Zaloguj się, aby obserwować  
InspektorGadzet

Shrek 4

62 postów w tym temacie

No, zobaczymy co z tą czwórką będzie. Mi osobiście 1 część przypadła do gustu, tak samo druga. Niestety 3 była porażką (wg. mnie), więc może coś z tego będzie lepszego?

@mouhhg A jeszcze pare dni temu mi pisales ze masz 14 lat... ^.^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie jest tego już za dużo. Najlepsza wg. mnie była pierwsza część. Nastepne był dokładaniem nowych wątków. Na pewno nagle się okaże, że ktoś przeżył z trzeciej części i biedny Shrek bedzie musiał znów ratować świat przed złem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 10:30, mouhhg napisał:


> @mouhhg A jeszcze pare dni temu mi pisales ze masz 14 lat... ^.^

Nie zawsze trzema mówić prawdę ;)


Ciekawe jak 1 gimnazjalista może mieć 15 lat ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się wszystkie części podobały, wszędzie było dużo śmiechu. :D Pada Shrek trochę krótkie ale powaliło mnie "I pokazał jej ptaka"
4 też będzie genialna napewno, nieważne jaka będzie fabuła, będzie dużo śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 10:53, KooK napisał:

Ciekawe jak 1 gimnazjalista może mieć 15 lat ;).


Kiblował. ;)

Cały ten temat jest jakiś dziwny. Nagle wszyscy się rzucają na biednego Shreka (no dobra, 3 część zasłużyła sobie), że nieśmieszny, drętwy i w ogóle. A wszystkie części odniosły sukces kasowy - ludzie szturmowali kina. Coś mi tu śmierdzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 11:01, Mściwój napisał:

Cały ten temat jest jakiś dziwny. Nagle wszyscy się rzucają na biednego Shreka (no dobra,
3 część zasłużyła sobie), że nieśmieszny, drętwy i w ogóle. A wszystkie części odniosły
sukces kasowy - ludzie szturmowali kina. Coś mi tu śmierdzi...

No ludzie szturmowali kina, obejrzeli i stwierdzili, że im się nie podoba i teraz jeżdżą po filmie, na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

$ mi się zdaje że nie będzie lepsza od 3 oni już naciągają ten film pierwsze 2 części były dobre 3 część oglądałem przez 10 min tylko dalej nie ścierpiałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzecia część podoba mi się najbardziej, a szczególnie początek tego filmu. Kiesyś siostra mi powiedziała, że czwarta część ma być ostatnią częścią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 10:55, Adamo 55 napisał:

Mi się wszystkie części podobały, wszędzie było dużo śmiechu. :D Pada Shrek trochę krótkie
ale powaliło mnie "I pokazał jej ptaka"
4 też będzie genialna napewno, nieważne jaka będzie fabuła, będzie dużo śmiechu.


A Ty Adamo tylko o jednym xD

Ale na serio momenty we wszystkich częściach Shreka były powalające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co?!? Niby ma powstać Shrek 4? Jezu! To już przesada...: | ten film bedzię nudny już pewnie.. jak na moje Shrek 4 to będzie wielki nie wypał...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to shrek to jedna z najlepszych produkcji i każda z jego odsłon wypadła wspaniale .Tażda część miała swój urok i oby było tak samo z Shrekiem 4 (jak w ogóle wyjdzie ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 11:06, kitek0101 napisał:

No ludzie szturmowali kina, obejrzeli i stwierdzili, że im się nie podoba i teraz jeżdżą
po filmie, na forum ;)


No właśnie po co jeżdżą? Chyba chcą pokazać, jacy są "dorośli", i że "nie oglądają bajek". ;) Mi tam Shreki się podobają, tylko trójka była taka sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 14:51, Mściwój napisał:

> No ludzie szturmowali kina, obejrzeli i stwierdzili, że im się nie podoba i teraz
jeżdżą
> po filmie, na forum ;)


No właśnie po co jeżdżą? Chyba chcą pokazać, jacy są "dorośli", i że "nie oglądają bajek".
;) Mi tam Shreki się podobają, tylko trójka była taka sobie.

Wiesz, każdy ma prawo do własnej opini. Jak film się nie podoba to mogą wypowiedzieć się na ten temat na forum, czyż nie? :)
Ja oglądałem dwie pierwsze części i uważam, że były niezłe, szczególnie "jedynka"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.01.2009 o 13:10, Kraju92 napisał:

> Mi się wszystkie części podobały, wszędzie było dużo śmiechu. :D Pada Shrek trochę
krótkie
> ale powaliło mnie "I pokazał jej ptaka"
> 4 też będzie genialna napewno, nieważne jaka będzie fabuła, będzie dużo śmiechu.


A Ty Adamo tylko o jednym xD

Ale na serio momenty we wszystkich częściach Shreka były powalające.


Kraju ty to zawsze problem jakiś masz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 16:54, Adamo 55 napisał:

Kraju ty to zawsze problem jakiś masz ;p


No co Shrek nie ma problemów, więc ja je muszę mieć ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, jak będziemy już starzy i zgrzybiali, obserwować będziemy prace nad Shrekiem 1034...
Shrek jest bardzo dobrym filmem, trójka mi się bardzo podobała, ciekawe czy czwórka im wyjdzie - jeśli nie, to cóż... należałoby odciąć ich od koryta, za coś innego się wziąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować