Zaloguj się, aby obserwować  
Retro32

Supreme Commander & Total Annihilation - temat ogólny [M]

632 postów w tym temacie

jezeli ktos chcialby ze mna zagrac (w singlu jestem nawet dobry ale w necie to juz raczej) niech pisze tu lub do mnie na Xfire (xantes) a na gpgnet mam Xanteso (dodajcie mnie do przyjaciol bo ich sporo nie mam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ na temacie z problemami nie dostałem odpowiedzi, spróbuję tutaj: Mimo iż spełniam wszystkie wymagania techniczne gry, gdy instaluję demo i próbuję je włączyć, pokazuje mi się komunikat: "Proszę spełnić minimalne wymagania gry". Posiadam AMD Athlon 64 x2 3200+, 512Mb RAM, ATI Radeon 9250+ 128Mb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.08.2007 o 14:08, nazgul47 napisał:

Ponieważ na temacie z problemami nie dostałem odpowiedzi, spróbuję tutaj: Mimo iż spełniam
wszystkie wymagania techniczne gry, gdy instaluję demo i próbuję je włączyć, pokazuje mi się
komunikat: "Proszę spełnić minimalne wymagania gry". Posiadam AMD Athlon 64 x2 3200+, 512Mb
RAM, ATI Radeon 9250+ 128Mb.

nie spełniasz min. wymagań gra wymaga karty pixel shader model 2.0(np.Geforce 6200/Radeon 9550) , a ty masz kartę pixel shader model 1.4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2007 o 15:55, Vormulac napisał:

Cztery nowe screenshot''y do Supreme Commander: Forged Alliance. Prześliczna graficzka, nieprawdaż?

Może i śliczna , ale ciekawi mnie ile ten addon bedzie zajmować HDD!!??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie skonczylem moj pierwszy turniej i jestem BBAAAAAARDZO zadowolony z 4 meczy wygralem 2 jeden z gosciem z 22000+ miejsca i jednego z !!!!708!!! miejsca! nie dosc ze mam odznake to jeszcze mam range 13000+ (przedtem 19000)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.08.2007 o 21:47, Kerigun napisał:

Pożyczyłem sobie od kolegi SC. Mam pytanie jaki jest limit jednostek i jak go zwiększyć i gdzie
pokazuje jaki jest stan limitu??

Najwyższe ustawienie 1000 jeśli pamięć mnie myli!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze jedno pytanie. W CD-Action (stary numer) przeczytałem sobie recenzje tej gry. Napisane tam było że odpowiednie jednostki ze sobą współpracują i coś im to daje. Jak to jest zrobione i jakie jednostki ze sobą współpracują ?? Aha i odkryłem że limit się sprawdza klikając na przyciski w kształcie medalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 12:55, Kerigun napisał:

Mam jeszcze jedno pytanie. W CD-Action (stary numer) przeczytałem sobie recenzje tej gry. Napisane
tam było że odpowiednie jednostki ze sobą współpracują i coś im to daje. Jak to jest zrobione
i jakie jednostki ze sobą współpracują ?? Aha i odkryłem że limit się sprawdza klikając na
przyciski w kształcie medalu.

nie ma co sie rozpisywać podam przykład!!
jak masz transportowiec i przypiszesz go do fabryki to ten bierze wojo wyprodukowane z niej i automatycznie przenosi do punktu zbiornego.(ale wpierw bierze maks woja ile jest w stanie udźwignąć!!)!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, to temat również o Total Annihilation, więc zapytam. Czy tą gre można jeszcze gdzieś kupić? Miałem ją z CDA, ale płyty mi się zniszczyły i nie moge już grać:?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 16:51, Kerigun napisał:

A jakieś inne ?? Również pożyteczne ale bardziej ofensywne :D Coś mi się wydaje że jest coś
z bombowcem i myśliwcem.

1)Ujmę to tak zaznaczasz myśliwiec i wyznaczasz mu na przykład scieżke patrolu potem zaznaczasz pozostałe mysliwce ,klikasz prawym klawiszem na poprzednim to one robią dosłownie to samo!!
2)a co do miksu to chyba było coś takiego że jak masz mysliwiec i klikniesz na bombowiec to bedzie on robil za eskortę (ale głowy nie dam bo nie pamietam!!)
3)jeśli chodzi o inzynierow to tak samo jak punkt 1 tyle że jak budujesz np.fatboy''a a masz zaznaczonego tego pierwszego to możesz nim robic cos innego, bo pozostali będą nadal budować owego fatboy''a!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.08.2007 o 16:53, NuGGet napisał:

Hm, to temat również o Total Annihilation, więc zapytam. Czy tą gre można jeszcze gdzieś kupić?
Miałem ją z CDA, ale płyty mi się zniszczyły i nie moge już grać:?


Szukaj na Allegro. Jest tam kilka TA pochodzących z CDA. Znalazłem nawet tam dodatek Battle Tactics! Niestety, Core Contingency nigdzie nie znajdziesz. Ale to nic, jeśli nie interesują Cię dodatki. A jeżeli chcesz premierowe wydanie/reedycję to nigdzie tego nie będzie. Tylko wersje z CDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować