Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lara Croft w Polsce! Jedyne w Polsce spotkanie z bohaterką gry Tomb Raider: Underworld już w ten weekend!

20 postów w tym temacie

Cenega Poland

Warszawa - 6 października 2008 - Cenega Poland, partner firmy Eidos w Polsce, ma przyjemność zaprosić wszystkich fanów serii Tomb Raider na wyjątkowe spotkanie z bohaterką serii Tomb Raider - Larą Croft!

Przeczytaj cały tekst "Lara Croft w Polsce! Jedyne w Polsce spotkanie z bohaterką gry Tomb Raider: Underworld już w ten weekend! " na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już widzę jak mnie żona puści... :)

Ale swoją drogą gra TR: Underworld zapowiada się ciekawie, jeśli będzie tak dobra jak poprzednie i cena równie dobra to trzeba zamówić.

Co do nowej modelki Alison, to na sieci krążą zdjęcia z nią w trochę dziwnych ujęciach mówiąc delikatnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 20:15, xippon napisał:

Już widzę jak mnie żona puści... :)


No to może nie mów jej, że idziesz na spotkanie z inną kobietą...

Dnia 06.10.2008 o 20:15, xippon napisał:

Co do nowej modelki Alison, to na sieci krążą zdjęcia z nią w trochę dziwnych ujęciach
mówiąc delikatnie...


Nie wiem, jak oni to robią, ale pierwsza sesja zawsze jest średnia. Ale obejrzyj sobie film "Becoming Lara Croft" na tubie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, znowu będzie miała wyuczone wszystkie kwestie jak to fajnie jest być Larą, jak męczące są treningi i w jakie to gry lubi grać. A świadomość odwiedzających znów będzie imponująca. Jak była Karima i lektor zapowiadał, od którego roku Eidos ma modelki po widowni ludzie zaczęli szeptać: "to ile ona ma lat?".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2008 o 20:37, rick90 napisał:

Hmm, znowu będzie miała wyuczone wszystkie kwestie jak to fajnie jest być Larą, jak męczące
są treningi i w jakie to gry lubi grać.


Taką ma rolę, ale ta przynajmniej wnosi nowe elementy oprócz swojej urody. :)
ALE zawsze można jej zadać zupełnie niestandardowe pytanie. Np

- Powiedz mi, Alison, jakie najbardziej lubisz pozycje.. na Playstation?
- Kiedy na tubę wrzucisz filmik a'' la Wii Fit Girl?
- Jak namówiłaś tych księgowych z Eidosu, by zachować swój sexy akcent Croydon?

I tak dalej. Możliwości jest tak wiele.

Dnia 06.10.2008 o 20:37, rick90 napisał:

A świadomość odwiedzających znów będzie imponująca.
Jak była Karima i lektor zapowiadał, od którego roku Eidos ma modelki po widowni ludzie
zaczęli szeptać: "to ile ona ma lat?".


LOL. No cóż, nie każdy był po kawie, nie każdy ma przeciętny poziom IQ. ;)

20081006215027

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie uważam, że Karima była lepszą Larą, ale muszę przyznać, że to zdjęcie jest świetne!

A na nowego Tomb Raidera czekam z niecierpliwością. Chwała Crystal Dynamics za ożywienie tej serii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

będzie masakra... empik na nowym świecie jest mały, nieprzystosowany do takich akcji. w centrum jest o wiele lepiej, jest i scena i miejsce dla ''widowni'', a znający życie zwali sie tłumnie chmara napalonych gimnazjalistow + nieliczni fani starsi ktorzy po prostu przyjdą zerknąc z ciekawosci i ... zaklinują sie juz w drzwiach ;)
chybiony wybór empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie wiem czy wiecie ale Alison Carroll jutro przyjezdza do polski.
Dopiero co moj kumpel ktory organizuje impreze w klubie creme dal mi caly rozpisany terminarz tej imprezy i kilka innych ciekawych rzeczy. No ludzie, dla fanow serii trzeba tam byc a nie tylko jutro w empiku

Lara przylatuje do polski w sobotę – około 12:30
- mieszka w Bristolu
- około 18:00 będzie na konferencji prasowej w nowym w Wawie klubie Cream (Armii Ludowej 26)
- i najważniejsze – klub będzie otwarty od 22:00 a tam będzie lara i będzie rozdawać autografy, fotki etc…wstep wolny!!!

rozumiecie, wstep wolny czyli kto chce to moze przyjsc i pogadac z Alison :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować