Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta MMO Stargate Worlds rusza za chwilę

44 postów w tym temacie

To jest połączenie rpg z fps?
Zawsze czekałem na tytuł który będzie "mmofps" masową wojną niczym cs z połączeniem świata z wowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stargate to jeden z najgorzej wykreowanych światów Sc-Fi. Na prawdę nie wiem jak na tak marnej podstawie ktoś chce grę i to MMO robić. No cóż, może mają za dużo pieniędzy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 12:47, dominiquelv napisał:

jak myślicie? jakie są szanse aby dostać się na close-beta?

Póki co niewielkie. Na oficjalnym forum są tysice ludzi z całego świata i kązdy ma tą samą chętkę jak Ty ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubie ten serial , i tak naprawde twórcy mieli bardzo ułatwioną robote, bo WSZYSTKO mieli podane jak na talerzu, począwszy od ras, ich nazw , światów i pomysł , nic nie musieli sami wymyślać , tylko musieli przełożyć to do świata MMORPG. Zobaczymy co z tego wszystkiego wyjdzie i z niecierpliwością czekam na wersje finalną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 12:59, K0j0t napisał:

Bardzo lubie ten serial , i tak naprawde twórcy mieli bardzo ułatwioną robote, bo WSZYSTKO
mieli podane jak na talerzu, począwszy od ras, ich nazw , światów i pomysł , nic nie
musieli sami wymyślać ,

A jednak się uparli i sporo sami wymyślili. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 12:50, Pafun napisał:

Stargate to jeden z najgorzej wykreowanych światów Sc-Fi. Na prawdę nie wiem jak na tak
marnej podstawie ktoś chce grę i to MMO robić. No cóż, może mają za dużo pieniędzy ;-)


bzdura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2008 o 12:50, Pafun napisał:

Stargate to jeden z najgorzej wykreowanych światów Sc-Fi. Na prawdę nie wiem jak na tak
marnej podstawie ktoś chce grę i to MMO robić. No cóż, może mają za dużo pieniędzy ;-)


Heretyk...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować