Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

ORLY na dziś: Spore Creepy & Cute Parts Pack prawdziwe

36 postów w tym temacie

Paranoja. Jak znam życie to będziemy dostawać Parts Packi do każdego etapu gry. Dla organizmów, pojazdów i budowli. tylko czekać na Spore: Meble od Ikei do budowli. Eh... nie ma co niewiasty i dzieci grające w ten tytuł na pewno to kupią, pozostali gracze dadzą sobie spokój. Z góry uprzedzam, że nie opisuję wymienionych przeze mnie grup graczy patrząc przez pryzmat stereotypów, po prostu zdaję sobie sprawę, kto jest tak naprawdę targetem tego typu produkcji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem wcale tym faktem zdziwiony. Informacja okazała się prawdziwa i możemy się spodziewać tego dziwacznego dodatku.
Ja dodatku nie kupię, bo mam ważniejsze wydatki niż kilka części, które i tak zostaną szybko zapomniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwadzieścia dolców za paczkę łap, oczu, stóp i pysków - EA gra ostro od początku, choć nie ma jeszcze takiego kółka fanatyków SPORE, którzy polecą na każdy dodatek, tak jak to było z Simsami. Zresztą, w porównaniu do tego to Simsowe dodatki wydają mi się całkiem konkretne, bo tam pisze tylko "parts pack"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG ZOWND ZOMG ZLMAO @!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Domyślam się jjaki będzie następny dodatek (w wersji spolszczonej)
Spore nóżki i pietruszki, 2 nowe nóżki i 3 dodatki wyglądające jak pietruszki@!!!1111oneonejeden
I to tylko za .... 80zł!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hurraa! Kolejny Simsy! :/ Niestety, ale taka już jest polityka EA i trzeba się z nią pogodzić. W końcu jak komuś się nie podoba (jak choćby mnie), to może tych dodatków po prostu nie kupować. I po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już za 7 lat będzie dostępne za jedyne 29,99 !
Dla EA wszystko co przynosi zyski powinno być wydawane i tyle. A to że tracą przy okazji więcej zaufania niż zyskują... tego w statystykach nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ach... to czekam na kilkaset innych dodatków...
spore miało być fajną grą ale zabezpieczenia wszystko zepsuły... teraz trzeba się modlić, aby przyniósł EA miliony dolców strat. może wtedy przestaną krzywdzić uczciwych graczy i wydawać tysiące dodatków... choć takiej maszyny do nabijania kasy chyba nic nie powstrzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować