Zaloguj się, aby obserwować  
Bracio

ArmA 2: Armed Assault 2 - Temat Ogólny

217 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2011 o 10:11, Pitej napisał:

> Arma II będzie w nowym CD-Action! :D

Ta, przed paroma chwilami to zobaczyłem. CDA zaszalało (pozytywnie). Tylko z drugiej
strony myślę, że jest to najlepszy sposób, żeby zniechęcić do tytułu tych co nie grali,
ale na podstawie recenzji, opinii innych graczy mieli raczej dobre skojarzenia z grą.


Dlaczego? Ponieważ jest dodane do gazety? Gothic również był częstym dodatkiem do pism, a jakoś I i II nadal mają doskonałą opinię ;) Moim zdaniem to jest dobry sposób na ożywienie gry + mody, to daje wiele godzin rozrywki :)

Demo przechodziłem wielokrotnie, koniec końców na hardzie przechodziłem po raz enty :D Mam nadzieję że inne misje będą równie ciekawe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie to miałem na myśli, że dodane do gazety = shit. Raczej to, że Arma podobnie jak Operation Flashpoint jest grą skierowaną do wąskiej grupy graczy (nie znaczy że lepszej) przez co wiele osób uruchamiając ten tytuł po prostu się zniechęci. Ale oczywiście sam fakt, ze tak nowa i DOBRA gra znajdzie się w CDA jest dla mnie powodem do jako takiej radości.

Chyba marudzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, ale być może będą osoby, które uruchomią grę (tak przy okazji czytania czasopisma) i zakochają się w niej (poszerzając to wąskie grono), pomimo tego, że wcześniej na Arme by nawet nie spojrzeli. Trzeba być dobrej myśli :) W końcu za rok Arma 3. a czym więcej potencjalnych kupujących tym lepiej dla BISu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krótkie pytanie: w jakim stopniu arma II przypomina pierwszą część operation flashpoint? Ponad 10 lat temu jak jeszcze nie miałem neta była to jedna z najlepszych gier w jakąkolwiek grałem. Kampanie przechodziłem kilka razy, a dodatkowe misje nawet kilkadziesiąt. I tak się zastanawiam czy kupić teraz cda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomina bardzo. Na dobrą sprawę, to to jest właśnie Operation Flashpoint 2, albo 3 licząc pierwszą Armę. Jeśli OP Ci się podobał to myślę, że nie masz nad czym się zastanawiać, Arma II za 15 zł to prawie za friko. A do tego otrzymasz jeszcze 100 stron papieru z którym będziesz mógł zrobić co tylko chcesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kampania jest, ale całkowicie inaczej zbudowana. Początek bardzo fajny, ale gdy doszedłem do momentu, gdzie byłem tak jakby dowódcą większej ilości wojsk (coś ala generał) to podziękowałem. Nawet "kampania" dodana przez patch jest lepsza niż ta z podstawki. Dobrze, że ta gra ma tyle modów. Bardzo dużo rozbudowanych i klimatycznych kampanii do ściągnięcia. Nic tylko brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pograłem dzisiaj w demo i jestem ogromnie zaskoczony. Tyle lat już zleciało od grania w OP, a tu ten smak powrócił. Grafa na moim już chyba średnim kompie ustawiona na wysokie/średnie z przewagą na wysokie i wszystko ładnie chodzi. W teście benchmark wyszło 38 fps, da się normalnie grać. Na pierwszy rzut oka gra bardzo trudna. Przez tyle ostatnich lat grałem w coda i bfa, iż trudno się teraz przyzwyczaić. Jakoś tak dziwnie widok wydaje się rozmazany, nie widać wszystkiego normalnie tak jak chociażby w codzie. Mam aktualnie jedno pytanie. Jest jakaś minimapka? Jak mi krzyczą z teamu gdzie wróg to nie ma szans dokładnie obadać.
W następnym tygodniu cdp obowiązkowo z pełną wersją. Przeraża mnie klawiszologia... Strasznie dużo przycisków, a jak jeszcze miałbym dowodzić to już zupełnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jakoś tak dziwnie widok wydaje się rozmazany, nie widać wszystkiego normalnie tak jak chociażby w codzie
To jest blur. Jeśli chcesz się tego pozbyć wyłącz postefekty.

>Jest jakaś minimapka? Jak mi krzyczą z teamu gdzie wróg to nie ma szans

Dnia 11.06.2011 o 22:15, Nightdew napisał:

dokładnie obadać.

Nie pamiętam dokładnie, ale chyba "Y" albo "U" albo coś koło tego. Ewentualnie możesz sprawdzić "dużą" mapę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2011 o 22:32, Nightdew napisał:

A właśnie, da się jakoś włączyć synchronizacje pionową? Czy jak tam kto woli V-sync.
Nie widziałem nigdzie w opcjach.


Nje jestem pewien ale chyba w panelu sterowania Nvidi (ofc jak masz od nich karte) idzie włączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2011 o 23:35, Zatha napisał:

Nje jestem pewien ale chyba w panelu sterowania Nvidi (ofc jak masz od nich karte) idzie
włączyć.


A czyli da rade tylko przez program karty graficznej:/ Co do samej karty, mam Ati. Też idzie normalnie to w programie zrobić, ale zawsze wolę opcję v-sync bezpośrednio w grze. Mam wtedy pewność, że rzeczywiście działa.

>To jest blur. Jeśli chcesz się tego pozbyć wyłącz postefekty.

Pomogło, lepiej wszystko widać. Tylko mnie zastanawiam teraz po co komu ta opcja, jeżeli tylko przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2011 o 16:57, Assassin93 napisał:

Jedyne czego nie rozumiem, to "grafika HD". Patrzyłem na trailer i wygląda to jak zwykła
ArmA 2.


Nue, grafika w Arma 2 free wygląda jak Arma 2 na niskich ustawieniach, cos jak DLC do Operation Arrowhead w wersji Lite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować