Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

Konsule odpowiadają - zadaj pytanie Łukaszowi Abramczukowi z CD Projektu!

615 postów w tym temacie

Dnia 27.12.2009 o 14:26, Czempion9 napisał:

Witam.Wiecie kiedy pojawi się nowa metoda wykorzystywanie PLN-ów?


To jest temat o polonizacji gier a nie wpln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.12.2009 o 16:22, Lucas01 napisał:

> Witam.Wiecie kiedy pojawi się nowa metoda wykorzystywanie PLN-ów?

To jest temat o polonizacji gier a nie wpln

Spoko.W takim razie gdzie mogę znaleźć odpowiedź na moje pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie związane z Gothic 3 . Gdy instaluję grę wszystko pięknie się odbywa. A gdy chce uruchomić gre to pisze mi "Gothic 3-Error. Please insert Gothic 3 CD/DVD into your drive and start game again . Do not remove the disc while plaing . Prosze o pomoc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.12.2009 o 12:45, Kralkowiec napisał:

Witam mam pytanie związane z Gothic 3 . Gdy instaluję grę wszystko pięknie się odbywa.
A gdy chce uruchomić gre to pisze mi "Gothic 3-Error. Please insert Gothic 3 CD/DVD into
your drive and start game again . Do not remove the disc while plaing . Prosze o pomoc
.


Hej,

Niestety nie jest to wątek pomocy technicznej.

Mogą tylko powiedzieć, że problem związany jest z zabezpieczeniem i być może z systemem Windows Vista lub Windows 7.
Najprostszym wyjściem jest instalacja patcha 1.60 lub 1.73:
ftp://ftp4.cdprojekt.com/pub/pl/gothic_3/patch/gothic_3_pl_patch_16.zip

ftp://ftp4.cdprojekt.com/pub/pl/gothic_3/patch/gothic_3_community_patch_173_int.zip

Patch 1.73 wprowadza również wiele poprawek związanych z zadaniami oraz wydajnością gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie "M&B Ogniem i Mieczem" :
Niedawno wyszła łatka 1.14 naprawiająca większość poważnych niedoróbek ale niestety dodała sporo nowych więc chciałem się dowiedzieć kiedy będzie kolejna, która naprawi to co ta obecna popsuła i nie doda jakiegoś nowego zestawu błędów, bo w takim stanie jak obecnie gra jest ledwie grywalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 13:33, Pluszak napisał:

Mam pytanie odnośnie "M&B Ogniem i Mieczem" :
Niedawno wyszła łatka 1.14 naprawiająca większość poważnych niedoróbek ale niestety dodała
sporo nowych więc chciałem się dowiedzieć kiedy będzie kolejna, która naprawi to co ta
obecna popsuła i nie doda jakiegoś nowego zestawu błędów, bo w takim stanie jak obecnie
gra jest ledwie grywalna.


Hej,
Producent gry w dalszym ciągu pracuje nad poprawianiem błędów. Jak widać pośpiech w przygotowywaniu aktualizacji może przynieść negatywne skutki.
Z naszej strony mogę zapewnić, że wszelkie błędy zgłaszane przez Was graczy umieszczamy w bazie producenta.

Wszelkie błędy w lokalizacji (ale tylko w lokalizacji) warto zgłaszać w postaci obrazków z zaznaczonym fragmentem błędnego tekstu wysyłając je na adres localizer@cdprojekt.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.01.2010 o 17:38, RobeN napisał:

[...]
Hej,
Producent gry w dalszym ciągu pracuje nad poprawianiem błędów. Jak widać pośpiech w przygotowywaniu
aktualizacji może przynieść negatywne skutki.
Z naszej strony mogę zapewnić, że wszelkie błędy zgłaszane przez Was graczy umieszczamy
w bazie producenta.

Wszelkie błędy w lokalizacji (ale tylko w lokalizacji) warto zgłaszać w postaci obrazków
z zaznaczonym fragmentem błędnego tekstu wysyłając je na adres localizer@cdprojekt.com


"Hej", a może tak bez frazesów, ogólników i spławiania ... jakiś miesiąc temu zapłaciłem za grę prawie 80 zł. i w dalszym ciągu nie mogę w pełni skorzystać z produktu, który od was nabyłem więc najnormalniej w świecie chciał bym się dowiedzieć kiedy nastąpi ta wiekopomna chwila ?
... Zresztą wydawanie gry nieukończonej w terminie "aby zdążyć przed mikołajem" i niepoinformowanie o brakach nabywców zakrawa na oszustwo i w moim mniemaniu oszustwem jest.
... Co do zgłaszania błędów to na forum CDP jest taki dość już długi wątek tylko jakoś nie widać aby ktoś z CDP się nim interesował.

Ps. Przeczytaj artykuł ze strony pod linkiem: http://www.egielda.com.pl/?str=news&id=5195
pomysł już jest, teraz wystarczy jeden zapaleniec, który będzie miał dość tej całej sytuacji i go wykorzysta, a o firmie CDP będzie wtedy głośno w całej Polsce tylko nie tak jak byście sobie tego życzyli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam,zakupiłem w 2006r grę guild wars nightfall cieszyłem się tą grą parę miesięcy,i nie mogłem się już zalogować,poszedłem do sklepu i stwierdzili że zostałem z hakowany.2009/10/05 znów zakupiłem kolejną grę guild wars znowu cieszyłem się do grudnia i nie mogę już się zalogować.proszę o pomoc czy da się jakość odzyskać tę grę posiadam paragony tych gier,i oryginał opakowania nie znam żadnych języków obcych i nie wiem co dalej robić w tej sprawie,proszę o odpowiedz z góry wam dziękuję i pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dział konsulatu nie będzie w stanie pomóc - koledzy nie zajmują się pomocą techniczną. Jeśli napotykasz jakiś problem z logowaniem to konieczny będzie kontakt ze wsparciem NCSoft - możemy co najwyżej pomóc w nawiązaniu takiego kontaktu. Aby było to możliwe wyślij ze strony http://www.cdprojekt.pl/support fomularz kontaktowy i opisz w nim dokładnie problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.01.2010 o 13:20, Solostran napisał:

Dział konsulatu nie będzie w stanie pomóc - koledzy nie zajmują się pomocą techniczną.
Jeśli napotykasz jakiś problem z logowaniem to konieczny będzie kontakt ze wsparciem
NCSoft - możemy co najwyżej pomóc w nawiązaniu takiego kontaktu. Aby było to możliwe
wyślij ze strony http://www.cdprojekt.pl/support fomularz kontaktowy i opisz w nim dokładnie
problem.

dziękuję bardzo za pomoc,znalazłem stronę i formularz będę do nich pisał,z góry wam dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Macie może jakieś informacje od Spellbound lub JoWooD w sprawie nowego Gothic-a, nie wiem, może kontaktowali się z Wami w sprawie polskiej lokalizacji gry, czy może choć wiecie mniej więcej kiedy dostaniecie wersje do przeróbki na polski... po prostu cokolwiek co by świadczyło że premiera się zbliża.

A możecie powiedzieć kogo macie na oku do dubbingu na nowego bezimiennego (bo wiadomo że Jacek Mikołajczak będzie ze starego bezimiennego, tak jak i reszta głosów zgodna z poprzednimi Gothic-ami)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.01.2010 o 07:08, volverine napisał:

Czy CD Projekt będzie miał w dystrybucji
Hunter Edition z repliką Face Hugger’a ?


To pytanie należałoby skierować do działu Marketingu - Migem powinien znać odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2010 o 13:01, bartek00 napisał:

witam czy gra alien vs predator w polsce terz bedzie wymagał stema


Tak, wydanie PC będzie oparte o STEAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować