Zaloguj się, aby obserwować  
GRAMy

World of Warcraft: Wrath of the Lich King - wszystko co chciałbyś wiedzieć o polskim wydaniu. Zadaj pytanie i podyskutuj!

522 postów w tym temacie

Dnia 13.11.2008 o 19:50, Diakon22 napisał:

Godzina 19:48 kuriera wciąż nie ma. Zawiodłem się naprawde, wystarczyło napisać, że w
tym przypadku preorder może dotrzeć dzień+ po premierze w takim wypadku bym sobie jak
i zapewne wielu innych darowało - no ale tutaj właśnie tkwi zapewne problem prawda.

kolega wyzej pisze ze do 21 rozowzi kurier moze w naszych miastach tez tak jest ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie napisał od 9 a nie do 9:P

A do sklepu gram.pl mam pytanie. W podsumowaniu zamówienia widnieje:"Metoda dostawy: Przesyłka kurierska DPD (dostawa następnego dnia po wysłaniu paczki) - 17,90 zł". Dzisiaj jest owy następny dzień, jeżeli więc paczka nie zostanie dostarczona to chyba mogę się domagać zwrotu pieniędzy za kwotę dostarczenia prawda. W końcu DPD a i tym samym sklep gram.pl nie wywiązał się z umowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 20:12, Diakon22 napisał:

W zasadzie napisał od 9 a nie do 9:P

A do sklepu gram.pl mam pytanie. W podsumowaniu zamówienia widnieje:"Metoda dostawy:
Przesyłka kurierska DPD (dostawa następnego dnia po wysłaniu paczki) - 17,90 zł". Dzisiaj
jest owy następny dzień, jeżeli więc paczka nie zostanie dostarczona to chyba mogę się
domagać zwrotu pieniędzy za kwotę dostarczenia prawda. W końcu DPD a i tym samym sklep
gram.pl nie wywiązał się z umowy?

e zle przeczytalem czyli dzis juz nie na co liczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no panowie jest juz godzina 20:25 i nadal nie otrzymalem gry mimo tego ze zamowilem gre z 5-cio miesiecznym wyprzedzeniem. czy jezeli place za przesylke za pobraniem moge odeslac kuriera spowrotem jezeli paczka nie dotrze do mnie do jutra? bo naprawde moglem kupic sobie ta gre wczoraj lub chocby dzis w empiku. a pozatym jak ktos wspomnial chyba moge zazadac zwrotu pieniedzy za dostarczenie jezeli nie zmiescili sie w tym terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 20:12, Diakon22 napisał:

A do sklepu gram.pl mam pytanie.


Jak pytanie do sklepu gram.pl to zapraszam do tematu o sklepie gram (na przyklad do Konsula Ani) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 20:12, Diakon22 napisał:

W końcu DPD a i tym samym sklep gram.pl nie wywiązał się z umowy?


Wprawdzie to nie temat do tego, ale zanim zaczniesz narzekac dalej to sprawdz czy aby na pewno sklep gram.pl obiecywal dostawe dzis. Bo z doswiadczenia wiem, ze w takich przypadkach daje sie obietnice wyslania dzis co nie jest jednoznaczne z tym ze dzis dostaniesz ;)
Ja juz sie przy okazji TBC przejechalem, wiec dalem sobie spokoj z kupowaniem preorderow wysylkowo. W MM czy Empiku zawsze szybciej i czesto taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 20:31, Malevyn napisał:

no panowie jest juz godzina 20:25 i nadal nie otrzymalem gry mimo tego ze zamowilem gre
z 5-cio miesiecznym wyprzedzeniem. czy jezeli place za przesylke za pobraniem moge odeslac
kuriera spowrotem jezeli paczka nie dotrze do mnie do jutra? bo naprawde moglem kupic
sobie ta gre wczoraj lub chocby dzis w empiku. a pozatym jak ktos wspomnial chyba moge
zazadac zwrotu pieniedzy za dostarczenie jezeli nie zmiescili sie w tym terminie


Przedchwila odebralem gre od kuriera ! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ale sam nie mieszkam w dużym mieście a jakoś udało mi się nabyć WotLK-a...
Rozumiem też, że tu są pytania o tą grę, ale nie powinny to być użalania NT. kurierów którzy nie dojeżdżają do was.

@criseq: Rozumiem że to pre-order, ale gdy coś tak zamawiasz musisz się liczyć z opóźnieniem, zawsze tak jest, więc?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

" brak gotowki 13/11/2008 12:00:00 Odmowa przyjęcia przesyłki"

hahaha cały dzień był ktoś w domu i kazałem odbierać all telefony/domofony jak mnie nie było tylko niestety kurier nie przyszedł a niby był o 12:00:00 dziwnym trafem o równej godzinie co do sekundy + dziwnym trafem informacja ta została dodana o 21, gram.pl widze stara sie znaleść rozwiązanie by ludzie płacili za przesyłkę expressową mimo iż dostaną grę po terminie. Już nigdy tu nic nie zamówie po szkole se pójde do empiku albo MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 21:16, Marcelek1991 napisał:

" brak gotowki 13/11/2008 12:00:00 Odmowa przyjęcia przesyłki"

hahaha cały dzień był ktoś w domu i kazałem odbierać all telefony/domofony jak mnie nie
było tylko niestety kurier nie przyszedł a niby był o 12:00:00 dziwnym trafem o równej
godzinie co do sekundy + dziwnym trafem informacja ta została dodana o 21, gram.pl widze
stara sie znaleść rozwiązanie by ludzie płacili za przesyłkę expressową mimo iż dostaną
grę po terminie. Już nigdy tu nic nie zamówie po szkole se pójde do empiku albo MM.


U mnie podobnie: "brak cod 13/11/2008 16:45:00 Odmowa przyjęcia przesyłki", chociaż cały dzień byłem w domu, zero telefonów, nic. Ewidentne kłamstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 16:25, BarT_pl napisał:

JEST!
MAM!
DOSTAŁEM!

Rozdeptaną paczkę!

NO ŻEBY WAS!

Przesyłka była uszkodzona już w Warszawie ale musieliśmy Panu dostarczyć....

Właśnie kupiłem gre w empiku 10zł taniej 0 czekania mieli od 10 rano, żałuje tego pre-orderu.
Zdjęcia wstawię potem... pierwszy raz trafiłem rozdeptaną (w bezpośrednim sensie tego
słowa) paczkę.


Dlatego ja odebrałem osobiście, o 8:01 zadzwoniłem do DPD w bielsku, poinformowałem, że przesyłkę odbiorę osobiście a 30 minut później już miałem ja w ręku. Na sortowniach i podczas ostatniego etapu dowożenia dzieją się różne rzeczy z tymi paczkami, a że zamówiłem EK to wolałem nie ryzykować.

Wytrwałości dla tych, którzy nie dostali dzisiaj paczki, na doomhammerze kolejki po 500 osób i 40 minut czekania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 13/11/2008 21:00:00 Przechowanie paczki w magazynie SZZ
2 Magazyn: przyjęcie od kur. 13/11/2008 20:26:42 Przesyłka wchodząca do sortowni SZZ
3 awizo 13/11/2008 15:20:00 Nieudana próba doręczenia SZZ

Że co proszę? Jaka niby nieudana próba doręczenia? Byłem w domu od 13:40, żadnego awizo, żadnej kartki, żadnego telefonu, żadnego pukania do drzwi, żadnego śladu obecności kuriera pod moim domem, co to ma być do cholery? I dlaczego wpis został dodany jakąś godzinę temu? Jak widzę istna powtórka z premiery GW:N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.11.2008 o 23:19, walgierz napisał:

Kolejny raz przypominamy, że temat dotyczy premiery dodatku do WoWa, a nie problemów
z paczkami.
Te proszę reklamować w DoKu Gramu:
http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=4
w wątku tyczącym się sklepu gram.pl:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=10202&u=2823
lub w firmie kurierskiej.


Napisałem itd itd ale ja z kolei chciałbym przypomnieć, że z "paczkami" dotyczy ich zawartości czyli w rzeczy samej dodatku do WoWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować