Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejne MMO do zamknięcia

27 postów w tym temacie


Niedawno zacząłem grać, w sumie szkoda, nawet do 40 nie dobiłem ;]
No, ale nic to, tak kończą mmo, które się nie przebiją na tym trudnym rynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 12:52, keba napisał:

grajcie w Metin 2 choc nie jest to najlepsza MMORPG ale darmowa . POLECAM


Silkroad lepszy, a co do tematu, przeszli rok temu na F2P i przepłacili to brakiem zgody na przedłużenie licencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uhh... Dziwię się tylko, czemuż to Tibii nie zamknęli... Szkoda, że nadal przynosi zyski na ogłupianiu totalnym młodszych, a przecież są o wiele lepsze MMO...: /
W RF zdobyłem tylko 35 lvl, dalej już grindzić się nie chciało, a system mikro-płatności chyba się nie zdał zbyt dobrze, aby gra dalej działała. Gra jednak nadal będzie żyła - na prywatnych serwerach(chyba...).: d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2008 o 13:35, Gol Galad napisał:

Uhh... Dziwię się tylko, czemuż to Tibii nie zamknęli... Szkoda, że nadal przynosi zyski
na ogłupianiu totalnym młodszych, a przecież są o wiele lepsze MMO...: /
W RF zdobyłem tylko 35 lvl, dalej już grindzić się nie chciało, a system mikro-płatności
chyba się nie zdał zbyt dobrze, aby gra dalej działała. Gra jednak nadal będzie żyła
- na prywatnych serwerach(chyba...).: d


Otóż Tibia ma własne serwery (74 światy) i wielu graczy z płatnymi kontami. Sadzę że RF w europie przynosiło po prostu za małe zyski, dlatego Codemasters nie otrzymali zgody na przedłużenie licencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

troche w to gralem i nie bylo zle. A co do archlorda to mysle ze w porownaniu do RF stoi on o wiele lepiej , a na dodatek niedawno wyszedl episode 3 a planuja takze episode 4 wiec o archlorda raczej nie ma sie co martwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować