Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GF 9600 GSO z chipem G94 nieoficjalnie zapowiedziany

22 postów w tym temacie

spokox tak się nie stanie, tego będą bronić tacy jak ja, czyli fanboye geforca, ja wydam, nawet ostatniego zeta, na to, żeby kupić geforce, ATI, mówię kategorycznie nie, co nie oznacza, że nie uznaje tej firmy. Oczywiście ATI ostatnio poprawiło swoją pozycję, jej karty są bardzo dobre, ale i tak zawsze kupię Geforca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ŻE-NA-DA!! po ki uj wypuszczać coraz to wolniejsze karty poprzedniej serii? Lepiej by zrobili wypuszczając GTX240, czy jak tam im pasuje, za... hmm, pewnie w 400zł by się zamknęło. A co do ATI, to mimo iż GF są (TYLKO!!) trochę lepsze i sam działam na nich od pierwszego kompa, to wybrałbym zdecydowanie ATI. I tak niedługo zrobię - HD 4870 będzie mój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 16:49, Kawosz napisał:

Oby atk sie nie stało, że Nvidia upadnie. To oznaczałoby monopol ATI... a tego nikt z
nas nie chciałby.


prawda. gdyby był monopol nvidii to byłyby superdrogie karty ale dobre. a karty ati byłyby też superdrogie i na tym poziomie co teraz;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 17:01, marek5mln napisał:

spokox tak się nie stanie, tego będą bronić tacy jak ja, czyli fanboye geforca, ja wydam,
nawet ostatniego zeta, na to, żeby kupić geforce, ATI, mówię kategorycznie nie, co nie
oznacza, że nie uznaje tej firmy. Oczywiście ATI ostatnio poprawiło swoją pozycję, jej
karty są bardzo dobre, ale i tak zawsze kupię Geforca.


no tak widac ze zdrowy razsadek jest Ci obcy ;) no coz tacy tez sie zdarzaja ;)

no i takich "mądrych" jak Ty jest na szczescie niewielu - wiekszosc ludzi kieruje sie wydajnoscia i jej stosunkiem do ceny, a nie uwielbieniem dla marki. Dzieki temu producenci robia coraz lepsze uklady - jakby bylo wiecej takich jak Ty to geforce ciagle by odgrzewał kotleciki - bo i tak to kupisz, nie wazne ze gorsze w testach do radeona ;)

zreszta kupuj co chcesz: Twoja kasa, Twoja strata ;)

co do konkretnej karty... nic ciekawego, kotlecik i to niestrawny i zylasty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 17:17, MrDoom napisał:

ŻE-NA-DA!! po ki uj wypuszczać coraz to wolniejsze karty poprzedniej serii?


to ze ty tego nei rozumiesz nie oznacza ze nie ma to sensu. a po co było wypuszczac 9600 ktory byl wolniejszy od nowych kart ale jednak okazał sie hitem bo łączył świetną wydajnosc z REWELACYJNĄ ceną. wiesz, nie kazdy ma 2 tys. na wywalenie, niektorzy mają problem z uzbieraniem nawet tych 350 zeta na 9600. PO TO sie wypuszcza takie karty.
wiec zanim cos napiszesz w tym tonie znów zastanow sie co tu jest żenadą. dbanie o biedniejszych graczy czy twoja wypowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydawanie kotlecików to nic innego jak sprawdzanie poziomu inteligencji zainteresowanych kupnem...

do 450zł rządzi niepodzielnie hd4850 a powyżej 4870 i gtx260


sam zrezygnowałem z 98x2 bo po kiego mi taka moc i zainwestowałem w 88gt (miast 98gt) gdyż 88 jest wydajniejsze! (tak to prawda bo EVGA robi naprawdę dobre czipy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nowe wcielenie GeForce''a 9600 GSO znajduje się w produkcji - twierdzą redaktorzy serwisu Expreview. Podają również kilka szczegółów na temat tego układu. Będzie on oparty na chipie G94 i ma posiadać 48 procesorów strumieniowych, 256-bitowy interfejs pamięci i zależnie od wersji 256 lub 512 MB. "


Nie rozumiem jak pierwsza wersja miala 96 to 2 ma tylko 48?! Jak to możliwe? Chyba ta ma być wydajniejsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2008 o 17:50, LIZZU napisał:

> ŻE-NA-DA!! po ki uj wypuszczać coraz to wolniejsze karty poprzedniej serii?

to ze ty tego nei rozumiesz nie oznacza ze nie ma to sensu. a po co było wypuszczac 9600
ktory byl wolniejszy od nowych kart ale jednak okazał sie hitem bo łączył świetną wydajnosc
z REWELACYJNĄ ceną. wiesz, nie kazdy ma 2 tys. na wywalenie, niektorzy mają problem z
uzbieraniem nawet tych 350 zeta na 9600. PO TO sie wypuszcza takie karty.
wiec zanim cos napiszesz w tym tonie znów zastanow sie co tu jest żenadą. dbanie o biedniejszych
graczy czy twoja wypowiedz.


W tym momencie prawisz o młodzieży 15 letniej ? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nvidia miała być na GDDR5... a co jest? Sami wszyscy wiedzą. Nadal na starej technologi GDDR3 jedzie...
Teraz to Nvidia nam daje zimne kotleciki, w dodatku niedobre. Może jak w końcu się napracują to dadzą nam coś naprwadę MOCNEGO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie co z tego ze Gddr3, Gddr4 okazało się niewypałem, a Gddr3 jednak jest ciągle dobry, fakt że dla kart middle end będą super, ale już dla najlepszych to mogą okazać się trochę za słabe, a jak na tego odgrzewanego kotleta wszytko jest ok gdyby karta była wypuszczona wcześniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować