Zaloguj się, aby obserwować  
explotion

Tragedia w Katowicach - cztery ofiary śmiertelne :-(

129 postów w tym temacie

Mówi się , że w budynku znajduje się 100, 500, 700 , a nawet 1000 ludzi.Po prostu tragedia.Ja się boję już do tych wszystkich większych budynków typu TESCO , ALFA, REAL iść, bo nie wiadomo co może się zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie masakra jak się o tym dowiedziałem :( Tym bardziej, że mój kuzyn miał tam być, tylko coś mu samochód nawalił - ale szczęśliwe zrządzenie losu :/ Niedawno do mnie napisał na GG i pisał jakie ma szczęście... :)
Tylko szkoda tych wszystkich ludzi, którzy cierpią przez bezmyślność ludzi odpowiedzialnych za tą halę :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głupoty, przecierz istnieje łopat a łopata + chęć = odśnieżony dach lub chodnik, ludzie przecież odśnieżają wychodzą na dach i zrzucają ten kichany śniek przynajmniej w Krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 21:31, bolter napisał:

Głupoty, przecierz istnieje łopat a łopata + chęć = odśnieżony dach lub chodnik, ludzie przecież
odśnieżają wychodzą na dach i zrzucają ten kichany śniek przynajmniej w Krakowie


ale na tym dachu nie było śniegu, był regularnie odśnieżany, przycyny to prawdopodobnie błędy konstrukcyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak sie zawalił dach na lodowisku w Niemczech to polscy specjaliści mówili że nam to nie grozi :/ mądry Polak po szkodzie [''] [''] ['']

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 21:32, myniekka napisał:

> Głupoty, przecierz istnieje łopat a łopata + chęć = odśnieżony dach lub chodnik, ludzie
przecież
> odśnieżają wychodzą na dach i zrzucają ten kichany śniek przynajmniej w Krakowie

ale na tym dachu nie było śniegu, był regularnie odśnieżany, przycyny to prawdopodobnie błędy
konstrukcyjne


etam błędy zleżał się czy było coś niedorobione czy przygnite to nawet dużo śniegu czy innego balastu wystarczy (moim zdaniem to było to zaniedbane i nie przypilnowane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz w polsce zacznie sie dyskusja co zrobic żeby takich sytuacji było mniej... Jak zwyklenikt sie niczym nie interesuje dopuki nie wydarzy się tragedia... Rząd nie wydal jeszcze oficjalnego komunikatu... Gdy podobna sytuacja wydażyła się w niemczech rząd zareagowal nieco szybciej... (dach zawalił się o 17 z minutami, a teraz mamy blisko 22)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 21:59, Budo napisał:

Hehe, chyba czas włączyć telewizor ;]


Nie ma co się śmiać budo. Tragedia - dawno czegoś takiego w Polsce nie mieliśmy :(.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas w szkole w sali gimnastycznej dach zarywał się pod ciężarem śniegu. Na szczęśie mamy inteligentnych nauczycieli, którzy zamknęli sale. I to dla naszego bezpieczeństwa, ale oczywiście był kilka (żenujące) przypadków którzy marudzili na zamknięcie sali.

A dach sali w katowicach wystarczył odśnieżyc przed "targami" (nie wiem co dokładnie tam było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dach sie zawalil z powodo bledow konstrukcyjnych a nie z powodu sniegu ale dokladnie wszystkiego sie dowiemy rano wtedy beda szczegolowe informacje.Oby bylo jak najmniej ofiar podobno bylo tam nawet 1000 osob i nie tyko polacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.01.2006 o 22:35, Keroth napisał:

Nie ma co się śmiać budo. Tragedia - dawno czegoś takiego w Polsce nie mieliśmy :(.


Tragedia, tragedia, wszyscy to samo. Codziennie i wszędzie sa tragedie- one były sa i będa, już mnie to nie rusza.
PS, słyszeliście o tym ruskim żołnierzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.01.2006 o 23:26, graczomaniak napisał:

A co mu sie stało???


To jest chyba zbyt drastyczne, żeby tutaj pisać, biorąc pod uwagę wiek niektórych forumowiczów. Obejrzyj jakis serwis, może trafisz.
A dokładniej nie "co mu siestało", ale "co mu zrobiono".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować