Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

World of Warcraft: Wrath of the Lich King - wszystko co chciałbyś wiedzieć o polskim wydaniu. Zadaj pytanie i podyskutuj!

522 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2008 o 13:16, MaryjanCDP napisał:

Co do EK i karty rejestracyjnej gram.pl - niestety nie ma jej w pudelku.

Coś nie mogę zedytować posta powyżej a mnie naszło na ciekawe pytanie do tej odpowiedzi ;p

Jak nie ma jej w pudełku to gdzie jest ? ;p ukradli ? :DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 13:17, Urbaniak napisał:

> Co do EK i karty rejestracyjnej gram.pl - niestety nie ma jej w pudelku.
Hmm ok a w normalnej edycji jest ?



W normlanjej jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 12:49, terellion napisał:

> Looz nie ma sprawy. Uwierz mi ze gdybym tylko bylo to mozliwe stanalbym na jajkach
i
> wywinal trzy salta bez zabezpieczenia, zeby Polacy mieli gre wczesniej. Niestety
Vivendi
> nie dawalo nam tego zrobic w sposob legalny, a my jestesmy firma ktora ma zelazne
zasady
> jesli chodzi o kwestie uczciwosci. Mysle ze nie raz udowadnialismy to przepraszajac
klientow
> na rozne, czesto kosztowne dla nas sposoby.
>
> Chce sie tez odniesc do paczek kurierskich: naprawde CDP nie ma wplywu na to kiedy
kurier
> dostarczy paczke. Sam korzystam czesto ze sklepow internetowych i mnie tez to wpienia

> ze moja paczka z filmem/gra/muzyka/tosterem ;) utyka na 2-3 dni w jakiejs sortowni.
Jedynie
> co mogle zrobic to dzwonic do kurierow gdzie najczesciej pani glosem robota informowala

> mnie ze "sie zalatwi" a konczylo sie na niczym. Bardzo bym chcial zebyscie dostawali

> szczegolnie takie giery jak WoW-a na czas, ale to naprawde niezalezy od nas. Gier
nie
> moglosmy wysylac wczesniej, powody juz znacie

a moze wystarczy zmieńić firmę kurierską z beznadziejnego DPD/Masterlink na np UPS:)?


Mój post będzie dowodem, że się nie da wszystkim dogodzić...

To właśnie zazwyczaj problemy sa z UPS, ja zawsze jak DPD coś przewozi to jestem zachwycony onsługą. Pełen kontakt z oddziałem w Trojmieście i tak samo dobry z kurierem.
Jak czasem cos UPS przewoził i i był jakis problem to jedyne co sie słyszało to "upsss"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To gratki od wszystkich którzy nie mieli tyle szczescia.

W Warszawie jeszcze głucha cisza, tylko tracking pokazuje że paczka od 23 do 8:37 udawała krążek hokejowy po sortowniach, a od 8 zwiedza świat.

Najsmutniejsze jednak to jak różni się rozumienie/definicja terminu "pre-order" w cywilizowanym świecie i w polsce. Znam i grywam z kilkoma osobami z anglii, niemiec. Zamawialiśmy "włodka" w tym samym czasie, właśnie w pre-orderze i.... oni dziś o 0:00 wsiedli na zeppelina i polecieli do Northrendu, natomiast mi zostały screenshoty na pociechę...

Pewnie zaraz zostane odesłany do postów powyżej, albo usłysze że to wina Vivendi, DPD, czy innej "nieznanej siły", ale tak szczerze proszę powiedzieć, czy jako klient powinno mnie to interesować ?

A teraz zostaje czekać.... czekać .... i czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jeszcze nie odebrał gry (ze względu na komunikat na swoim koncie), to jest taka możliwość w sklepie w centrum ;P Bardzo miła i przyjażnie nastawiona ekipa. Otwarcie sklepu 10, a ja już wychodziłem z zapakowaną gierką o 10.01 ;P Mile mnie to zaskoczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wrath of the Lich King Direct Download (WoW-US)

Well, I guess the reports of it not being available for download before launch were false. It looks like there''s a download EXE available from the World of Warcraft website to download Wrath of the Lich King now!

To install, download the file and then select World of Warcraft: Wrath of the Lich King as the version you would like to install.

WoW-US PC Downloader | PC Download Mirror @ Curse

Note: This upgrades Live 3.0.3 to Wrath of the Lich King''s 3.0.3.

---------
Tak wiece WOTLK mozna sobie sciagnac w 100% legalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 14:11, BarT_pl napisał:

Tak wiece WOTLK mozna sobie sciagnac w 100% legalnie.

Wersja EU ma być później... (niebiescy coś mówili o kilku tygodniach od premiery).
Można ściągnąć z innych serwisów, też legalnie, nawet EU.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 14:11, BarT_pl napisał:

Wrath of the Lich King Direct Download (WoW-US)

Well, I guess the reports of it not being available for download before launch were false.
It looks like there''s a download EXE available from the World of Warcraft website to
download Wrath of the Lich King now!

To install, download the file and then select World of Warcraft: Wrath of the Lich King
as the version you would like to install.

WoW-US PC Downloader | PC Download Mirror @ Curse

Note: This upgrades Live 3.0.3 to Wrath of the Lich King''s 3.0.3.

---------
Tak wiece WOTLK mozna sobie sciagnac w 100% legalnie.



I co to za nowosc?

Nastepnym razem kupuje CD-key online na jakiejs zagranicznej stronie... Nigdy wiecej Pre-order w Polsce...
Jezeli bylo swieto we wtorek to trzeba bylo wyslac w poniedzialek, zeby na srode wszyscy mieli a nie to co sie dzieje...
Super, o 11:01 kurier w moim miescie (Gliwicach) wzial gre, minely 4godziny i go dalej nie ma... Zaluje ze nie poszedlem rano do empika, nie kupilem gry i poprostu odmowilbym zaplaty (bo zamowilem za pobraniem)... a moze i jeszcze tak zrobie >_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Następny akt żałosnej groteski:

Telefon do DPD...
Po 15-20 minutach odebrało wyraźnie spłoszone dziewczę
Standardowe podanie numeru przesyłki i... dowiedziałem się tyle że:
1. przesyłka nadana wczoraj
2. kurier "standradowo" dostarcza przesyłki do 16:00
3. czy kurier dostarczy ? tego nie wie nikt
4. kontaktu z kurierem, danych o postępie brak.. może będzie kontakt po 16... ( a może nie - moje przemyślenia związane z tonem głosu )

Zatem myśle, że uzasadnionym jest pytanie za co zapłaciłem 17 złotych ?

No nic - coraz prawdopodobniejsze jest że skończy się wyjazdem na miasto i art.7. ust.1 ustawy z dnia 02 marca 2000r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz.U. Nr 22 z 2000r. Poz. 271)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 14:48, griszagen napisał:

4. kontaktu z kurierem, danych o postępie brak.. może będzie kontakt po 16... ( a może
nie - moje przemyślenia związane z tonem głosu )

Ja również jeszcze nie otrzymałem przesyłki, mimo, że na stronie DPD jest już napisane, że paczka kurierowi z mojego miasta została wydana. Mogę za to powiedzieć, jak to miewałem kiedyś. Otóż, kurier czasami dzwonił dopiero tuż przed 16 i pytał się czy może przyjechać, czy kogoś zastanie itd. (żadnych danych odnośnie telefonu nie ma, więc oczywiście trzeba było czekać, aż sam zadzwoni). Okazało się, że wcześniej nie dostarczył... bo nie było mu po drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 14:47, CH1CKEN napisał:

> Tak wiece WOTLK mozna sobie sciagnac w 100% legalnie.
Wersja EU ma być później... (niebiescy coś mówili o kilku tygodniach od premiery).
Można ściągnąć z innych serwisów, też legalnie, nawet EU.


Tylko co z tego, bez klucza to jest zbędne, bo po zainstalowaniu na 99% nie zalogujesz się na swoje konto, bo nie masz upgrade''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 14:11, BarT_pl napisał:

Wrath of the Lich King Direct Download (WoW-US)

Well, I guess the reports of it not being available for download before launch were false.
It looks like there''s a download EXE available from the World of Warcraft website to
download Wrath of the Lich King now!

To install, download the file and then select World of Warcraft: Wrath of the Lich King
as the version you would like to install.

WoW-US PC Downloader | PC Download Mirror @ Curse

Note: This upgrades Live 3.0.3 to Wrath of the Lich King''s 3.0.3.

---------
Tak wiece WOTLK mozna sobie sciagnac w 100% legalnie.


Tak samo było z TBC więc to żadna nowość ;P Ściągasz z byle jakiego źródła grę, a klucz kupujesz na stronie WoWa. Peace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 15:04, Urbaniak napisał:

jestem ciekaw czy dzisiaj będzie.


W moim przypadku rozważania "dziś czy jutro" mają niestety nieco inny wymiar - obiecałem jednemu z for internetowych na jutro kilka słów na gorąco z northrendu... a mi coś tu "chłodem" ciągnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 15:15, griszagen napisał:

W moim przypadku rozważania "dziś czy jutro" mają niestety nieco inny wymiar - obiecałem
jednemu z for internetowych na jutro kilka słów na gorąco z northrendu... a mi coś tu
"chłodem" ciągnie ;)


No ja co prawda nie obiecałem nikomu relacji ale 90% ludzi w gildii już ma i grinduje w Northrend, pozostałe 9% właśnie kupuje/instaluje WOTLK :) Tylko ten marny 1% czyli ja czeka z utęsknieniem na kuriera DPD..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kochani mam taki problem jakiś czas temu to było jak wchodził ostatni patch przed dodatkiem do wowa ukradli mi konto blizard mi je oddał ale po 4 dniach znowu powt€rka z rozrywki i pisze do blizza a oni piszą mi że teraz konto usuneli bo ktoś 3 dni po tym jak mi je zakosili sprzedawał z niego kase wirtualną i nic o możliwości odzyskania postaci ani płatności bo z opłacenia na miesiąc grałem przez kradzieże jakiś tydzień gdzie moge uzyskać pomoc bo teraz nawet na maile mi nie odpowiadają ziomki z blizza?????? Jeśli jest ktoś w stanie dać jaką rade prosze o napisanie na ten mail : lucinio@wp.pl. Pozdrawiam fanów wowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tym to juz nie wspominam... po wczorajszej nocnej "relacji" z jazd o ile pamiętam z chatu w siege tankiem.... a człowiek ... tfu belf ;) siedział w wymarłym szatr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech fajnie... zaraz 16 a mi kurier nie dowiózł jeszcze paczki... a zamierzalem wykorzystac swoje dosiwadczenie z bety do nabicia 80 jako jeden z pierwszych DK...ale jak zwykle combo gram.pl i DPD musiało dać plame....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba każdy miał(... ma :( ... ) jakiś sposób na szybkie levelowanie... o ile będzie miał taką możliwość.

Widzę jednak że coś mr Green się ulotnił... ciekawe tylko czy aby:

1. Stać z batem nad DPD
2. Mieć wszystko daleko stąd, w końcu część osób kasę już zapłaciła nieopatrznie

:P wyszło prawie jak audio tele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować