Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

StarCraft II na pewno szybciej niż Diablo III

31 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2008 o 16:37, MisioKGB napisał:

Siekanie siekaniem jednakże gra miała w sobie to coś, głęboką epicką fabułę, która potrafiła
wciągnąć na wiele godzin, klimatu dodawały także mistrzowskie renderk i monologi postaci.

Jaką fabułę? Przypomnijmy. Idzie sobie wędrowiec i po drodze robi troche zadymy - to pierwszy filmik. Następnie Tyrael próbuje spuścić demonowi wpieprz. Potem Meffi przywołuje sobie bramę itd. Oczywiście wszystko przyprawiono super epickim, gardłowo-nosowym głosem, bo tylko taki jest epicki i potrafi ukryć niedołężną fabułę. Oczywiście filmiki są ładne i na tle gry się wyróżniają, ale z epickością nie przeginajmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A o https://www.blizzard.com/account słyszeliście? Można tam przechowywać swoje klucze z gier blizza, stamtąd też można zassać całe gry kupione w Blizzard Store lub z zarejestrowanym kluczem pudełkowym. Mówiąc wprost: Blizzard ma już swoją cyfrową platformę dystrybucji, po co im steam (no ok do community, ale to by wymagało znacznych zmian w samym steamie aby do potrzeb Blizza go dostosować, bo do "matchmaking" mają już BNeta)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Battle.net to naprawdę nasz najlepszy DRM" - niech się EA uczy jak należy podchodzić do klientów.
I wszystko w tym temacie. A części to może być i 10. Za dobrą jakość warto zapłacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba nikt się nie spodziewał nowego diabełka jakoś super szybko ;). Niech wydają S2 szybciej grunt by D3 w tym czasie mógłby być dopracowywany ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

w moich oczach blizzard stracił wiele ostatnimi newsami o trylogii, płatnościach na battlenecie...
nie wiem czy dam im zarobić.
a już na 100% nie na starcrafcie x3 - to jakaś kpina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, od zawsze brakowało mi na gram.pl newsów pokroju gra X będzie szybciej od gry Y.


MisioKGB
> Siekanie siekaniem jednakże gra miała w sobie to coś, głęboką epicką fabułę, która potrafiła wciągnąć na wiele godzin, klimatu dodawały także mistrzowskie renderk i monologi postaci.

Nie mogę. Jeśli większość dzisiejszych graczy, podobnie jak osobnik wyżej, uważa, że którakolwiek z części Diablo miała kiedykolwiek "głęboką, epicką fabułę, która potrafi wciągnąć na wile godzin" to ja się wcale nie dziwię, że dzisiejsze cRPGi są na tak żenująco niskim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o BN - p. Pardo ma rację, pewnie mało kto pamięta, że ten system zbiera chyba więcej informacji o użytkowniku niż jakikolwiek inny (i to bez wiedzy użytkownika, miał Blizzard za to kilka procesów).
Zaś co do dystrybucji elektronicznej gier - http://www.blizzard.com/store/browse.xml?f=c:1,c:7 - krótko mówiąc - nc ;) (zresztą można tam nie tylko nabyć "digital licence" ale też zarejestrować pudełkowe wersje gier).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować