.Net.IPAddress.InternalParse(String ipString, Boolean tryParse)
at System.Net.NetworkInformation.IpAddrString.ToIPAddressCollection()
at System.Net.NetworkInformation.SystemIPGlobalProperties.GetFixedInfo()
at System.Net.NetworkInformation.SystemIPGlobalProperties.get_FixedInfo()
at System.Net.NetworkInformation.SystemIPGlobalProperties.get_DomainName()
at System.Net.CookieContainer..ctor()
at PatchSecurity.SecurityForm.SendAndGetResult(String ServerAddress, String ValueToSend, Boolean SendSessionCookie)
at PatchSecurity.SecurityForm.OkButton_Click(Object sender, EventArgs e)
at System.Windows.Forms.Control.OnClick(EventArgs e)
at System.Windows.Forms.Button.OnClick(EventArgs e)
at System.Windows.Forms.Button.PerformClick()
at System.Windows.Forms.Form.ProcessDialogKey(Keys keyData)
at System.Windows.Forms.Control.ProcessDialogKey(Keys keyData)
at System.Windows.Forms.Control.ProcessDialogKey(Keys keyData)
at System.Windows.Forms.TextBoxBase.ProcessDialogKey(Keys keyData)
at System.Windows.Forms.Control.PreProcessMessage(Message& msg)
at System.Windows.Forms.Control.PreProcessControlMessageInternal(Control target, Message& msg)
at System.Windows.Forms.Application.ThreadContext.PreTranslateMessage(MSG& msg)


************** Loaded Assemblies **************
mscorlib
Assembly Version: 2.0.0.0
Win32 Version: 2.0.50727.3053 (netfxsp.050727-3000)
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/Microsoft.NET/Framework/v2.0.50727/mscorlib.dll
---------------- ------------------------
PatchSecurity
Assembly Version: 1.0.0.0
Win32 Version: 1.0.0.0
CodeBase: file:///C:/Documents%20and%20Settings/Nosferatu/Ustawienia%20lokalne/Temp/%7B1D9DC86 1-FDBC-4D50-A708-981AD37D415D%7D/Disk1/program/PatchSecurity.exe
------------------ ----------------------
System.Windows.Forms
Assembly Version: 2.0.0.0
Win32 Version: 2.0.50727.3053 (netfxsp.050727-3000)
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_MSIL/System.Windows.Forms/2.0.0.0__b77a5c561934e089/ System.Windows.Forms.dll
----------------------------------------
System
Assembly Version: 2.0.0.0
Win32 Version: 2.0.50727.3053 (netfxsp.050727-3000)
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_MSIL/System/2.0.0.0__b77a5c561934e089/System.dll
-- --------------------------------------
System.Drawing
Assembly Version: 2.0.0.0
Win32 Version: 2.0.50727.3053 (netfxsp.050727-3000)
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_MSIL/System.Drawing/2.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/System .Drawing.dll
----------------------------------------
PatchSecurity.resources
Assembly Version: 1.0.0.0
Win32 Version: 1.0.0.0
CodeBase: file:///C:/Documents%20and%20Settings/Nosferatu/Ustawienia%20lokalne/Temp/%7B1D9DC86 1-FDBC-4D50-A708-981AD37D415D%7D/Disk1/program/pl-PL/PatchSecurity.resources.DLL
-- --------------------------------------
System.Configuration
Assembly Version: 2.0.0.0
Win32 Version: 2.0.50727.3053 (netfxsp.050727-3000)
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_MSIL/System.Configuration/2.0.0.0__b03f5f7f11d50a3a/ System.Configuration.dll
----------------------------------------
System.Xml
Assembly Version: 2.0.0.0
Win32 Version: 2.0.50727.3053 (netfxsp.050727-3000)
CodeBase: file:///C:/WINDOWS/assembly/GAC_MSIL/System.Xml/2.0.0.0__b77a5c561934e089/System.Xml .dll
----------------------------------------

************** JIT Debugging **************
To enable just-in-time (JIT) debugging, the .config file for this
application or computer (machine.config) must have the
jitDebugging value set in the system.windows.forms section.
The application must also be compiled with debugging
enabled.

For example:

<configuration>
<system.windows.forms jitDebugging="true" />
</configuration>

When JIT debugging is enabled, any unhandled exception
will be sent to the JIT debugger registered on the computer
rather than be handled by this dialog box.

wg mnie utrudnia to życie tylko UCZCIWYM CO GRĘ KUPILI BO PIRACI DADZĄ SOBIE RADĘ JAK ZAWSZE ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hej
mam problem przy instalacij po wozeniu plyty instalacyjnej po ok 15 min instalacij jest prosba o wlozenie plyty dodaykowej gdy ja wkladam nie idzie dalej instalacja tyko plyta robi autootwarzanie i wyswietlaja sie foldery moze ktos pomoze co robie zle
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.10.2008 o 21:36, Nonejm napisał:

Ja mam taki problem ze po sciagnieciu i zainstalowaniu patcha, wlaczam gre i pojawia
sie czarny ekran i tylko myszka nic wiecej. Wczesniej ktos mial podobny problem, sciagnalem
plik tak jak zalecano ale pojawil sie tylko dzwiek obrazu nadal nie ma. Licze na pomoc!!



Pomoze mi ktos? :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 14:28, Nonejm napisał:

> Ja mam taki problem ze po sciagnieciu i zainstalowaniu patcha, wlaczam gre i pojawia

> sie czarny ekran i tylko myszka nic wiecej. Wczesniej ktos mial podobny problem,
sciagnalem
> plik tak jak zalecano ale pojawil sie tylko dzwiek obrazu nadal nie ma. Licze na
pomoc!!


Pomoze mi ktos? :/


Troche to smieszne, ze nikt nie potrafi tu pomoc... Zadnych chociazby sugestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać nikt nie wie jak rozwiązać problem, może zainstaluj nowe sterowniki jak nie masz ściągnij te pliki co dawałem wcześniej jeśli masz jakieś deamony, wirtualne dyski etc odinstaluj, lub ściągnij te pliki co dałem linka kilka postów wcześniej jeśli to nie pomoże to nie mam pojęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2008 o 14:28, Nonejm napisał:

> Ja mam taki problem ze po sciagnieciu i zainstalowaniu patcha, wlaczam gre i pojawia

> sie czarny ekran i tylko myszka nic wiecej. Wczesniej ktos mial podobny problem,
sciagnalem
> plik tak jak zalecano ale pojawil sie tylko dzwiek obrazu nadal nie ma. Licze na
pomoc!!


Pomoze mi ktos? :/



Misiek, ja 3 razy sciagalem wersje z neta i zadna nie dziala. Dopiero ta kupiona się zainstalowala i da sie jakos grac. Tylko uwazaj, bo w niektórych empikach patche sa pochowane i musisz poprosić sprzedawce... Za to wersja za 80zł jest na KAŻDEJ polce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zakupiłem Update do Wiedźmina. Chciałem sprawdzić, jak to wszystko wygląda w praniu, ale trafiłem na bardzo niemiły błąd. Gdy spaceruję po Wyzimie jest OK, ale jak zagadam do NPC, po dialogu wszystko ulega rozmyciu. Co robić?

20081005121936

20081005122120

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za spam, ale nie mogłem już edytować posta.

Wystarczyło ustawić jakość oświetlenia na niską. Gra się dobrze, jak wcześniej, ale przed zainstalowaniem Update wszystko hulało na najwyższych detalach. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy chcę zainstalować update wyświetla mi się taki komunikat:
Instalacja składników redystrybucyjnych zakończyła się niepowodzeniem.
Wie ktoś jak temu zaradzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema.

Mój kumpel ma problem z Wiedźmin update. Gdy zainstalował Patch z płytki, przy uruchomieni Wieśka pokazuje mu się znany błąd o błędzie aplikacji ( ten co windows się pyta czy wysłać błąd czy nie).

Jego sprzęt to:

Core 2 Quad Q6600
4GB Ram
GF 8800GT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 14:09, jcl99 napisał:

Gdy chcę zainstalować update wyświetla mi się taki komunikat:
Instalacja składników redystrybucyjnych zakończyła się niepowodzeniem.
Wie ktoś jak temu zaradzić?

a próbowałeś skopiować zarówno updatate jak i paczki językowe do jednego katalogu i dopiero stamtąd instalować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem zainstalowałem rozszerzoną edycje wszystko działa tak jak powinno, ale nie mam tych dwóch dodatkowych przygód. Kiedy w grze wybiorę dodatkowe przygody okno jest puste.

20081006201720

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 20:17, Fang napisał:

Mam taki problem zainstalowałem rozszerzoną edycje wszystko działa tak jak powinno, ale
nie mam tych dwóch dodatkowych przygód. Kiedy w grze wybiorę dodatkowe przygody okno
jest puste.


Jeśli pobierałeś ER przez neta i aktualizowałeś, musisz sięgnąć do materiałów dodatkowych, jeśli masz Update kupny to sa na płycie materiały dodatkowe. Niestety nie wiem jak jest w ER kupionej w sklepie, ale podejżewam, że też należy poszukać na płycie z materiałami dodatkowymi o ile taka jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować