Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Odliczanie na stronie Bungie dobiegło końca!

38 postów w tym temacie

gamekiller-Nie liczył bym na to,raczej by nie robil takiego odliczania,a po za tym było by to marne posunięcie,Halo 1,2 Pc była to totalna klapa niewypał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 18:14, IzzY-nEo napisał:

> > Nic ciekawego...
> >
> > A ten obrazek, wrr Rule #1 & #2 ... :P
> Wytłumacz mi, w jaki sposób ten obrazek łamie zasadę 1 i 2. No, śmiało :)

Do not talk about /b/. Do NOT talk about /b/.

Ale tak generalnie to za mnogo okraszacie newsy obrazkami z 4ch.



Hahaha

1. Only newfagz follow rules
2. Nawet gdyby sie przejmował to nie on złamał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 19:28, Little Maggot napisał:

> > > Nic ciekawego...
> > >
> > > A ten obrazek, wrr Rule #1 & #2 ... :P
> > Wytłumacz mi, w jaki sposób ten obrazek łamie zasadę 1 i 2. No, śmiało :)

>
> Do not talk about /b/. Do NOT talk about /b/.
>
> Ale tak generalnie to za mnogo okraszacie newsy obrazkami z 4ch.


Hahaha

1. Only newfagz follow rules
2. Nawet gdyby sie przejmował to nie on złamał

Poza tym - to nie jest żaden sekretny klub...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2008 o 19:11, Get Down napisał:

gamekiller-Nie liczył bym na to,raczej by nie robil takiego odliczania,a po za tym było
by to marne posunięcie,Halo 1,2 Pc była to totalna klapa niewypał


Czy byłbyś łaskaw rzucić nieco światła na powyższe stwierdzenie? Gry w niczym nie odbiegały od swoich konsolowych odpowiedników, jedyny problem stanowił fakt, iż zostały one wydane później niż powinny, przez co zdążyły się graficznie zestarzeć. Nie zostały przyjęte szczególnie ciepło jednak przede wszystkim dlatego, że w PC-towym świecie jako całość reprezentowały stany średnie.

Co tyczy się głównego wątku - wielka szkoda, że Bungie utraciła prawa do marki Myth, z radością powitałbym kolejny tytuł z tej serii (z drugiej strony, trudno dziś wyobrazić sobie ową firmę inwestującą w tego typu produkt, a szkoda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw wielkie "halo" spowodowane odliczaniem, a teraz Halo spowodowane tym zwiastunem...

Ech, chyba Gracze spodziewali się czegoś znacznie większego. Po cichu liczyliśmy, że zostanie zapowiedziane Halo 4, a tu jednak nadal Bungie będzie ładować w Halo 3 - trailer Keep it Clean zapewne prezentuje nam pierwsze ujęcia z dodatku, jak sam wspomniał autor newsa. Cóż - z dużej chmury mały deszcz, jak to mawiają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie wiem jak Wam, ale mi, moje skostniałe do lodu, serduszko zakrwawiło. Tak liczyłem na Oni 2, a tutaj dalej Halo-śmalo... I gdzie tu sprawiedliwość?"

Eh tak bardzo łącze sie z tobą w bólu... aż mi sie łezka w oku kręci, kiedy oni zrobią kontynuacje... jak dla mnie może być na silniku jedynki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oni 2 ?! W najdzikszych snach nie pomyślałbym nawet o takiej ewentualności... ale teraz jak już ta myśl została zasiana w mojej głowie.... arrgh!! Bojkot Bungie, dopóki nie zrobią Oni 2! Oni 2! Natentychmiast! :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co poczyna studio Bungie już dawno przestało mnie interesować. Chciałbym żeby zwiastun ten oznaczał PeCetową wersję Halo 3 , ale z drugie strony patrząc na to jak mocno skopali pierwszą , a tym bardziej drugą część tej gry na tej platformie to może jednak lepiej żeby tak nie było. Nie ważne co to będzie i tak wiadomo ze ucieszy to tylko posiadaczy X-pudła , a szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować