Zaloguj się, aby obserwować  
LittleBigLegend

Batman: Arkham Asylum - temat ogólny

1949 postów w tym temacie

Dnia 21.09.2009 o 11:31, ViPKiNG napisał:

U nas
premiera 18 a żaden patch się nie pobiera, ciekawe jak to Cenega rozwiąże.


Rozwiazania sa dwa. Albo Cenega oleje sprawe tak jak w przypadku Fallout 3, albo pod wplywem ciaglych telefonow, maili i osobistych wizyt w siedzibie firmy graczy zdecyduje sie tego patcha wypuscic.

Dnia 21.09.2009 o 11:31, ViPKiNG napisał:

Bo jak narazie
wszystkie poprawki do GTA4 przez g4wl ściągały sie w ten sposób bez problemu.


Zauwaz, ze GTA IV bylo wydane calkowicie po angielsku. Nawet plytki z tego co zauwazylem byly sprowadzone z zagranicy. Natomiast Batman byl lokalizowany kinowo. I byc moze trzeba zlokalizowac i patch. Chociaz DLC sciagnelo sie bez problemu i jest w wersji PL.

Dnia 21.09.2009 o 11:31, ViPKiNG napisał:

U mnie
w demku physX hulał aż miło, dlaczego w pełnej orignalnej wersji mam grać bez tej opcji.


Trzeba po prostu meczyc wydawce gry o wydanie tego patcha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram od piątku w batmana i gra jest coraz lepsza :). Po świetnym demku oczekiwałem dobrej gry, a okazało się że jest świetna a nie tylko dobra. Razi tylko niemożność gry online na polskim koncie. A jakoś nie mam chęci bawić się w zakładanie zagranicznego maila. Szkoda że mam tak mało czasu na granie, bo gra wciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście mam zamiar ich trochę pomęczyć. Większość pewnie oleje sprawę bo im patch do szczęścia niepotrzebny. Zobaczymy co mi Cenega odpisze. Może na stronie dadzą jakieś ogólne info. Ten PhysX to miał być taki exclusive wersji na blaszaki, wszędzie o tym trąbiono, wydaje mi się że Cenega nie miała o tym wogole pojęcie że Eidos tak to zaplanował, bo by umieścili na stronie bądz w pudełku z grą adnotacje że takowy patch zostanie wydany w późniejszym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą skończyłem grać w Batmana. Wynik 69%. Gra jest bardzo dobra, wciągająca i zauważyłem tylko jedną malutką wadę-walki z bossami wydały mi sie za proste. Zwłaszcza ta ostatnia. Ale jako całość gra zasługuje na miano najlepszej gry o superbohaterach, obok Marvel: Ultimate Alliance i X-men Orgins: Wolverine. Teraz trzeba czekać na 2 część, a zakończenie sugeruje że

Spoiler

Batman stawi w niej czoła Strachowi na Wróble "na sterydach".

Jest na co czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"bo by umieścili na stronie bądz w pudełku z grą adnotacje że takowy patch zostanie wydany w późniejszym terminie."
To chyba Cenegi nie znasz :D . Jesli wydadza patcha tydzien po premierze to jak na nich bedzie dobrze . Gorzej jak trzeba bedzie czekac kilka miesiecy .

edit mialem nadzieje ze jak bedzie Live to wymusi to pojawianie sie patchy PL rowno z tymi zachodnimi . Jak widac mylilem sie ale mam nauczke na przyszlosc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 12:05, Ostrowiak napisał:

Zakończeń jest trójka, raz łapkę wynurza

Spoiler

Strach, raz Bane, raz Croc

.

W sumie to nie mam pojęcia czemu.

Hmmm...tego to nie wiedziałem. U mnie był Strach. Być może sugeruje to że ta trójka w drugiej części połączy siły przeciw Batmanowi?

BTW. Aż strach pomyśleć co jak zrobiłby z Killer Crockiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 12:02, KofeinowyPablo napisał:

Przed chwilą skończyłem grać w Batmana. Wynik 69%.


No to moge byc z siebie dumny. :) Gre zaczalem pozniej niz Ty, a skonczylem wczesniej. No i mam wynik lepszy o 1%. :)

Dnia 21.09.2009 o 12:02, KofeinowyPablo napisał:

Gra jest bardzo dobra, wciągająca
i zauważyłem tylko jedną malutką wadę-walki z bossami wydały mi sie za proste. Zwłaszcza
ta ostatnia.


Gralem na srednim poziomie trudnosci. I mialem problem z pokonaniem niektorych bossow. Ostatnia i przedostatnia walka zajely mi jakies 2,5 godziny, poniewaz

Spoiler

dopiero po dluugim czasie odkrylem, ze ci zmutowani przeciwnicy otrzymuja obrazenie nie tylko jak sie w nich rzuca batrangiem, ale takze jak sie ich atakuje tradycyjna metoda.

Co sie zas tyczy ostatniej walki to tez ja dlugo przechodzilem
Spoiler

bo na smierc zapomnialem, ze mozna tez ogluszac peleryna. A ci nozownicy i "energetycy" niezle mi dawali popalic.

Ja takze jestem zachwycona ta gra. Jak dla mnie 10/10.



UPDATE: u mnie byl Bane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.09.2009 o 12:17, Wojman napisał:

No to moge byc z siebie dumny. :) Gre zaczalem pozniej niz Ty, a skonczylem wczesniej.
No i mam wynik lepszy o 1%. :)

Ten jeden procent to pewnie jedna zagadka Riddlera, więc niewiele mi zabrakło do wyrównania twojego wyniku. Za drugim razem sprubuję zrobić 100%

Dnia 21.09.2009 o 12:17, Wojman napisał:

Gralem na srednim poziomie trudnosci. I mialem problem z pokonaniem niektorych bossow.
Ostatnia i przedostatnia walka zajely mi jakies 2,5 godziny, poniewaz

Spoiler

dopiero po dluugim
czasie odkrylem, ze ci zmutowani przeciwnicy otrzymuja obrazenie nie tylko jak sie w
nich rzuca batrangiem, ale takze jak sie ich atakuje tradycyjna metoda.

Co sie zas
tyczy ostatniej walki to tez ja dlugo przechodzilem
Spoiler

bo na smierc zapomnialem, ze mozna
tez ogluszac peleryna. A ci nozownicy i "energetycy" niezle mi dawali popalic.

Ja
takze jestem zachwycona ta gra. Jak dla mnie 10/10.


Dla mnie te dwie ostatnie walki to godzinka najwyżej. A Bluszcz albo Bane to po 15 minut roboty. No dobra, Bluszcz dłużej.

Dnia 21.09.2009 o 12:17, Wojman napisał:


UPDATE: u mnie byl Bane.

Spoiler

Czy to nie troche dziwne że Batman pokonuje go na początku a on dopiero w końcówce wypływa? :P


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wy skończyliście- ja dopiero zaczynam :) Dwa dni opóźnienia kuriera przełknąłem bez szkodliwego dla strowia stresu, więc wyluzowany (ale nie ukrywam, że NARESZCIE) zasiadam do gry. Pudełko faktycznie po prostu badziewne, ale nie można mieć wszystkiego. No więc zaczynamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się grać w batmana na PC za pomocą pada innego niż ten od xboxa? Mam bezprzewodowego pada logitech od PS2 ale w grze nie chce działać... W demo na PS3 łatwiej mi się grało za pomocą pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 13:08, Mychaa napisał:

Da się grać w batmana na PC za pomocą pada innego niż ten od xboxa?


Tego nie wiem. Wiem natomiast to, ze za pomoca myszki i klawiatury steruje gra sie bardzo wygodnie. Wiem, bo z takim systemem sterowania przeszedlem cala gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 12:27, Lord_Wojny napisał:

Wy skończyliście- ja dopiero zaczynam :) Dwa dni opóźnienia kuriera przełknąłem bez szkodliwego
dla strowia stresu, więc wyluzowany (ale nie ukrywam, że NARESZCIE) zasiadam do gry.
Pudełko faktycznie po prostu badziewne, ale nie można mieć wszystkiego. No więc zaczynamy.

Ja również otrzymałem dopiero dziś swoją kopie ;] Dzięki, że używacie tagów spojlera, mam nadzieje, że zejdzie mi się długo przy tej grze, bo nienawidze kończyć gry gdy mam jeszcze ochote w nią pograć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem właśnie po demku Batmana i wrażenia niesamowite bawienie się w łowcę wystraszeni przeciwnicy super jutro już będę miał pełną wersje nie mogę się doczekać . O i postacie bardzo dobrze odwzorowane na przykład Queen albo Joker i sam batman :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i kolejna bieda z cenegą i z tym patchem.... Cenega nie powinna się zabierać za wydawanie gier, w tej chwili zostaliśmy potraktowani jak piraci - nie ma możliwości pobrania tego cholernego patcha ;/ Najgorsze jest to, że szczerze powiedziawszy to mam gdzieś całą polonizajcę i z radością wybrałbym wersje angielską i mógłbym pobrać sokojnie patcha z tymże nie widziałem nigdzie możliwości wyboru języka ;/ Nienawidze spolszczeń w grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 14:09, Skwarek_pl napisał:

Najgorsze jest to, że szczerze powiedziawszy to mam gdzieś całą
polonizajcę i z radością wybrałbym wersje angielską i mógłbym pobrać sokojnie patcha
z tymże nie widziałem nigdzie możliwości wyboru języka ;/ Nienawidze spolszczeń w grach.

Zmiana języka gry!
Wchodzisz do Moje dokumenty\Eidos\Batman Arkham Asylum\BmGame\Config i otwierasz plik UserEngine.ini. W linijce "Language" słówko "pol" zmieniasz na "int". Gra będzie po angielsku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A można wtedy pobrać patcha??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 14:24, gitarka napisał:

A można wtedy pobrać patcha??


To by bylo fajne. W domu bede za jakies 2 godziny, dopiero wtedy bede mogl sprawdzic. A jesli tak sie da to by bylo super, bo bym zmienil jezyk na miedzynarodowy, sciagnal patcha, a nastepnie znow przeszedl na wersje PL. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.09.2009 o 14:18, Grinczar napisał:

Wchodzisz do Moje dokumenty\Eidos\Batman Arkham Asylum\BmGame\Config i otwierasz plik
UserEngine.ini. W linijce "Language" słówko "pol" zmieniasz na "int". Gra będzie po angielsku.

Dzięki Ci bardzo - właśnie spojrzałem na forum ;) od około 30 minut bawie się z tym. Znalazłem właśnie ten pliczek i próbowałem zmieniać na "eng", "en", ale nie działało, zaraz spróbuje "int".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać czy patcha pobiera. W pracy siedzę wiec nie wyprobuje tego jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować