Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Sacred 2: Fallen Angel - dzień szósty

17 postów w tym temacie

gram.pl

Prezentacje postaci mamy za sobą - pora pokazać Wam, w jakie okolice możecie zawędrować w grze Sacred 2: Fallen Angel. Zapraszamy do zapoznania się z naszym przewrotnym przewodnikiem po Ankarii, stworzonym w nawiązaniu do niektórych wątków z tej nieszablonowej gry...

Przeczytaj cały tekst "Tydzień z grą Sacred 2: Fallen Angel - dzień szósty" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Obleciałem kilka krain i postarałem się je rozkminić pod kontem czadowych planów zdjęciowych do nowych teledysków Blind Guardiana."

"Pod kontem", chyba trzeba zainwestować w słownik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie się oderwałam od Sacreda, ale jak widać nie tak całkiem ;P
Tekst i pomysł kapitalny, ubawiłam się przednio. A przy fragmencie o "nabijaniu z szablastozębnego tygrysa", po prostu wymiękłam... :DDD Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry, za off-top, ale czy mógłby mi ktoś przypomnieć jakie są zabezpieczenia w tym tytule? Gierka jest zaje...fajna, ale słyszałem że jest tu jakiś poroniony DRM coś na kształt SPORE''a. I zastanawiam się czy kupować teraz, czy jak wyjdzie w jakiejś tańszej serii ze złagodzonymi zabezpieczeniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy tekst, nie wiem skąd Ty bierzesz te pomysły ;p.

Kraina Ankarii jest po prostu... ogromna, tak to właściwe określenie

Btw. Kumpel poszedł na "łatwiznę" i wziął Wysoką Elfkę (światło), ja rozkminiam Inkwizytora (cień). Jest po prostu mistrzowsko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 17:12, Curtiss napisał:

Czapelo -> ależ zabezpieczenia są czysto umowne. W zaden sposób nie utrudniaja zycia
i niedaja się we znaki

Nie do końca, jak na razie mam internet, ale na dniach przeprowadzam się do nowego mieszkania i tam netu miał nie będę, więc ew. wymaganie połączenia z siecią może być już przeszkodą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czapelo -> wiesz jak postawiłem grę pierwszy raz (znaczy bez doczytania instrukcji) porostu zignorowałem odpalenie rejestracji a grę dało się uruchomić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować