Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

World of Warcraft: Wrath of the Lich King - wszystko co chciałbyś wiedzieć o polskim wydaniu. Zadaj pytanie i podyskutuj!

522 postów w tym temacie

Zamowienie zlozylem w srode, 23.01.2008, przesylke oplacilem z gory 3 listopada i wciaz czekam na kuriera, ktorego szczerze mowiac juz dzisiaj bym sie nie spodziewal, jutro mnie nie bedzie w domu a w sobote DPD nie pracuje. Znajomi z gildii niektorzy juz nawet od 22 wczoraj siedza w Northrend a ja moge sie tylko zastanawiac na sensownoscia zamawiania preorderu, sczerze mowiac czuje sie zrobiony w balona bo wystarczylo pojsc do Empiku o 11 i cieszyc sie juz dodatkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 17:04, Szu. napisał:

Zamowienie zlozylem w srode, 23.01.2008, przesylke oplacilem z gory 3 listopada i wciaz
czekam na kuriera, ktorego szczerze mowiac juz dzisiaj bym sie nie spodziewal, jutro
mnie nie bedzie w domu a w sobote DPD nie pracuje. Znajomi z gildii niektorzy juz nawet
od 22 wczoraj siedza w Northrend a ja moge sie tylko zastanawiac na sensownoscia zamawiania
preorderu, sczerze mowiac czuje sie zrobiony w balona bo wystarczylo pojsc do Empiku
o 11 i cieszyc sie juz dodatkiem.


Ja już poleciałem na rezerwę ;) bo koledzy z gildi mają 74 lvl :) jestem za dużo w tyle ;) fajno.. ja już poczekam do jutra.. na kuriera nie będę szalał rano.. i jechał do empiku.. bo cały nakład wysprzedali.. i przyjmują zamówienia.. bo dopiero jutro koło południa będą mieli.. ludzie do puki niema informacji w trakcingu ze kurier zwrócił towar do magazynu..wszystko jeszcze może się zdarzyć ;) tak jak mówiłem ja dostałem kiedyś paczkę o 18.. ale już teraz wiem że nigdy nie zamówię preordera;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LUDZIE! Po co pisać w wątku o premierze WotLK, że kurierzy się nie wyrabiają? Swoją drogą to żenada jest trochę... Część tych problemów z wysyłaniem i innymi pierdołami (przepraszam za wyrażenie) robicie wy. Nie lepiej było po prostu kupić dodatku w empiku dziś lub po prostu cierpliwie czekać? Bez sensu...


Co do WotLK - ludzie już mają 74 lvl O.o ... No-life''y na maxa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 17:09, LUIGI93 napisał:

LUDZIE! Po co pisać w wątku o premierze WotLK, że kurierzy się nie wyrabiają? Swoją drogą
to żenada jest trochę... Część tych problemów z wysyłaniem i innymi pierdołami (przepraszam
za wyrażenie) robicie wy. Nie lepiej było po prostu kupić dodatku w empiku dziś lub po
prostu cierpliwie czekać? Bez sensu...


Co do WotLK - ludzie już mają 74 lvl O.o ... No-life''y na maxa :D


P R E - O R D E R mowi ci to cos ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 17:09, LUIGI93 napisał:

Nie lepiej było po prostu kupić dodatku w empiku dziś lub po
prostu cierpliwie czekać? Bez sensu...

Pomyśl, że nie każdy ma w swoim mieście Empik i nie każdy mieszka w na tyle dużym, gdzie są sklepy, które mają gry równo z premierą tylko np. z kilkudniowym opóźnieniem. A sam temat służy do zadawania pytań na temat premiery WotLK, więc preordery też się w tą włączają.

Jest po 17, a przesyłka nie dotarła mimo, że kurier niby odebrał paczkę po dzisiaj po 11. Kontaktu z kurierem nie ma żadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdobycie dodatku to połowa sukcesu...

Po pracy zaszedłem do lokalnego EMPIKu. Usłyszałem, że WotLK nie było, nie ma i nie wiadomo, kiedy będzie. Po sąsiedzku jest jednak Media Markt, w którym stało na oko 200 pudełek z grą, więc zakupu dokonałem tam. Zaznaczam, że box był zafoliowany i opatrzony taśmą z logo CDP. W domu zainstalowałem dodatek i niezbędne patche, po czym postanowiłem dokonać upgrade konta. I tu się pojawił problem. Klucz znajdujący się w pudełku z grą według Blizzarda jest błędny. Próbowałem go wpisywać kilkakrotnie i za każdym razem rezultat był negatywny. Oczywiście, sprawdziłem wszystko dokładnie i zaręczam, że używam europejskiej strony do upgrade, wpisuję właściwą nazwę konta i hasło, literka po literce i cyferka po cyferce sprawdziłem też klucz znajdujący się na umieszczonej w pudełku naklejce. Zero sukcesów. W Media Markt powiedzieli, że to w sumie nie ich problem, tylko producenta / dystrybutora, pudełka mi nie wymienią, skoro je rozpakowałem i używałem nośnika. Zgłosiłem problem do Blizzarda, ale dzień jest u nich gorący, więc sobie pewnie poczekam. Nici z zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 17:22, Darek76 napisał:

Zdobycie dodatku to połowa sukcesu...

Po pracy zaszedłem do lokalnego EMPIKu. Usłyszałem, że WotLK nie było, nie ma i nie wiadomo,
kiedy będzie. Po sąsiedzku jest jednak Media Markt, w którym stało na oko 200 pudełek
z grą, więc zakupu dokonałem tam. Zaznaczam, że box był zafoliowany i opatrzony taśmą
z logo CDP. W domu zainstalowałem dodatek i niezbędne patche, po czym postanowiłem dokonać
upgrade konta. I tu się pojawił problem. Klucz znajdujący się w pudełku z grą według
Blizzarda jest błędny. Próbowałem go wpisywać kilkakrotnie i za każdym razem rezultat
był negatywny. Oczywiście, sprawdziłem wszystko dokładnie i zaręczam, że używam europejskiej
strony do upgrade, wpisuję właściwą nazwę konta i hasło, literka po literce i cyferka
po cyferce sprawdziłem też klucz znajdujący się na umieszczonej w pudełku naklejce. Zero
sukcesów. W Media Markt powiedzieli, że to w sumie nie ich problem, tylko producenta
/ dystrybutora, pudełka mi nie wymienią, skoro je rozpakowałem i używałem nośnika. Zgłosiłem
problem do Blizzarda, ale dzień jest u nich gorący, więc sobie pewnie poczekam. Nici
z zabawy.


Nie kupuj nigdy z media , saturna , kerfura czy tam podobnych sklepów... nawet nie wiesz co ludzie tam robią z tymi rzeczami... mam tam znajomych i nawet nie wiesz co oni robia.. wyporzyczaja sobie konsole.. aparaty.. a potem to sprzedaja.. a z grami robia tak ze jak przychodza... to je otwieraja i biora keye.. a potem foiluja.. wyszlo na to ze ktoś podjebał tobie keja..

właśnie dostałem paczkę od kuriera :) mówi że tych paczek jak ja miał z 200... i zostało mu 40.. czyli rozwozi aż pójdą wszystkie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem 4 egzemplarze gry. Zapłaciłem przelewem i niby moje zamówienie jest już wysłane ale w statusie zamówienia widnieje takie cudo "Status Twojego zamówienia: wysłane w dniu 2008-11-99". i żadnej wzmianki o odebraniu przesyłki przez kuriera. Czy to będzie zrealizowane? Pozostaje tylko mieć nadzieję i czekać jutro na kuriera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek dopiero co przyszedł, kurier miał sporo opóźnienia, szczerze mówiąc dawno już tak dużego opóźnienia nie było. Tak więc zwracam częściowo honor, bo paczka jednak doszła w dzień premiery, jednak trochę późno (no i oczywiście lepiej by było mieć tak jak osoby, które z innych sklepów zamawiały, dodatek już 12 gotowy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 17:32, myth555 napisał:

Nie kupuj nigdy z media , saturna , kerfura czy tam podobnych sklepów... nawet nie wiesz
co ludzie tam robią z tymi rzeczami... mam tam znajomych i nawet nie wiesz co oni robia..
wyporzyczaja sobie konsole.. aparaty.. a potem to sprzedaja.. a z grami robia tak ze
jak przychodza... to je otwieraja i biora keye.. a potem foiluja.. wyszlo na to ze ktoś
podjebał tobie keja..

właśnie dostałem paczkę od kuriera :) mówi że tych paczek jak ja miał z 200... i zostało
mu 40.. czyli rozwozi aż pójdą wszystkie..


W tym akurat MM kupiłem do tej pory sporo softu i nigdy nie miałem najmniejszych problemów. Rzecz jednak w tym, że klucz jest odrzucany jako błędny, a nie jako wykorzystany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 17:46, Darek76 napisał:

> Nie kupuj nigdy z media , saturna , kerfura czy tam podobnych sklepów... nawet nie
wiesz
> co ludzie tam robią z tymi rzeczami... mam tam znajomych i nawet nie wiesz co oni
robia..
> wyporzyczaja sobie konsole.. aparaty.. a potem to sprzedaja.. a z grami robia tak
ze
> jak przychodza... to je otwieraja i biora keye.. a potem foiluja.. wyszlo na to
ze ktoś
> podjebał tobie keja..
>
> właśnie dostałem paczkę od kuriera :) mówi że tych paczek jak ja miał z 200...
i zostało
> mu 40.. czyli rozwozi aż pójdą wszystkie..
>

W tym akurat MM kupiłem do tej pory sporo softu i nigdy nie miałem najmniejszych problemów.
Rzecz jednak w tym, że klucz jest odrzucany jako błędny, a nie jako wykorzystany.


bo 10/100 się trafia.. np. ja idę kupuje grę.. a za mną kowalski i mi działa a mu nie..
sporo rzeczy kupowałem ... ostatnio telewizor HD.. był porysowany .. czemu?.. nie muszę tłumaczyć..
błędny/używany to samo.. key=zły.. ;) tak samo jest z tial keyem.. jest używany a wyskakuje że błędnie wpisany.. dobra spadam grać w dodatek.. życzę wam powadzenia z kurierami!..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 17:32, myth555 napisał:

> Zdobycie dodatku to połowa sukcesu...
>
> Po pracy zaszedłem do lokalnego EMPIKu. Usłyszałem, że WotLK nie było, nie ma i
nie wiadomo,
> kiedy będzie. Po sąsiedzku jest jednak Media Markt, w którym stało na oko 200 pudełek

> z grą, więc zakupu dokonałem tam. Zaznaczam, że box był zafoliowany i opatrzony
taśmą
> z logo CDP. W domu zainstalowałem dodatek i niezbędne patche, po czym postanowiłem
dokonać
> upgrade konta. I tu się pojawił problem. Klucz znajdujący się w pudełku z grą według

> Blizzarda jest błędny. Próbowałem go wpisywać kilkakrotnie i za każdym razem rezultat

> był negatywny. Oczywiście, sprawdziłem wszystko dokładnie i zaręczam, że używam
europejskiej
> strony do upgrade, wpisuję właściwą nazwę konta i hasło, literka po literce i cyferka

> po cyferce sprawdziłem też klucz znajdujący się na umieszczonej w pudełku naklejce.
Zero
> sukcesów. W Media Markt powiedzieli, że to w sumie nie ich problem, tylko producenta

> / dystrybutora, pudełka mi nie wymienią, skoro je rozpakowałem i używałem nośnika.
Zgłosiłem
> problem do Blizzarda, ale dzień jest u nich gorący, więc sobie pewnie poczekam.
Nici
> z zabawy.

Nie kupuj nigdy z media , saturna , kerfura czy tam podobnych sklepów... nawet nie wiesz
co ludzie tam robią z tymi rzeczami... mam tam znajomych i nawet nie wiesz co oni robia..
wyporzyczaja sobie konsole.. aparaty.. a potem to sprzedaja.. a z grami robia tak ze
jak przychodza... to je otwieraja i biora keye.. a potem foiluja.. wyszlo na to ze ktoś
podjebał tobie keja..

właśnie dostałem paczkę od kuriera :) mówi że tych paczek jak ja miał z 200... i zostało
mu 40.. czyli rozwozi aż pójdą wszystkie..


Jesli mozna zapytac a gdzie mieszkasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem kupiłem - Empik górą.
Jutro z rana zrobi im tu jesień średniowiecza, bo jako to był preorder to nie wywiązali się z umowy, dodatkowo w trakcie wprowadzali zmiany na temat dostawy, a dodatkowo dpd nie wykonało usługi - dostawy w dniu dzisiejszym. Ot i cała chlubna działalność gram.pl & dpd - tylko pogratulować

Ok - lece grać bom strasznie w tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mi się zdarzyło ze kupiłem World of Warcraft: Wrath of the Lich King no kurier następnego dnia mi dal paczkę ale co mnie zaszokowało niema cd-key napisałem do gram w tej sprawie nie odpisali jeszcze i nie da się do nich dodzwonić bo jak by się nie patrzeć bez cd-key płyta nie jest potrzebna i mam pytanie co mam robić zapłaciłem a bez tego cd-key sobie nie pogram ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.11.2008 o 10:21, Black Taurus napisał:

Po pierwsze, CDP nie miało zbyt wiele czasu na przygotowanie tej imprezy, z wiadomego
powodu, przeniesienie z empiku. Nastąpiło to na skutek większej ilości chętnych niż kalkulowano.
Ja się nie dziwię, że taka decyzja została podjęta... Po tej chołocie, którą większość
z Was prezentuje, w empiku pozostałby krajobraz gorszy niż po wyprzedażach w MediaMarkt...
A gdyby impreza została w empiku, to byscie teraz psy wieszali na tym właśnie... Było
jasno powiedziane, że są 3 kolejki, była nawet kartka opisana, gdyby wszyscy (czyli prawdopodobnie
Ci co najgłośniej krzyczą) zastosowali się do tego, nie było by tłoku i takch problemów.
W pewnym momencie pod drzwiami zrobił się taki kocioł, że już nie chodziło o to, kto
w jakiej kolejce, tylko kto bliżej drzwi i kto na końcu to musi się na sam początek dostać.
I nie dziwię się również, że wcześniej ludzie nie zostali wpuszczeni bo bydło by wszystko
staranowało...


Widać kultury Cię w domu nie nauczyli i plujesz publicznie na ludzi, bo taki masz styl. Proponuję Onet.pl jako miejsce uzewnętrzniania swoich ambicji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wreszcie dostalem przesylke, kurier powiedzial ze rozwozi je od 9 i juz mu cale szczescie tylko pare zostalo, wiec glowa do gory moze sie jeszcze dzisiaj doczekacie :)

Co do preorderu to nigdy wiecej, Emipkow ci u nas dostatek w Warszawie i wybor ich jest znacznie szybszym i mniej stresujacym rozwiazaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Godzina 19:48 kuriera wciąż nie ma. Zawiodłem się naprawde, wystarczyło napisać, że w tym przypadku preorder może dotrzeć dzień+ po premierze w takim wypadku bym sobie jak i zapewne wielu innych darowało - no ale tutaj właśnie tkwi zapewne problem prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować