Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft rozda karty pamięci i sprzeda taniej dyski

29 postów w tym temacie

Z jednej strony dobrze że darmowe dla Core. Tyle tylko że Core raczej już nikt nie ma. Nie tylko że stary ale też awaryjny jak diabli.
Czyli tak czy owak trzeba będzie zapłacić.
A co jeśli ktoś ma Arcade a skłamie że ma Core i dadzą mu za darmo kartę? Pewnie nie, już tam wiedza co i jak.

Tak czy owak, za dużo kombinowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta bardzo dobra... ale próbowałem i nic mam Arcade wypełniam formalności i nic (niestety) pisze ze nasz kraj niejest objety to promocjo :( może cos M$ zrobi z tym ze polska będzie mogła to wykorzystać w jak najlepszy sposób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

+ dla Microsoftu. Bez dysków twardych nie byłoby interesu,a więc ujmę to tak: M$ wykłada kasę, jednakże po jakimś czasie dostaje ją spowrotem ; ), a bo to się ściągnie na ten dysk coś płatnego a bo będzie trzeba mieć dysk, żeby zainstalować grę, i tak interes się kręci : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Umnie to działa, wyglada to tak
Wybieram kraj Irlandia, dlatego, że mam tam zarejestrowanego live a język polski
Wpisuje ID konsoli i nr seryjny next
wypelniam pola z polskim adresem jak narazie jest ok, lecz nie mam kart kredytowej i nie moge przejsc dalej :/
ale jezeli chcecie miec wiecej informacji prosze pisac na gg 7920728

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 14:20, Meykan napisał:

Z jednej strony dobrze że darmowe dla Core. Tyle tylko że Core raczej już nikt nie ma.
Nie tylko że stary ale też awaryjny jak diabli.

Ale sporo osób go kupiło, więc nawet jeśli się wziął i popsuł, dostał RRoDa, to mimo wymiany na inną konsolę, użytkownik otrzymał wersję bez HDD czy karty.

Dnia 14.10.2008 o 14:20, Meykan napisał:

Czyli tak czy owak trzeba będzie zapłacić.

Karta pamięci jest za darmo, zapłacić należy jedynie za HDD, którego sprzedają pewnie tylko nieco powyżej kosztów produkcji i dystrybucji.

Dnia 14.10.2008 o 14:20, Meykan napisał:

A co jeśli ktoś ma Arcade a skłamie że ma Core i dadzą mu za darmo kartę? Pewnie nie,
już tam wiedza co i jak.

Założę się, że przy wypełnianiu podania o kartę/HDD należy podać numer seryjny konsoli, a ten powie o wszystkim.

Dnia 14.10.2008 o 14:20, Meykan napisał:

Tak czy owak, za dużo kombinowania

Jak dają to brać, jak biją uciekać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To niech teraz Microsoft obniży cenę tym, którzy kupili Premiuma 20GB 2 miesiące przed ogłoszeniem i wydaniem Premiuma 60GB za 150zł mniej. Też się czuję oszukany.
A jeśli nie to, to niech do cholery obniżą ceny tych dysków... 500zł za dysk 120gb (nowy)?! Taki sam dysk 2,5" kosztuje 160zł, ponad 3 razy mniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja również w tamtym tygodniu nabyłem konsolę XBOX 360 Arcade, news jest ciekawy jednak jak widać Polska nadal jest zaliczana przez wiele koncernów do 3-go świata, czekam niecierpliwie na stanowisko w tej sprawie polskiego oddziału Microsoftu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2008 o 15:18, Khasim napisał:

To niech teraz Microsoft obniży cenę tym, którzy kupili Premiuma 20GB 2 miesiące przed
ogłoszeniem i wydaniem Premiuma 60GB za 150zł mniej. Też się czuję oszukany.
A jeśli nie to, to niech do cholery obniżą ceny tych dysków... 500zł za dysk 120gb (nowy)?!
Taki sam dysk 2,5" kosztuje 160zł, ponad 3 razy mniej!


To może jeszcze MS ma zwrócić po 1000 złotych wszystkim, którzy kupili konsolę w dniu premiery, bo teraz jest taniej?
Typowa polska mentalność. Firma idzie na rękę części klientów, to pozostali się od razu unoszą, że są poszkodowani. Nikt Ci nie kazał kupować konsoli w momencie gdy kupiłeś, mogłeś poczekać te 2 miesiące - wiadomo, że jak coś jest długi czas na rynku w danej cenie, to wkrótce albo stanieje, albo pojawi się nowa wersja. Także w przypadku dysku twardego, biorąc konsolę Microsoftu, wiedziałeś na co się godzisz - ceny za bardzo się nie zmieniły. Mogłeś kupić sobie PS3 - tam wepchniesz każdy HDD 2,5" ze złączem SATA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie chcę wywoływać flejma, no ale "konsoli nie trzeba modernizować żeby grać na full ficzersach PC sux" ;]

Przy okazji ms musi mieć wtyki w muzeach, że znalazł tyle 20 GB dysków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To Microsoft nieźle zaszalał. Duży plus dla niego. Szkoda jedynie, że Polska nie jest tym programem objęta. Chociaż może się jeszcze coś w tej kwestii zmieni. Bo jeśli nie, to MS zamiast poprawić, jedynie pogorszy swoją opinie w naszym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

normalnie wszystko fajnie i kolorowo tylko nie dla Polski,

> może cos M$ zrobi z tym ze polska będzie mogła to wykorzystać w jak najlepszy sposób

TrollKiller -> właśnie M$ tego się obawia, że polacy wykorzystają te dyski do piracenia czy cuś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

update bedzie zawarty w nowych grach wydanych tej jesieni wiec po wlozeniu dvd bedzie update i bez miejsca na instalacje, ludzie beda mieli problem z graniem. Wiec pod choinke proscie o nowe dyski moi drodzy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować