Zaloguj się, aby obserwować  
explotion

Tragedia w Katowicach - cztery ofiary śmiertelne :-(

129 postów w tym temacie

Dnia 29.01.2006 o 12:12, Łowca Gier napisał:

A może w ramach solidarności wszyscy zmieńmy podpisy!

17.15 niech zablysnie plomyk swicy w kazdym oknie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim coś napiszecie na tym forum, to radzę Wam - pomyślcie! Licytujecie się tutaj jak nie przymierzając przekupki na targu. Dla wielu osób jest to wielka tragedia, ale to nie oznacza od razu, że należy przestać myśleć i wypisać bezsensowne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 12:14, ferbi napisał:

Zanim coś napiszecie na tym forum, to radzę Wam - pomyślcie! Licytujecie się tutaj jak nie
przymierzając przekupki na targu. Dla wielu osób jest to wielka tragedia, ale to nie oznacza
od razu, że należy przestać myśleć i wypisać bezsensowne rzeczy

Co dla ciebie jest bezensowna zecza na tym forum???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Uważam że inne portale powinny pójśc w ślady fmf i także zmienic kolory... Gram.pl również nie powinno

Dnia 29.01.2006 o 10:19, explotion napisał:

zostac obojętne...


Jak ci to tak bardzo przeszkadza, to nic nie stoii na przeszkodzie abyś sam sobie zmienił motyw forum. Klikasz w ustawienia i poźniej na citrine (carbonized)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 09:37, WorldWar3PL napisał:

ehh.... Niestety ale tych zawaleń będzie coraz więcej dopuki doputy nie zawalą się wszystkie
hipermarkety i nie zaczną budować za WIĘKSZĄ KASE ale i z WIĘKSZYM BEZPIECZEŃSTwEM


Tylko, że to nie był hipermarket.

Nie wiem co się ludziom stało, że wszyscy mówią, że to centrum handlowe (czy hipermarket; nawet ksiadz dziś sie prosił o modlitwę za ofary katastrofy w centrum handlowym), mimo, że w TV mówią poprawnie o hali targowej.
To się zawaliła hala wystawowa, na której odbywały się różne wystawy, targi międzynarodowe. Akuratnio ostatnio były to Ogólnopolskie targi gołębi pocztowych (czy jakoś tak) i dlatego byli tam też obcokrajowcy (ja tych gołębiarzy chyba nigdy nie zrozumię). A ja tam kiedyś byłem na targach elektroniki.

Dlatego prosiłbym o nie mylenie hali targowej z centrum handlowym. Wkurza mnie to trochę.
I ile złego można powiedzieć o hipermarketach, to raczej nie to, że nie dbają o bezpieczeństwo swoich budynków. Gdyby taka tragedia stała się w jakims markecie, to wadome jest, że wszystkie miałyby z miejsca problemy, a oni problemów to raczej nie chcą. Zresztą nawet teraz będą mieć problemy, mimo, że to nie market się zawalił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 13:15, lampak napisał:

> Taka tragedia jest chyba pierwszą w Polscę..
Tak mówił jeden z polityków/znawców.

To chyba jedna z niewielu rzeczy, którą polityk trafnie określił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 12:31, shinian napisał:

Jak ci to tak bardzo przeszkadza, to nic nie stoii na przeszkodzie abyś sam sobie zmienił motyw
forum. Klikasz w ustawienia i poźniej na citrine (carbonized)...


Ja tylko wyraziłem swoje zdanie, nie jest to powodem dla którego masz mnie krytykowac... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie byście słyszeli co tutaj się działo... Karetki, straż, policja jedździła bez przerwy od 17.20 bo około 22.
Cały czas słychać było sygnały - naprawdę to nic przyjemnego... Zresztą osoby mieszkające w Chorzowie bądź Katowicach, Piekarach, Siemianowicach itd to potwierdzą :(

Byłem tam na miejscu koło 18 bo wracałem z ojcem ze sklepu. Wieżcie mi niezbyt przyjemny widok. Panika w oczach ludzi, ale naprawdę dobra organizacja straży, policji, pogotowia, później GOPRu, TOPRu, Żandamerii Wojskowej.
W tym wszystkim spodobała mi się postawa naszego premiera, który przerwał wypoczyek i od razu udał się do nas. Nie wydaje mi się, że zrobił to dla polityki tylko rzeczywiście z wewnętrznej potrzeby.
Przeciwne natomiast mam odczucia co do naszego prezydenta, który wybierał się do Katowic już od 2 :/ A droga z Warszawy do Katowic trwa około 5 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2006 o 11:48, Keroth napisał:

Idź ty się chłopie palnij w ten swój pusty łeb ze dwa razy, bo mi już szkoda słów na Ciebie.

Sam się palnij, jak wam ludziom zawsze wygarne w oczy prawdę to się wściekacie, to uwielbiam, głod został zaspokojony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minuta ciszy... nie wiem kto tą głupotę wymyślił. Lepiej się za nich pomodlić, albo wysłaś pieniądze na specjalne konto, a nie milczeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz ja mam takie pytanie czy to chodzi o tą halę jak się jedzie 46 na Chorzów ? Taki oszkolny budynek, jestem z Sosnowca i byłem tam wiele razy, ale nie jestem pewny czy to to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 13:44, Harmegidon napisał:

Sam się palnij, jak wam ludziom zawsze wygarne w oczy prawdę to się wściekacie, to uwielbiam,
głod został zaspokojony.


Bym się uśmiał, gdyby nie fakt że jest załoba. Nie wiem co ty sobie myślisz, ale jak się Ciebie słucha to od razu widać, że masz ze sobą problem. Nie zwracałem na to uwagi bo mi wiszą "krzyżowcy". Ale odpieprz się łaskawie, bo to trzeba być chorym człowiekiem by pisać, że coś kogoś śmieszy jeśli wyraźnie mówi że mu przykro. Brawa sherlocku.

EOT z mojej strony, bo kłócić się z pseudo-ascetą nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.01.2006 o 11:52, Keroth napisał:

No a ponad 50 zabitych Ci wystarcza byś zmienił zdanie? Przecież to było wielkie centrum konferencyjne,
tam mogło być z 500 osób jak ten dach się walił.


Nie zmieniłem zdania i nie zmienię.

Dnia 29.01.2006 o 11:52, Keroth napisał:

Ps. O żołnierzu słyszałem. Też nieciekawa sprawa, ale może dzięki niemu coś się zmieni w armii
rosyjskiej. W naszej jakoś ostatnio lepiej przecieki o fali zniknęły.


W ruskiej armii trochę więcej trzeba żeby się coś zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.01.2006 o 14:18, Vaxinar napisał:

Wiesz ja mam takie pytanie czy to chodzi o tą halę jak się jedzie 46 na Chorzów ? Taki oszkolny
budynek, jestem z Sosnowca i byłem tam wiele razy, ale nie jestem pewny czy to to.


W tramwajach się mniej orientuje, ale z tego co wiem to tak.
Hala jest na Bystkowskiej 1B czyli w dzielnicy Katowice - Bytków, ale bezpośrednio przylega do WPKiW (będącego w Chorzowie) stąd mylne dane niekiedy.
Co jeszcze można napisać, jadąc samochodem jak przejeżdża się przez wieżę TV to kawałek z tamtąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować