Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsule odpowiadają - zadaj pytanie Łukaszowi Abramczukowi z CD Projektu!

615 postów w tym temacie

Sugerowałbym telefoniczny kontakt z Działem Obsługi Klienta.
Niestety nie jestem w stanie pomóc w rozwiązaniu tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 03:20, TTBoS napisał:

-Czy zostanie poprawiona polska wersja językowa WarCraft 3 i dodatku Frozen Throne


Całkowitą opiekę nad tymi tytułami prowadzi Blizzard. W tym wypadku posiada on komplet materiałów gier i sam tworzy aktualizacje.

Dnia 27.01.2009 o 03:20, TTBoS napisał:

-Starcraft 2 zostanie zlokalizowany [napisy polskie] i jeśli by to nastąpiło czy będą
wersje językowe do wyboru [PL, EN]? Czy być może pełna polska wersja językowa?


Czas premiery gry Starcraft 2 jest na tyle odległy, iż takich informacji obecnie nie jesteśmy w stanie udzielić.

Dnia 27.01.2009 o 03:20, TTBoS napisał:

I jeszcze jedno pytanie mianowicie ostatnio zaglądałem do instrukcji z WarCrafta 3 i
na końcu są podane osoby, które użyczyły głosu postaciom w grze [oczywiście wersji PL]
lecz nie ma podanego, jakiej dokładnie postaci podkładają głos i czy jest możliwość podania
tego chodzi tu oczywiście o postacie pierwszoplanowe typu Arthas, Sylvanas itd.

I tak z ciekawości, czemu w dodatku do Frozen Throne Thrall nagle mówi całkowicie innym
głosem i jeśli można wiedzieć, czemu się tak stało ? :>


Tu również nie będę w stanie pomóc. Tytuł był zamknięty dawno temu. Jako dział lokalizacji, który zgodnie z opisem powstał stosunkowo niedawno, nie mamy wszystkich archiwalnych danych dotyczących starych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.01.2009 o 19:32, tomcio-ndm napisał:

Czy będzie można grać w AoC na serwerze PL gdy wcześniej zakupiło się wersję EU. Jeśli
tak to od kiedy?


Tak, umożliwiony został transfer postaci/kont na polski serwer. Swego czasu podawana była taka informacja:
"Równocześnie z premierą gry firma Funcom udostępni darmową procedurę przeniesienia konta dla wszystkich aktualnych użytkowników Age of Conan. Postacie dostępne dla tego konta zostaną wówczas przetransferowane na polski serwer Rothat. Procedura przeniesienia konta trwa 30 minut. W tym czasie nie można być zalogowanym do gry. Osoby decydujące się na przeniesienie konta zachowają dostęp do opłaconego okresu gry, będą także mogły skorzystać ze specjalnej oferty abonamentowej dla nowych graczy. Usługa dostępna jest wyłącznie dla kont utworzonych przed 22 stycznia 2009 r."

W wypadku trudności czy problemów należy skontaktować się z pomocą techniczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.01.2009 o 00:31, Yukiai01 napisał:

Witam.

Czy jest kiedykolwiek możliwe wydanie jakiegoś patch''a do gry HOMEWORLD 2, który przywróci
oryginalną wersję jezykową?
Uważam iż spolszczenie spowodowało utratę tego specyficznego klimatu gry.

A tak w ogóle, było by bardzo dobrze, gdyby wszystkie gry wydawane przez CDPROJEKT, miały
możliwość wyboru między polską i oryginalną wersją językową.
Brak takiego rozwiązania w wielu grach, jest jednym z ważniejszych powodów, dla których
rezygnuję z ich kupna.


Witam,
niestety, zadnego takiego patcha do Homeworld 2 nie planujemy.
Czasami mozemy zostawic ENG wersje gry i u polskiej wersji, ale to sa specialnie dozwolone wyjatki, normalnie to nie mozemy robic.

Ale mam dobra wiadomosc dla Ciebie i Principes - udalo sie uzyskat taki wyjatek u gry Empire Total War! Tak wiec u tej gry bedzie mozliwosc wyboru miedzy pelna polska i angielska lokalizacja oraz paru dalszymi jezykami. Tak wiec czasami u specialnie wybranych tytulow sie uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 14:11, RobeN napisał:

W tym wypadku problem nie jest związany z polskim wydaniem gry Legendary. Podobne przypadki
opisywane są również dla pozostałych wersji gry. Ze swojej strony mogę powiedzieć, iż
podczas testów wszyscy testujący grę ukończyli bez opisywanego powyżej problemu.

Sugeruję, by skontaktować się z pomocą techniczną, gdyż może to oznaczać problemy z konfiguracją
sprzętową lub programową komputera. Formularz zgłoszeniowy dla gry Legendary znajduje
się na stronie: http://www.gram.pl/pomoc_lista.asp?g=2271

Odpowiedź totalnie chamska, jak w samochodzie odpadają koła i kierowcy się skarżą, to producent nie mówi, że jak jechał samochodem to mu nie odpadły.A co do pomocy technicznej to można ją sobie między bajki włozyć - wysłałem 5 maili , przeinstalowałem grę zgodnie z propozycją i 2x wysłałem dxdiaga - taka pomoc niech idzie sobie ziemniaki kopać na pole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 07:59, Redskull napisał:

Odpowiedź totalnie chamska, jak w samochodzie odpadają koła i kierowcy się skarżą, to
producent nie mówi, że jak jechał samochodem to mu nie odpadły.A co do pomocy technicznej
to można ją sobie między bajki włozyć - wysłałem 5 maili , przeinstalowałem grę zgodnie
z propozycją i 2x wysłałem dxdiaga - taka pomoc niech idzie sobie ziemniaki kopać na
pole:)


Uważam, iż odpowiedź jest w pełni kulturalna. Błąd nie jest ściśle związany z polskim wydaniem gry. Jest zwykłym błędem technicznym, który występuje we wszystkich wersjach językowych na różnych komputerach. Podczas testów polskiej lokalizacji nie wystąpił ani razu. Zatem można wnioskować, iż jest on związany z Pana komputerem (być może konkretnym sterownikiem lub oprogramowaniem zainstalowanym i działającym w tle). Dodatkowo chciałbym nadmienić, iż producentem gry jest firma Spark Unlimited.

Problemami technicznymi z grami zajmuje się dział pomocy technicznej dostępny drogą mailową oraz telefoniczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy cd-projekt zamierza tlumaczyc World of WarCraft? Lub chociaz filmiki od Patchow i fimikow poczatkowych (z przyjemnoscia bym uslyszal filmik z "WotLK" z glosem aktora ktory uzyczal glosu Terenasowi w W3 :D)? Tak na dobra sprawe fajne by byly chociaz byly napisy ;D

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Właśnie Bioware zapowiedział nowego patcha do Mass Effecta. Czy będzie można liczyć na CD Projekt jakby ten patch wyszedł ? Bo nie chciałbym żeby powtórzyła się sytuacja jaka była z poprzednim patchem jak trzeba było czekać aż 4 lub 5 miesięcy.


http://masseffect.bioware.com/forums/viewtopic.html?topic=666035&forum=125

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.01.2009 o 14:13, RobeN napisał:

> Witam.
> Pytałem się na początku miesiąca sak idzie proces polonizacji gry Neverwiner Nights
2:
> Storm of Zechir. Gdzieś w drugiej połowie miesiąca miały ruszyć nagrania. Chciałem
się
> dowiedzieć czy wszystko idzie zgodnie z planami i bez opóźnień.
> I jak jest z polonizacją patchy do tej gry. Czy lokalizujecie je wraz za grą bo
już 1
> bądź 2 patche do gry po angielsku wyszły.

Wszystkie prace idą zgodnie z planem. Teksty gry są przetłumaczone, a nagrania audio
właśnie się zaczynają.

Jeśli mowa o aktualizacjach gry NWN2 i dodatku MZ, to wszystkie niezbędne materiały zostały
przesłane do Atari oraz Obsidianu. Obecnie oczekujemy na testowe wersje aktualizacji.



"Storm of Zehir is the second expansion pack for Neverwinter Nights 2, announced on June 9th, 2008. It was released November 18th 2008 in North America. It is scheduled to be released on December 4th in Australia." cytat z nwn2 wiki... moja rozumieć że Polska być nieznana kraj w Ameryka i być na końcu świata i że Polska być trudna język. To kiedy będzie dodatek? Pod choinkę się doczekamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 10:47, solid-rock napisał:

Witam:) Planujecie jakieś spolszczenia gier na konsole?


Witam,
tak, niedawno wydalismy Saints Row 2 w polskiej wersji jezykowej (kinowka) na PS3 i Xbox360. Przygotowujemy dalsze gry, ale na razie nie moge zdradzic szczegolow... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 11:55, Evil Khan napisał:

Witam, czy jako pracownika CDP można Cię zapytać o dalsze losy akcji związanej z WPLNami
?
Czy będą dostępne jakieś nowe pozycje na stronce :
http://wpln.cdprojekt.pl/default.asp?id=1
?


Witam, niestety to nie jest pytanie do nas, tutaj odpowiadamy na pytania dotyczace dzialu lokalizacji. Ale widzialem, ze to samo pytanie jest w konsulacie marketingu, tak wiec tam bys mial dostac odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2009 o 12:04, AL MAGGOT napisał:

Witam!

Czy cd-projekt zamierza tlumaczyc World of WarCraft? Lub chociaz filmiki od Patchow i
fimikow poczatkowych (z przyjemnoscia bym uslyszal filmik z "WotLK" z glosem aktora ktory
uzyczal glosu Terenasowi w W3 :D)? Tak na dobra sprawe fajne by byly chociaz byly napisy
;D

Pozdrawiam


Witam,
niestety, chcieli bysmy, ale na razie nie jest to realnie. Ani kinowka nie jest mozliwa. Co do videi, to wczesniej sie dalo wlaczyc przynajmniej angielskie napisy, ale teraz juz jakos tej opcji tam nie widze.

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.02.2009 o 15:26, michal_w napisał:

Witam !

Właśnie Bioware zapowiedział nowego patcha do Mass Effecta. Czy będzie można liczyć na
CD Projekt jakby ten patch wyszedł ? Bo nie chciałbym żeby powtórzyła się sytuacja jaka
była z poprzednim patchem jak trzeba było czekać aż 4 lub 5 miesięcy.


http://masseffect.bioware.com/forums/viewtopic.html?topic=666035&forum=125


Witam,
dzieki za link, sprawdzilismy status w dziale lokalizacji Bioware, na razie nie maja dla nas zadnych nowych informacji, ten patch do angielskie wersj prawdopodobnie zbyt szybko nie bedzie. Ale trzymamy reke na pulsie, polski patch sie postaramy wydac w tym samym czasie lub z minimalnym opoznieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2009 o 16:33, Frasad napisał:

> Wszystkie prace idą zgodnie z planem. Teksty gry są przetłumaczone, a nagrania audio

> właśnie się zaczynają.
>
> Jeśli mowa o aktualizacjach gry NWN2 i dodatku MZ, to wszystkie niezbędne materiały
zostały
> przesłane do Atari oraz Obsidianu. Obecnie oczekujemy na testowe wersje aktualizacji.



"Storm of Zehir is the second expansion pack for Neverwinter Nights 2, announced on June
9th, 2008. It was released November 18th 2008 in North America. It is scheduled to be
released on December 4th in Australia." cytat z nwn2 wiki... moja rozumieć że Polska
być nieznana kraj w Ameryka i być na końcu świata i że Polska być trudna język. To kiedy
będzie dodatek? Pod choinkę się doczekamy?


Polska wersja NWN2: SoZ bedzie prawdopodobnie na przelomie marca/kwietnia 2009. Data jeszcze nie jest finalnie potwierdzona, w duzym stopniu zalezy i na szybkosci implementacji u developera gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2009 o 21:34, Vernio napisał:

Czy RE 5 będzie wydany po Polsku??


RE5 na PS3 i Xbox360 bedzie po angielsku (tylko pudelko bedzie po polsku), RE5 na PC bedzie prawdopodobnie po polsku (kinowka).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2009 o 14:05, Gremlin741 napisał:

RE5 na PS3 i Xbox360 bedzie po angielsku (tylko pudelko bedzie po polsku), RE5 na PC
bedzie prawdopodobnie po polsku (kinowka).


A skoro już o tym mowa... co do jakich tytułów (na konsole) można się spodziewać polskiej (i jakiej) wersji językowej? Chociażby orientacyjnie, nieoficjalnie, bo wiadomo, jak to było z Cenegą - na prawo i lewo krzyczała o polskiej wersji Brothers in Arms na PS3 i g**no z tego wyszło. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować